Dodaj do ulubionych

Dworek na Słocinie wróci do życia?

12.07.13, 12:11
Złodziejstwo CZARNYCH z KRK nie ma granic.
Obserwuj wątek
    • Gość: pisul Re: Dworek na Słocinie wróci do życia? IP: *.res.pl 12.07.13, 13:42
      Kosciol dostaje od kilku lat pieniadze z Funduszu Koscielnego ktory mial byc zadoscuczynieniem krzywdy za zabrane mienie. To sa pieniadze idace w miliony i to od kilu lat! I skladaja sie na to wszyscy podatnicy:

pl.wikipedia.org/wiki/Fundusz_Ko%C5%9Bcielny
      A teraz rownoczesnie biora pieniadze za utracone dzialki i staraja sie o zwrot samych dzialek? Przeciez to nieuczciwe. Gdzie skromnosc kaplanska gdzie zycie w ubustwie? Papiez Francisze powinnien podczas wizyty w Polsce przejechac sie do Rzeszowa i przelozyc gornego i watrobe przez kolano i zloic gole dupsko ojcowskim pasem.

Robcie tak dalej a za 20 lat po kosciolach bedzie chulal wiatr i w pustych kosciolach bedzie tylko slychac gloche walenie ksiezy w piers...moja wina, moja wina, moja wielka wina
          • Gość: pisul Re: Jedno jest pewne! IP: *.res.pl 12.07.13, 14:26
            Dlaczego ks. Zalewski pozbyto sie z kosciola? - fakty.interia.pl/religia/news-ks-lemanski-ubogi-papiez-niewygodny-dla-polskich-ksiezy,nId,993201

Dlaczego biskupi boja sie wizyty papieza w PL - swiat.newsweek.pl/papiez-franciszek--widok-ksiedza-w-nowym-samochodzie-sprawia-mi-bol,106092,1,1.html

Jak podobnie oddana dzialka na cele religijne po czasie okazala sie rezydencja abp z hodowla danieli - www.wprost.pl/ar/398550/Abp-Slawoj-Leszek-Glodz-hoduje-daniele/

Rada miasta juz powinna wpisac w budzecie pieniadze na kolejna darowizne na pozadne ogrodzenie dworku ... daniele wysoko skacza!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka