Dodaj do ulubionych

Kurs na wózki widłowe w Rzeszowie

20.02.14, 17:26
Założyłem nowy temat, ponieważ chciałbym się dowiedzieć czym się kierować przy wyborze firmy szkoleniowej, (dokumentem uzyskanym po odbyciu szkoleń, czy może czymś innym?) Jeśli chodzi o dokumenty to jedna firma oferuje uprawnienia na wózki widłowe zgodne z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w formie zaświadczenia o ukończeniu kursu lub zaświadczenia kwalifikacyjne, a znowu inna Certyfikat Ministerstwa Gospodarki, który jak się okazało jest również zaświadczeniem.
Na terenie Rzeszowa znalazłem 6 firm oferujących szkolenia:
- BKD MARAL,
- SZKOLPOL, który firmę ma w Lublinie, a w Rzeszowie, można napisać jest tylko przejazdem i dla tego wynajmuje pomieszczenie konferencyjne i wózki widłowe,
- ASPEKT, który oferuje o ile dobrze zrozumiałem zaświadczenie na certyfikacie unijnym na drukach MEN,
- PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA "TOM-TRANS",
- OSK AUTO RZESZÓW,
- EKSA

Może mi ktoś polecić, którąś z tych firm? Gdzie najlepiej się szkolić, aby dokument po odbyciu szkoleń miał jakąś wartość w oczach pracodawcy, a nie były tylko bezużytecznym papierem. Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
  • 30zplusem Re: Kurs na wózki widłowe w Rzeszowie 24.02.14, 21:42
   Szczerze to mogę Ci podpowiedzieć, że żadna z firm która oferuje tylko zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, bo to jest nic nie warte. Szukaj firmy której szkolenie kończy się przed Urzędem Dozoru Technicznego, bo tylko to uprawnienie jest bezterminowe i zgodne z rozporządzeniem. Ja rok temu robiłem to szkolenie w bhp delta na boya Żeleńskiego i bez problemu zdałem egzamin przed urzędnikiem, więc najlepiej zapytaj w Urzędzie Dozoru Technicznego kogo polecają.
  • pawel6433 Re: Kurs na wózki widłowe w Rzeszowie 28.11.14, 12:19
   Firmą, która oferuje szkolenia na Podkarpaciu jest również firma Suret - sam robiłem kurs na wózek widłowy właśnie tam. Szkolenie przeprowadzone było sprawnie, dokładnie i według mnie bardzo rzetelnie. Oczywiście potwierdzone jest odpowiednim certyfikatem, dlatego jak najbardziej mogę polecić. Wiele słyszy się o "szybkich anty-szkoleniach", lecz według mnie nie są one zbyt dobre, bo co nam z papierka, skoro wiedzy żadnej nie mamy.
  • michal.kopacki Re: Kurs na wózki widłowe w Rzeszowie 10.11.20, 11:22
   Witam. Ja byłem na szkoleniu w Ośrodku Kształcenia Zawodowego w Wieluniu który był zakończony egzaminem UDT . Jestem bardzo zadowolony i zdałem bez problemu . Najważniejsze że na szkoleniu uzyskałem jakąś wiedzę a nie sam papierek . Mogę podać stronę ich przez którą sam się kontaktowałem z nimi OKZ Wieluń . Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka