Dodaj do ulubionych

Brutalny rozbój na ulicach Rzeszowa. Wśród spra...

09.04.13, 10:58
Mamy straszny kryzys, głód i beznadzieję więc twardy elektorat Pisu musi sobie jakoś zapewnić
minimum egzystencji. Ciekawe który poseł lub senator odwiedzi kibolka w pierdlu? Romaszewski już konsumuje odszkodowanie za krzywdy więc jakiś młodszy musi odwiedzać młoda patriotyczną młodzież.
Obserwuj wątek
  • nornica411 Brutalny rozbój na ulicach Rzeszowa. Wśród spra... 09.04.13, 12:06
   ja się tylko zastanawiam nad jedną z ułomności naszego systemu - 13 trafił na wytrzeźwiałkę a potem do policyjnej izby dziecka ....prawdopodobnie był tam sam ale jak znamy życie nawet jeśli nie byłby tam sam to pewnie z braku warunków nie zostałby odizolowany od pozostałych a jak wiadomo do policyjnej izby dziecka trafiają nie tylko nieletni przestępcy....a tak swoja droga ciekawe gdzie byli jego rodzice i czy jego kolega odpowie przed sądem za nakłanianie nieletniego do spożywania alkoholu?
   • manhu Re: Brutalny rozbój na ulicach Rzeszowa. Wśród sp 10.04.13, 00:14
    Nie rozmywaj aż tak odpowiedzialności, 13-letnia bestia wie co robi, choć rodzice też powinni być ukarani, głównie dawniej.

    "Funkcjonariusze ustalili, że to 13-latek uderzył 21-letniego mężczyznę butelką w głowę."
    Nasuwa się samo: uśpić zwierzę, niestety to za delikatne i nierealne. Z tej bestii nic już nie będzie więc kara śmierci jest właściwa, od biedy może też być 10 lat więzienia (pełne 10).

    Ale lewaki dadzą mu jeszcze wiele wiele szans żeby skrzywdził wiele wiele osób, aż mając 23 lata będzie miał typowy życiorys: wielokrotnie notowany za pobicia, kradzieże, rozboje, zamiast siedzieć na dożywociu.
  • ex_lowca Re: Brutalny rozbój na ulicach Rzeszowa. Wśród sp 09.04.13, 12:30
   lechujarek13 napisał(a):

   > Mamy straszny kryzys, głód i beznadzieję więc twardy elektorat Pisu musi sobie
   > jakoś zapewnić minimum egzystencji.

   Możesz to jakoś uzasadnić? Czy ot tak sobie w absolutnym oderwaniu od rzeczywistości postanowiłeś "zabłysnąć"?
   Do tej pory wszelkie dostępne źródła statystyk wyborczych mówiły, że to właśnie PO cieszy się największym poparciem w środowiskach przestępczych. Przytłaczająca większość osadzonych w zakładach karnych głosowała na Tuska & Co. O oszustach, przekrętach i wszelakiej maści aferałach, którzy obecnie mają się świetnie, a Kaczora i Ziobrę skręca od lat żeby ich wsadzić za kratki nie wspomnę.
   • Gość: zonk Re: Brutalny rozbój na ulicach Rzeszowa. Wśród sp IP: *.podkarpacki.net 09.04.13, 12:44
    Poparcie czy nie, ale to jednak taka wzorowa mlodziez pojawia sie na manifestacjach patriotycznych organizowanych wadomo przez kogo, chociaz mysle ,ze nie kierują sie pobudkami politycznymi, chodzi o dobra zabawę i zadyme, wiec moze zostawmy to...
    Niestety sa jednostki ktorych reformowac sie nie da, zaburzenia osobowosci, moralnosc na poziomie zera,IQ ponizej przecietnej, wychowania brak, bo rodzice bimbają na to co robi ich syn, albo pija i nie maja czasu na wychowanie, albo robia kariere :]zarabiaja krocie a synek".
    bryka"
    Co robic ? karac karac ostro, ja bym takim z miejsca łapy poucinał jestem pewien , ze przestep[czosc by spadla do minimum.Ale prawa człowieka(ktora jak na ironie chronia przestepce)miłosierna religia i pseudo intelektualisci w garniturkach ktorych chroni immunitet badz gruby pan z napisem ochrona i nigdy po glowie na ulicy nie dostana skutecznie blokuja takie rozwiazania
   • lechujarek13 Re: Brutalny rozbój na ulicach Rzeszowa. Wśród sp 09.04.13, 15:13
    ex_lowca napisał:

    > lechujarek13 napisał(a):
    >
    > > Mamy straszny kryzys, głód i beznadzieję więc twardy elektorat Pisu musi
    > sobie
    > > jakoś zapewnić minimum egzystencji.
    >
    > Możesz to jakoś uzasadnić? Czy ot tak sobie w absolutnym oderwaniu od rzeczywis
    > tości postanowiłeś "zabłysnąć"?
    > Do tej pory wszelkie dostępne źródła statystyk wyborczych mówiły, że to właśnie
    > PO cieszy się największym poparciem w środowiskach przestępczych. Przytłaczają
    > ca większość osadzonych w zakładach karnych głosowała na Tuska & Co. O oszustac
    > h, przekrętach i wszelakiej maści aferałach, którzy obecnie mają się świetnie,
    > a Kaczora i Ziobrę skręca od lat żeby ich wsadzić za kratki nie wspomnę.
    Co do przywołanych badań masz zupełną rację. Ale wśród kiboli ( a tu mamy przypadek bandyty - kibola) Pis jest liderem pełną gębą. No i niuans - PO swojego więziennego elektoratu nie hołubi w żaden sposób, nie nazywa ich wartościową grupą społeczną a Pis trąbi o patriotycznej młodzieży polskiej. A ta patriotyczna młodzież zna jeden środek ekspresji - pałą w zęby i butem w twarz.
    • ex_lowca Re: Brutalny rozbój na ulicach Rzeszowa. Wśród sp 09.04.13, 16:10
     lechujarek13 napisał(a):

     > Co do przywołanych badań masz zupełną rację. Ale wśród kiboli ( a tu mamy przyp
     > adek bandyty - kibola) Pis jest liderem pełną gębą.

     Nie sądzę. Owszem mainstreamowe media wykorzystały kiedyś okazję konfliktu na linii Tusk kibice i kibole do przypięcia PiS'owi kolejnej łatki. Jednak każda samodzielnie myśląca istota ludzka powinna być do tego już przyzwyczajona. Przecież to PiS jest winny wszystkiemu, od kokluszu po przedłużającą się zimę ;-)

     > No i niuans - PO swojego więziennego elektoratu nie hołubi w żaden sposób,
     > nie nazywa ich wartościową grupą społeczną a Pis trąbi o patriotycznej młodzieży
     > polskiej. A ta patriotyczna młodzież zna jeden środek ekspresji
     > - pałą w zęby i butem w twarz.

     Osobiście uważam, że w Polsce nie ma ugrupowania politycznego z prawdziwego zdarzenia. Z żadnym się nie identyfikuję. Jednak jeśli media, które niezliczoną ilość razy działały ewidentnie na szkodę mojej Ojczyzny i moją osobiście kogoś nie lubią - ba, wyraźnie tępią, to zaczynam się temu przyglądać. Znasz chyba powiedzenie "wróg mojego wroga..."

     Dlatego proponuję by nie dać się zwariować. Polski już praktycznie nie ma. Cały majątek wytworzony rękami moimi, Twoimi i naszych przodków został rozkradziony lub zniszczony by nie stanowił konkurencji dla koszernych koncernów. Podobnie rolnictwo, armia, a nawet bogactwa naturalne i budynki ambasad oraz konsulatów. Nic wokół nie działa jak powinno, a społeczeństwo zostało podzielone na my bezkarni władcy - bogacze i wy żałośni biedacy.
     Jedyną opcją polityczną, która wydaje się te fakty choć zauważać wydaje się być właśnie PiS. Nie widzisz tego? A może masz na biurku błyszczącą różę?

     Osobiście nigdy się nie pogodziłem z planami ekipy, w skład której wchodzi Geremek, Kuroń, Olechowski, Kwaśniewski, HGW, Palikot i cała plejada innych "braci starszych w wierze". Planami, które robią z Polski coś na kształt współczesnej, wynarodowionej kolonii Izraela. Dlatego niestety wyjeżdżam z tego kraju na stałe.
     A może, jak piszesz "pałą w zęby i butem w twarz" (oczywiście w przenośni) jest jakąś metodą obrony własnej, już fizjologicznej egzystencji? Szczególnie tych, którzy nie mogą jak ja wyjechać lub w jakikolwiek inny sposób godnie żyć.

     Naprawdę nie widzisz tego, co się dzieje wokół?
     Te wszystkie dęte kryzysy światowe, za które prezesi tylko polskich... sorrki... znajdujących się na terenie RP banków dostają wynagrodzenie od 2 do 5 milionów zł rocznie i to bez niebotycznych premii i dodatków. Kryzysy będące wyłącznie uzasadnieniem do przykręcania śruby społeczeństwom.
     Te wszystkie niby inwestycje, które powstają wyłącznie po to by uzasadnić złodziejstwa i przekręty? Te dotacje unijne, które są przyznawane wyłącznie po to, by pieniądze wróciły do źródeł. Tu na forum ludzie się zastanawiają dlaczego Portugalczycy, Skanska lub inne Rysie, a mnie ręce opadają.
     • Gość: reishof Re: Brutalny rozbój na ulicach Rzeszowa. Wśród sp IP: *.dynamic.mm.pl 09.04.13, 18:23
      Osobiście uważam, że w Polsce nie ma ugrupowania politycznego z prawdziwego zdarzenia. Z żadnym się nie identyfikuję.
      Znaczy się nie chodzisz na wybory, to najgorszy z możliwych wybór. Apatia, indolencja- tym się chcesz pochwalić na forum?

      Nic wokół nie działa jak powinno, a społeczeństwo zostało podzielone na my bezkarni władcy - bogacze i wy żałośni biedacy.
      Nie chce mi się w tej chwili szukać dokładnych danych ale społeczeństwo polskie bogaci się
      PKB systematycznie wzrasta, bardzo dobrym przykładem niech będzie Italia,
      kilkanaście lat temu średni PKB Włoch wynosił 120% średniej unijnej a Polski 40%
      dzisiaj Włochy są poniżej średniej PKB Polski to już 65%
      Unia Europejska to elitarny klub, największa gospodarka świata i cieszę się ,że Polska do niej należy. Podział na bogatych i biednych bardziej zaradnych i mniej wszędzie jest na świecie i tego się nie zmieni. Są ci tym którym się udało np. prywatne firmy i bezrobotni.
      Bezrobocie to nie jest polski wynalazek (patrz Hiszpania)
      Jedyną opcją polityczną, która wydaje się te fakty choć zauważać wydaje się być właśnie PiS
      Mam głosować na Macierewicza -experta od sztucznej mgły? Fotygę? Kaczyńskiego ? który chce bić niemca i ruskich. Tylko dać mu jakąś szkape , szable -wnet by szarżował na Moskwę tłuc ruskich. Nie ma w tej chwili takiej prawicy na którą bym mógł głosować.
      Dlatego niestety wyjeżdżam z tego kraju na stałe.
      Zaiste patriotyczna postawa, czy to może nowa uchwała PiS-u?

      Osobiście nigdy się nie pogodziłem z planami ekipy, w skład której wchodzi Geremek, Kuroń, Olechowski, Kwaśniewski, HGW, Palikot i cała plejada innych "braci starszych w wierze".
      Nadreprezentacja żydów w polityce jest dla mnie drażniąca.
      Sam siebie pytam nieraz,czy to, że chcę wiedzieć kto jest kim w życiu publicznym i jakie ma pochodzenie świadczy o tym, że jestem antysemitą?
      Nie uważam się za antysemitę. Interesuje mnie tylko kto jest kto i skąd pochodzi, i nie chodzi tu tylko o braci starszych w wierze.
      Np było dla mnie sporym zaskoczeniem kiedy dowiedziałem się ,że Stanisław Maczek tak naprawdę był Chorwatem!

      W sumie to mnie to mało ta Twoja wycieczka obchodzi . Jeśli ta Chorwacja rzeczywiście taka ładna to życzę udanej podróży. I ludzie mówiłeś tacy mili.
      Jak będziesz wracał łowco intelektów to przywieź do Polski jakąś fajną pamiątkę np. srbosjek
      • ex_lowca Re: Brutalny rozbój na ulicach Rzeszowa. Wśród sp 09.04.13, 21:53
       Gość portalu: reishof napisał(a):

       > Znaczy się nie chodzisz na wybory, to najgorszy z możliwych wybór. Apatia, indo
       > lencja- tym się chcesz pochwalić na forum?

       Zawsze lubiłem wszystkowiedzących nadinterpretatorów i wieszczy. Od nich tylko krok do "Cyganka prawdę ci powie..."
       Na jakiej podstawie wyciągasz tak daleko idące wnioski?

       > PKB systematycznie wzrasta, bardzo dobrym przykładem niech będzie Italia,
       > kilkanaście lat temu średni PKB Włoch wynosił 120% średniej unijnej a Polski 40
       > %

       Przepraszam bardzo. Jesteś może jakąś formą trybika w "pi-arowej maszynie" Ministerstwa Finansów? A może analitykiem z GUS? Studiujesz na SGH? Piszesz pracę z "procencików w UE"?
       Wybacz, ale mnie zupełnie nie obchodzi Twój PKB, podobnie jak %-ciki we Włoszech. Jam Ci człeczyna, która właśnie wróciła z zakupów. Wydałem ponad 500 zł i wcale nic szczególnego do domu nie przywiozłem. Kilka lat temu żarcia kupionego za tą kwotę nie wepchnąłbym do dwóch lodówek, a dziś ledwo je widać w jednej.
       Zanim popełniono zbrodnię na naszym majątku i wysprzedano polskie cukrownie za miesięczne dochody mogłem kupić ok. 65- 80 ton cukru. Dziś o ok. 22 do 28. Przeliczyć na paliwo? A może chciałbyś wyliczankę ile i czego mogę kupić za zyski z firmy, która utrzymuje mniej - więcej stały poziom "przerobu" od wielu lat?

       > dzisiaj Włochy są poniżej średniej PKB Polski to już 65%

       Powiedz to kobiecie, która zarabia 1500zł i wychowuje dzieci, a potem idź do kosmetyczki i poproś o zapudrowanie tak, żeby nie było za bardzo widać.

       > Podział na bogatych i biednych bardziej zaradnych i mniej wszędzie jest na świecie i
       > tego się nie zmieni. Są ci tym którym się udało np. prywatne firmy i bezrobotni.
       > Bezrobocie to nie jest polski wynalazek (patrz Hiszpania)

       Naprawdę nie rozumiesz o co mi chodzi, czy tylko udajesz i zmieniasz temat?

       > Mam głosować na Macierewicza -experta od sztucznej mgły? Fotygę? Kaczyńskiego ?
       > który chce bić niemca i ruskich. Tylko dać mu jakąś szkape , szable -wnet by s
       > zarżował na Moskwę tłuc ruskich.

       Wiesz kto tu poszarżował i to w stylu pierwszego chama Rzeczypospolitej - Niesiołowskiego, tudzież kilku dyżurnych tub propagandowych ogłupiających Polaków od lat?

       > Zaiste patriotyczna postawa, czy to może nowa uchwała PiS-u?

       A co ma PiS do moich, osobistych decyzji? W ogóle co ma do mnie i mojego życia? Czyżby Twoim życiem rządziła jakaś partia polityczna????? Skąd tak idiotyczne pomysły?

       Dalej mi się. po prostu nie chce odpowiadać. To typowe, banalne, jakby produkowanych od sztancy wywody "nowych obywateli RP", którzy uwierzyli w majstersztyk PR'owców Tuska. Naprawdę uważam, że manewr z "wykształciuchami" był genialny. To idealny sposób na kompleksy. Zagłosuj na PO, a dołączysz do "elitarnego klubu wykształciuchów". Im prostszy i bardziej podatny na manipulację umysł, tym działa lepiej ;-)
       Do tego dochodzi powtarzanie jak bezmyślna papuga danych o PKB, tudzież innych "procencików", które nijak się mają do poziomu życia przeciętnego Kowalskiego.

       Jeśli się nie zgadzasz, to pomyśl chwilkę. Dla kogo ważny jest wzrost PKB? Dla Rostowskiego, czy obywateli? Jak wzrost PKB (szczególnie sztuczny jak w PL) przekłada się na poziom życia przeciętnego Polaka?
       • reishof Re: Brutalny rozbój na ulicach Rzeszowa. Wśród sp 09.04.13, 23:03
        Osobiście uważam, że w Polsce nie ma ugrupowania politycznego z prawdziwego zdarzenia. Z żadnym się nie identyfikuję.
        Z tego wynika, że jednak nie bierzesz udziału w wyborach, jak to inaczej rozumieć?
        To nie jest w/g mnie zbyt daleko idący wniosek.

        Wybacz, ale mnie zupełnie nie obchodzi Twój PKB, podobnie jak %-ciki we Włoszech.
        Według jakich kryteriów zatem oceniać, w/g zawartości twojej lodówki? Akurat twojej?
        Są wskaźniki ekonomiczne np. przywołany już PKB, PKB per capita etc. Ale powiem jeszcze inaczej.
        Odnośnie Italii to mam tam rodzinę i zapytany przeze mnie kolega z Turynu o to jak mu się podoba Rzeszów, odpowiedział ,że nie ma porównania (1szy raz był tutaj mniej więcej 15 lat temu, ale przyjeżdża w każde wakacje na urlop ) Że pierwsze co się rzuca w oczy to to ,że wystarczy popatrzeć na ulice , sklepy , samochody, w ogóle na miasto żeby stwierdzić ,że ludzie się bogacą,że jest lepiej. Taka opinia człowieka z poza podwórka wydaje się być bardzo cenna i obiektywna.

        Wiesz kto tu poszarżował i to w stylu pierwszego chama Rzeczypospolitej - Niesiołowskiego, tudzież kilku dyżurnych tub propagandowych ogłupiających Polaków od lat?

        Jakikolwiek mój komentarz w tym miejscu na nie wiele się zda dlatego ,że lubię Stefana i bardzo lubię go słuchać a zwłaszcza jego ostrych i bardzo inteligentnych komentarzy o PiS-ie
        Nieraz zdarzy się ,że włączam tv w momencie gdy kończy się np. wywiad z Niesiołowskim
        i żałuję ,że nie obejrzałem go w całości.

        Dalej mi się. po prostu nie chce odpowiadać. To typowe, banalne, jakby produkowanych od sztancy
        To nie pierwszy taki sąd z twojej strony.
        Piszę co myślę , to nie jest żadna sztanca. Skoro wszyscy są na tym forum zbyt banalni dla Ciebie to propnuję wycieczkę: zamiast do Chorwacji ,do Sorbony lub innego Oxfordu.
        • ex_lowca Re: Brutalny rozbój na ulicach Rzeszowa. Wśród sp 10.04.13, 01:40
         reishof napisał(a):

         > Osobiście uważam, że w Polsce nie ma ugrupowania politycznego z prawdziwego
         > zdarzenia. Z żadnym się nie identyfikuję.

         > Z tego wynika, że jednak nie bierzesz udziału w wyborach, jak to inaczej rozum
         > ieć?
         > To nie jest w/g mnie zbyt daleko idący wniosek.


         OK. W takim razie jeśli stwierdzę, że jednak głosuję, to co?
         Okaże się, że nie jest to zbyt daleko idący wniosek i cała ta Twoja paplanina jest warta tyle samo, co "Cyganka prawdę ci powie", albo jeszcze mniej.

         > Odnośnie Italii to mam tam rodzinę i zapytany przeze mnie kolega z Turynu o to
         > jak mu się podoba Rzeszów, odpowiedział ,że nie ma porównania (...)

         Leżę powalony siłą argumentu. Po prostu knockout. Kolega z Turynu powiedział i to po 15 latach... Rewelacja ;-)))

         > Jakikolwiek mój komentarz w tym miejscu na nie wiele się zda dlatego ,że lubię
         > Stefana i bardzo lubię go słuchać a zwłaszcza jego ostrych i bardzo inteligentnych (...)

         To wyjaśnia wszystko.
         Wybacz, ale nie zwykłem babrać się w środowiskach "lubiących Stefana". Na samą myśl o poziomie kultury tego pana mam poważne wątpliwości na różne tematy natury czysto biologicznej, że o intelektualnej i emocjonalnej, by nie powiedzieć pieniaczej stronie człowieczeństwa nie wspomnę. Z tego powodu dziękuję za rozmowę. Wybacz, jednak na samą myśl o człowieku "lubiącym Stefana" ogarnia mnie obrzydzenie i nie potrafię ...


   • maaac Re: Brutalny rozbój na ulicach Rzeszowa. Wśród sp 09.04.13, 20:39
    Jesteś pewien, że większość osadzonych tak głosowała? Nie przypadkiem tylko ci co realnie głosowali będący małym odsetkiem wszystkich osadzonych? Znasz dane o frekwencji? Może jednak elektorat PiSu mimo, że jest większością w kryminałach po wsadzeniu do ciupy nie myśli o polityce w przeciwieństwie do elektoratu PO? Stąd takie, a nie inne wyniki głosowań.
  • chris1970 Brutalny rozbój na ulicach Rzeszowa. Wśród spra... 09.04.13, 13:05
   Obu sprawców napadu zaprosić na święto pasa, bo to jest najlepsza kara. Oduczą się na całe życie robić innym krzywdę. Jak tylko zobaczą wieczorem potencjalną ofiarę, zaraz się przypomni piekący tyłek. Rodzicom 13 latka do tego ustanowić kuratora sądowego za brak opieki nad nieletnim i porządną karę finansową, pozew do sądu o odszkodowanie. Nic tak nie przemawia do rozumu jak portfel.
   Jak się nie wprowadzi takich metod, to będziemy mieli tysiące chętnych do castingu do programu Surowi Rodzice.
  • yanan2 Pytanie na wczoraj,dziś czy jutro!Dręczące. 09.04.13, 18:35
   Jak się zachować w wypadku takiego zdarzenia!?

   Jest problem z tymi małolatami.Silni zawsze w grupie lub na dopalaczach.Państwo niesprawne,wyrażnie nie radzi sobie z takimi problemami.Odraczanie i dochodzenie swoich racji przed sądami, czy policją to masakra.Zresztą sporo ucieka i pozostaje bezkarne.Takich zdarzeń jest coraz więcej.Więc jak się bronić!?Praktycznie jest się bezsilny.No bo przywal takiemu małolatowi na miejscu,albo co gorsza,jak to są dziewczyny.Też teraz bardzo agresywne w grupie.No i uszkodzisz takiego.Państwo zajmie się moment tym napadniętym,robiąc z niego agresora.Z więzienia można nie wyjść.Jeszcze jak synalek kogoś wysoko ustawionego!?Z góry jest się skazanym na wyrok.

   Czy trzeba czekać,na pomoc innych,policję,potem sądy,a przy okazji dać się pobić,stracić zdrowie czy portfel!?No nie jest teoria.Każdemu może się przytrafić.

   Jak przed takim czymś się bronić.Czy tylko jedyna opcja to ucieczka,zresztą z niewiadomym skutkiem!?Szczylom nic nie zrobią w efekcie,a kłopoty pewne.Miałem taki przypadek kilka lat temu.Zaczęło się od papierosa i brakującej złotówki.Wyrażnie szło o portfel i telefon pewno.Wyrostki koniecznie do tego chcieli mnie zmusić,aby rozstać się "dobrowolnie" z rzeczonymi przedmiotami.Troszkę się pomylili.Trwało to kilkadziesiąt sekund i było dla nich po zawodach.Nie czekałem na nic więcej.Pośpiesznie się oddaliłem,pozostawiając w pozycji horyzontalnej i bynajmniej nie z zadrapaniami,szczyli na chodniku.Ale problem nie jest teoretyczny.Tu czas gra rolę.Często jest to niespodziewana i błyskawiczna sytuacja.Więc jak to jest.Można się bronić,czy nie!?No i jeśli obrona nieco przekroczy granice,a adwokatów mamy sprawnych.Wiec i kłopoty pewne.Z tego też bezkarność i napady.Jakoś dziwne to młode pokolenie.Czym więcej religii w szkołach i bezstresowego wychowania,tym więcej agresji.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka