Dodaj do ulubionych

Jak dojechać z al.Wyzwolenia na ulicę Świlczą 147H

06.02.13, 09:40
Witam. Chciałem się dowiedzieć jak dojechać komunikacją miejską na ulicę Świlczą 147H w Rzeszowie. Salon BMW oraz Zadbane auto.
Obserwuj wątek
    • Gość: pp Re: Jak dojechać z al.Wyzwolenia na ulicę Świlczą IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.13, 09:44
      Jeśli chcesz komunikacją miejską to autobus linii 22 tamtędy przejeżdża. Ja bym sugerował udanie się na przystanek Krakowska-Szpital i nie ograniczał się tylko do MPK, w tamte okolicie jeździ dość dużo PKS-ów.
      • heezootoo Re: Jak dojechać z al.Wyzwolenia na ulicę Świlczą 06.02.13, 09:47
        wiesz może które na pewno?
        • Gość: pp Re: Jak dojechać z al.Wyzwolenia na ulicę Świlczą IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.13, 09:50
          Ropczyce, Sędziszów, Dębica, Bystrzyca, Będziemyśl, Szkodna, Klęczany. To tak na szybko. Tutaj możesz sprawdzić resztę web.pks.rzeszow.pl/tabliczki_przystankowe.php , a w razie wątpliwości zapytać kierowcy.
          • heezootoo Re: Jak dojechać z al.Wyzwolenia na ulicę Świlczą 06.02.13, 09:58
            na którym przystanku 22 najlepiej wysiąść? Świlcza górka, Świlcza osiedle, Świlcza pętla?
            • Gość: pp Re: Jak dojechać z al.Wyzwolenia na ulicę Świlczą IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.13, 10:04
              Górka. To przystanek obok "Nowego Dworu", do BMW będziesz się musiał cofnąć.
              • heezootoo Re: Jak dojechać z al.Wyzwolenia na ulicę Świlczą 06.02.13, 10:05
                Dziękuję bardzo za Twoje rady. Były bardzo pomocne!
                • Gość: pp Re: Jak dojechać z al.Wyzwolenia na ulicę Świlczą IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.13, 10:07
                  Nie ma problemu. Powodzenia w dotarciu :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka