Dodaj do ulubionych

Pomnik w prokuraturze. Prezydent rozmawia z oo....

28.05.13, 07:54
Brawo Panie Wojtku!
Obserwuj wątek
    • Gość: :D Re: Pomnik w prokuraturze. Prezydent rozmawia z o IP: *.rzeszow.mm.pl 28.05.13, 08:32
      Brawo, dziękujemy za aktywną, obywatelską postawę!
      • Gość: :D Re: Pomnik w prokuraturze. Prezydent rozmawia z o IP: *.rzeszow.mm.pl 28.05.13, 08:50
        Jakby te gnojki z "ruchu społecznego" jak siebie nazywają faktycznie chciały zrobić coś dobrego dla społeczności, proszę bardzo: niech pomagają starszym i/lub niepełnosprawnym, rodzinom wielodzietnym, pacjentom hospicjum, problem w tym że na tym trudno zdobyć szybki poklask, szum medialny i po prostu szybko się wylansować. Dlatego nasi "społecznicy" wybrali typową dla takich ludzi formę zaistnienia. Mam nadzieję że wszyscy czytelnicy komentarzy pod tym artykułem wyrażą swoje oburzenie na ich profilu na facebooku, wpisy są co prawda prawie od razu usuwane - ot taka "katolicka demokracja" ale zawsze trochę może da to tym łebkom do myślenia. www.facebook.com/pages/WUZ/128619080650892?fref=ts
        • Gość: Moher Re: Pomnik w prokuraturze. Prezydent rozmawia z o IP: 31.130.107.* 28.05.13, 09:11
          Przyjdź na Festiwal Wiary i powiedz im co o tym myślisz. Nie stój obojętnie !
          • Gość: Pan Tofel Re: Pomnik w prokuraturze. Prezydent rozmawia z o IP: *.181.137.237.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.05.13, 18:02
            Festiwal buty i arogancji katoli. Dzięki na pewno nie przyjdę. Ja bliźnim nie gardzę.
            • Gość: pisul Re: Pomnik w prokuraturze. Prezydent rozmawia z o IP: *.res.pl 28.05.13, 18:24
              A co by czarni powiedzieli gdyby Okocim wykupil dzialke z Jezusem w Swiebadzinie i w jego dwoje uniecionych dloni umiescil Puszki z piwem z logo firmy? Oj oj co to by sie dzialo a tu zrobiono dokladnie to samo
    • Gość: olo Re: Pomnik w prokuraturze. Prezydent rozmawia z o IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.13, 09:03
      No to forumowe kato-patałachy mają nowego wroga :/ Obawiam się, że ferenc nic nie wskóra (zakładając, że chce cokolwiek wskórać). Papciowie zachowują się jak zawistne kundle ogrodnika (czyli po katolicku), pomnik nie jest im do niczego potrzebny, ale go nie oddadzą bo nie.
    • Gość: dbfnxnx Re: Pomnik w prokuraturze. Prezydent rozmawia z o IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.13, 09:26
      hi, hi prokuratura zajmie się rzeszowską ciapą,
      a wymyta?
      nie bedzie śmierdzieć...... komuną w prokuraturze?
      a weż se wojtek te paskude i postaw se w ogródku....
      ======

a betonową ciape i tak rozwalimy.
      • lechujarek13 Re: Pomnik w prokuraturze. Prezydent rozmawia z o 28.05.13, 09:30
        Gość portalu: dbfnxnx napisał(a):

> hi, hi prokuratura zajmie się rzeszowską ciapą,
        > a wymyta?
        > nie bedzie śmierdzieć...... komuną w prokuraturze?
        > a weż se wojtek te paskude i postaw se w ogródku....
        > ======

Celne pytanie forumowego idioty. A była wymyta jak wieszano baner z Jezusem ?

• Gość: olo Re: Pomnik w prokuraturze. Prezydent rozmawia z o IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.13, 09:54
          Hmm, a może była czysta dopóki banera nie zawieszono? :>
          • Gość: tjrhtnjrher Re: Pomnik w prokuraturze. Prezydent rozmawia z o IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.13, 11:04
            myłęś wcześniej te ciape?
            jeżeli tak, to mielibyśmy jednego pomywacza komuszych ciap.
            • kmdr_rohan Daremne żale pedała tjrhtnjrher 28.05.13, 11:07
              Ty pedale nigdy nie dostąpisz zaszczytu umycia jakiejkolwiek cipy.
              • Gość: vgggrgehe Re: Daremne żale pedalskiej cioty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.13, 11:12
                no i ciota prorokuje, ciapy myć nie bedzie innym nie da, łoj porobiło sie , porobiło

pedały myją ciapy...
                • kmdr_rohan Biedny pedał vgggrgehe sam nic nie potrafi... 28.05.13, 11:17
                  ...wymyślić, więc kopiuje moje wpisy. W zasadzie słusznie, pedale, naśladowanie mądrzejszego od siebie, jest chwalebne.
                  To jak, umyłeś w zyciu jakąś cipę? Żadna cię nie dopuściła?
                  • Gość: bbbhggbgrgrr Biedny pedaska ciota nic nie potrafi... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.13, 12:00
                    tak ci rure wyczyścili że ci nawet na mózg padło?
                    • kmdr_rohan Pedał bbbhggbgrgrr zaczyna się wykańczać. 28.05.13, 12:11
                      Boli?
                      • Gość: gewgwegw Pedalską ciote zaczyna boleć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.13, 12:21
                        a co ma bolec, ciebie pewnie doopa po stosunku
                        • kmdr_rohan Pedalską ciote gewgwegw zaczyna boleć 28.05.13, 12:32
                          I sam się przyznaje! I jeszcze na wspomnienia mu się zebrało.
                          :DDD
                          • Gość: gsedfedfdfdfdfffff Re: Pedalską ciote kmdr_rohan zaczyna boleć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.13, 13:28
                            i jeszcze mu na mózg padło,
                            nie dawaj rury innym, to i łebcie pewnie przestanie boleć...
                            • kmdr_rohan Oto słowa katolika gsedfedfdfdfdfffff. 28.05.13, 13:31
                              Tylko tak dalej gsedfedfdfdfdfffff. Twój proboszcz cię za to pogłaszcze po główce. :DDD
                              • Gość: bfdbdfbgw Re: Oto słowa bolszewika kmdr_rohan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.13, 15:42
                                a ten tylko o głaskaniu myśli....
                                hmmmm , tylko gdzie....
                                • kmdr_rohan Piękny przykład daje katolik bfdbdfbgw 28.05.13, 16:15
                                  Bluzga, kłamie, kradnie i poucza innych, jaki to on moralny. I co ci w głaskaniu, pedale, nie pasuje?
        • Gość: erheheherh [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.13, 11:02
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • lechujarek13 Re: Pomnik w prokuraturze. Prezydent rozmawia z o 28.05.13, 09:27
      ortpol napisał:

> Brawo Panie Wojtku!

Przyłączam się do pozdrowień i życzę wytrwałości. A organizatorzy tej osiągnęli jeden pozytywny efekt. Temat pomnika zaczął być obecny w powszechnej debacie i , jak zauważyłem, w codziennych rozmowach dominuje oburzenie na butę Bernardynów i Kościoła. Jeżeli taki był zamiar organizatorów, to osiągnęli kolosalny sukces. Ale nie sądzę , że to było celem tej hucpy talibów.
      • Gość: ortylion Prezydent r o z m a w i a ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.13, 09:30
        Ty nie rozmawiaj. Ty mi MÓW. Najlepiej do kieszeni - znacie to?
        Z klechami rozmowa jest jedna - o KWOCIE.
        • Gość: Moher Re: Prezydent r o z m a w i a ? IP: 31.130.107.* 28.05.13, 09:36
          Przyjdź więc na Festiwal Wiary i porozmawiaj z klechami o kasie. Nie stój obojętnie.
          • Gość: ex Re: Prezydent r o z m a w i a ? IP: *.dsl.intertele.pl 28.05.13, 09:52
            Nie stoje obojętnie.
            Po prostu waszą wiare mam tak glęboko w... że wole stać do niej tyłem a juz na pewno nie chce nigdzie chodzić i spotykac sie oko w oko z tym zakłamaniem.
            Tutaj halleluja jesteśmy świeci ale co nam sie podoba to rozwalim.
            Zaczniemy od wiercenia, potem będzie kucie a nuz konstrukcja nie wytrzyma...
            Ale cieszmy się razem halleluja bo realizujemy katolicki akt wandalizmu.
            • Gość: Moher Re: Prezydent r o z m a w i a ? IP: 31.130.107.* 28.05.13, 09:55
              Wymiękasz jednym słowem. Pisanie komentarzy nic nie kosztuje i nic nie wnosi.
              • Gość: ex Re: Prezydent r o z m a w i a ? IP: *.dsl.intertele.pl 28.05.13, 10:06
                Organizowanie festiwali też.
                Popracuj w hospicjum, zrób coś dobrego a nie dewastuj.
            • Gość: stopdlaPIS Re: Prezydent r o z m a w i a ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.13, 13:00
              BRAWO
          • lechujarek13 Re: Prezydent r o z m a w i a ? 28.05.13, 10:06
            Gość portalu: Moher napisał(a):

> Przyjdź więc na Festiwal Wiary i porozmawiaj z klechami o kasie. Nie stój oboję
            > tnie.
            I jak miałaby wyglądać ta "rozmowa" ? Tak ?
            www.youtube.com/watch?v=tx6BfMTAxls
          • Gość: ortylion Re: Prezydent r o z m a w i a ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.13, 11:24
            Chodzę tylko na te festiwale, na które chcę - czasem (niechętnie) na te, na które mnie zapraszają - bywa tak.
            Nie widzę powodu, aby w świeckim kraju zmuszać obywatela do włażenia z butami tam, gdzie go nie proszono i zakłócania przebiegu ich celebry.
            Chcą - niech se festiwalują. Nie moje małpy - nie mój cyrk.
        • Gość: stopdlaPIS Re: Prezydent r o z m a w i a ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.13, 12:58
          Tak jest to się nazywa CO ŁASKA.
    • mata_kari Pomnik w prokuraturze. Prezydent rozmawia z oo.... 28.05.13, 09:34
      Gdyby ktoś obanerował, oreklamował inny pomnik, np Lisa- Kuli, też by nie było reakcji władz miasta? Miłego dzionka;-)))))
      • lechujarek13 Re: Pomnik w prokuraturze. Prezydent rozmawia z o 28.05.13, 09:52
        Myślę ,że Prezydent przeprowadziłby z takim człowiekiem rozmowy :)))))
        A tak poważnie - mój znajomy kupił parę lat temu wiejską chałupę przed którą od strony drogi stoi kapliczka. Kapliczka stoi w obrębie działki co nie przeszkadza że jest co jakiś czas przez okoliczne babiny "zdobiona" wstrętnymi plastikowymi kwiatkami a w maju kobieciny zawodzą przed nią wieczorami. Wkurza to człowieka ale dla świętego spokoju zaciska zęby i jakoś to trawi. Powiem mu żeby obanerował kapliczkę. Zobaczymy jak szybko miłujący bliźniego spalą mu chatę pod jego nieobecność.
    • Gość: Wielki Ch... Re: Pomnik w prokuraturze. Prezydent rozmawia z o IP: *.165.enf.pl 28.05.13, 09:50
      Brońmy Wielkiej Jamy do upadłego!
    • res-men Pomnik w prokuraturze. Prezydent rozmawia z oo.... 28.05.13, 10:01
      " Samorząd postanowił interweniować. - Prezydent zaangażował się w sprawę pomnika. Prowadzone są rozmowy z oo. bernardynami. O. Rafał Klimas, proboszcz parafii przy klasztorze oo. Bernardynów, gościł w ratuszu i rozmawiał z prezydentem - informuje lakonicznie Maciej Chłodnicki, rzecznik prezydenta Rzeszowa. Czego dokładnie dotyczą te rozmowy? - Na razie nie ujawniamy szczegółów - mówi rzecznik ."

- tajemnice prezydenta są bardzo intrygujące :-) a rzecznik mówi jak Maciarewicz - i Kaczyński ...wiem ale nie powiem !!! - tak naprawdę to mam w dupie to o czym rozmawiał jakiś klecha z prezydentem bo i tak nic mądrego nie wymyslą... tylko irytuje mnie to że rzecznik moze mieć tajemnice przed żoną a jako rzecznik powinien informować społeczeństwo rzetelnie i najszybciej jak sie da bo od tego jest zarówno on jak i prezydent ( obaj sowicie opłacanie z budzetu ) wiec panie rzeczniku przestań pan udawać nie wiadomo kogo tylko czytaj Pan z kartki jak należy...

• Gość: :D Re: Pomnik w prokuraturze. Prezydent rozmawia z o IP: *.rzeszow.mm.pl 28.05.13, 10:15
        Najobrzydliwsza jest postawa Bernardynów, którzy skąpią kasy nawet na to by pomnik który aktualnie jest przecież ich własnością posprzątać z gołębich g....n biedacy na pewno nie mają pieniędzy na to. A prezydent, któremu estetyka miasta tak bardzo leży na sercu jakoś nie zdyscyplinuje ich do tego, by reprezentacyjne centrum miasta nie straszyło brudem i poodpadanymi płytkami - może o tym w końcu gazeta napisze?! Przecież gdyby chodziło o kogoś innego zaraz zaczął by się szum. Ale oni są przecież ponad prawem ziemskim ;) a zwłaszcza w Rzeszowie - prawda?

• res61 Pomnik w prokuraturze. Prezydent rozmawia z oo.... 28.05.13, 11:56
      Najbardziej zadowolony z tego "fesiwalku" był chyba Jezus. Tylko zastanawia mnie to, że powiesili go na c...e, a on nie zareagował. Mógł któregoś profana upuścić na beton. Wtedy byłoby o czym pisać.
    • Gość: gkgfgvj,hvbn Re: Pomnik w prokuraturze. Prezydent rozmawia z o IP: *.static.sl-net.pl 28.05.13, 12:42
      Jednak donosicielstwo we krwi zostaje krakusowi (niechęć do PRL-u???? a do milicji obywatelskiej to wołami Jame zaciągali hahhahaha
      • Gość: hew0vqw0vq0vqwu09v Re: Pomnik w prokuraturze. Prezydent rozmawia z o IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.13, 12:53

a może to on pozował do postaci milicjanta na pomniku co to trzyma chłopa za ramie aby do kościoła bernardynów nie poszedł?
      • Gość: Wielki Ch... Re: Pomnik w prokuraturze. Prezydent rozmawia z o IP: *.165.enf.pl 28.05.13, 12:58
        Trzeba bronić symbolu miasta - nasza piczka, dziurka, jamka, kuciapka :)
    • Gość: RzeszowskaZenada Re: Pomnik w prokuraturze. Prezydent rozmawia z o IP: *.189.219.106.skyware.pl 28.05.13, 13:04
      Największe pretensje mam do miasta bo to że prokuratura nie kiwnie palcem w tej sprawie to nie mam wątpliwości ale prezydent i jego 'nieustraszona' straż miejska nie powinien być aż tak bierny. Wygląda na to że większość mieszkańców jest przeciwko niszczeniu pomnika więc czy naprawdę koniczna jest pikieta przed ratuszem?
    • semiromek Szukam chętnych... 28.05.13, 13:25
      Szukam chętnych, którzy pomogą mi przygotować i zawiesić mój banner na pomniku. Spotykamy się w piątek, 31. maja o godz. 23:59... przy pomniku JPII przy rondzie JPII. Obowiązkowo weźcie ze sobą wiertarki.
      • Gość: leCHUJarek Re: Szukam chętnych... IP: *.ostnet.pl 28.05.13, 15:12
        No i tym wpisem postawiłeś w stan gotowości wszystkie służby jawne i tajne Rzeczpospolitej. Już opracowują grafik dyżurów i montują kamery na dachu szafy i przy Orlenie . Wszystko możesz w Polszcze zrobić , ale zamachnąć się na TEN pomnik ? Poza tym odpuść Papieżowi. On już się w grobie przewraca jak widzi tą dynię co mu na głowie przyspawali.
    • gregorianhusky Brawa dla P. Wojciecha!!! 28.05.13, 16:18
      Brawa dla Pana Wojciecha!!!! Jestem z Panem w 100%.
      To była Pana sluszna decyzja.

Panie Prezydencie Ferenc - proszę nie tylko rozmawiac ale również działac. Ten pomnik to przecież symbol miasta i nie można go dewastowac!!!!

Grzegorz Sz /gregorianhusky/
      • gregorianhusky do P. Prezydenta Ferenca 28.05.13, 16:20
        Panie Prezydencie Ferenc - proszę nie tylko rozmawiac w w/w temacie ale również działac. Ten pomnik to przecież symbol miasta i nie można go dewastowac!!!!

Grzegorz Sz /gregorianhusky/
    • Gość: kobieta Re: Pomnik w prokuraturze. Prezydent rozmawia z o IP: *.podkarpacki.net 28.05.13, 16:37
      Nie znam p.Jamy , ale podziwiam , ze walczy o nasz wizerunek miasta , brawo!!.Zastanawiam sie dlaczego niszczymy to z czym kojarzy sie przyjezdnym Rzeszow.Pomnik byl i jest punktem spotkan .Ja tez kiedys spotkalam sie przy pomniku , bo nie znalam Rzeszowa.
      A co do banera o Chrystusie ,to przesada , czy to przejaw wiary?, chyba raczej zbeszczeszcenie .
      • Gość: pisul Re: Pomnik w prokuraturze. Prezydent rozmawia z o IP: *.res.pl 28.05.13, 18:30
        Muzlumanie podobnie wysadzali kilkusetletnie posagi buddy. Nie moze tak byc ze kto dorwie sie do wladzy niszczy dorobek innych i symbole czasow minionych.

Z dniem dzisiejszym delegalizuje kosciol na podkarpaciu. Wstyd mi za bernardynow
        • Gość: Mieszkaniec Re: Pomnik w prokuraturze. Prezydent rozmawia z o IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.13, 18:40
          U oo. bernardynów wychodzi ruskie chowanie. To niegodne zachowanie ma wszelkie znamiona bezmyślnego niszczenia dóbr kultury i sztuki. Wandalizm w czystej postaci.
          • Gość: pisul Re: Pomnik w prokuraturze. Prezydent rozmawia z o IP: *.res.pl 28.05.13, 18:51
            No wlasnie kazdy wie ze muzlumanie to dzicz pozbawiona norm moralnych ale bernardyni?
        • Gość: kkkkkkkkkkkkkkkkkk Re: Pomnik w prokuraturze. Prezydent rozmawia z o IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.13, 12:29

ale paskuda ten Wałesa, zniszczył dorobek komuchów i takie Jamy teraz muszą do prokuratury chodzić żeby im chociaż pomnik morderców zostawić, bo tak to ślad w Rzeszowie po nich zaginie!
          ================================
          a pomnik morderców do rozwałki!
          • reishof ================================ 29.05.13, 23:56
            Gość portalu: kkkkkkkkkkkkkkkkkk napisał(a):

> ================================

Ale chuyjowa ta sygnaturka, be , ale brzydka ,aż się rzygać chce
            Co za bezguście , a fe , brrrrrrrrrrrrrr

• Gość: Tom "oo bernardyni"? IP: *.xdsl.centertel.pl 28.05.13, 19:03
      "OO Bernardyni" pisze się z dużej litery nieuki z gazety wyborczej
      • Gość: pisul Re: "oo bernardyni"? IP: *.res.pl 28.05.13, 19:05
        Po tym co wyrabiaja czy zasluguja na duza litere?
        • Gość: mmmmmmmmmmmmmmmmmm Re: "oo bernardyni"? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.13, 12:31
          no tak, bolszewiki zawsze to co duże to dawali swoim, nawet czerwonym mordecom postawili w podzięce dużą c.pe!

-----
          a pomnik morderców do rozwałki!
          • Gość: Dodali Re: "oo bernardyni"? IP: *.rzeszow.hypnet.pl 30.05.13, 00:00
            A czarni dodali baner z Chrystusem!
    • dr_psychol Pomnik w prokuraturze. Prezydent rozmawia z oo.... 28.05.13, 20:54
      Po raz kolejny "szary" obywatel, pokazuje prezydętowi Magellanowi, jego miejsce w szeregu.
      Jak ktoś ma sklerozę, nie powinien piastować żadnych funkcji publicznych, co dopiero mienić się wodzem naczelnym Stolicy Innowacji.

Na pstrykanie fotek po świecie, nie trzeba koniecznie latać służbowo. Można prywatnie, za swoje, a i czasu więcej :)))
      • Gość: vm Re: Pomnik w prokuraturze. Prezydent rozmawia z o IP: *.189.219.106.skyware.pl 29.05.13, 11:49
        Czy prezydent nie powinien ponieść odpowiedzialności za nie wykonywanie obowiązków do niego należących z racji zajmowanego urzędu? Chyba nie został wybrany dlatego żeby działać na szkodę miasta.
    • gregorianhusky Prezydent rozmawia o Pomniku Walk Rewolucyjnych 06.06.13, 21:06
      Tak Prezydent Rzeszowa prowadzi rozmowy.

Dostałem dzis maila z UM - 06.06.2013. Sekretarz Miasta P. Marcin Stopa informuje, że Prezydent prowadzi rozmowy z oo Bernard. , jest zaangazowany w sprawę dot. Pominka Walk Rewolucyjnych ale żadne decyzje na chwilę obecną nie zostały podjęte.

Pismo krótkie, lakoniczne ale przynajmniej wysłali. Sczerze myslałem, że będzie coś więcej o dalszych planach/rozmowach.

To takie info dla zainteresowanych Pomnikiem. Jakby ktos chciał zapoznac sie z trescia tego pisma - był nim zainteresowany (format pdf) to niech tu pisze i poda swoj adres mailowy a ja mogę go przesłac.

pozdrawiam GSZ/gregorianhusky/

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka