Dodaj do ulubionych

Najlepsza ciastkarnia w Rzeszowie

IP: *.intertele.pl / *.intertele.pl 22.12.05, 00:40
Zachęcam do wyrażania opinii na temat rzeszowskich cukierni. Osobiście
najbardziej lubię cukiernię SANTOS. Smaczne, apetyczne ciastka, a przy tym
przemniła obsługa zwłaszcza w Galerii Rzeszów na Słowackiego (teraz bodajże
Galeria Agora) oraz w Galerii Graffice.
Jak jestem przy Graffice to znajduję się tam rónież cukiernia KEKS, smakuję
mi tam kremówka z tofi oraz babeczki z tofi, ale wiele innych ciast jest
suchych i jakby "wczorajszych". Co do obsługi to w Keksie jest chyba
najgorsza obsługa z wszystkich cukiernii w Rzeszowie. Osoby tam sprzedające
nie panują zupełnie nad kolejką są rozkojarzone i niegrzeczne - zwłaszcza
Pani w krótkich włosach z bardzo mocnym makijażem (chyba tam jeszcze
pracuje).
Jeśli ktoś chce spróbować przepyszne ciasto francuskie w różnych odmianach to
gorąco polecam FLEURY MICHON na 3-go Maja. Obłędny smak wszystkich produktów.
Obsługa bardzo miła i sprawnie działająca.

Czekam na opinie innych forumowiczów i pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • benia12 Re: Najlepsza ciastkarnia w Rzeszowie 22.12.05, 09:26
      Osobiście polecam zakład "Jędruś", który nie znajduje się co prawda w Rzeszowie
      ale tuż przed Świlczą. Robią tam rewelacyjne ciastka, które można kupić osobno
      lub w mieszance za 11 zł/kg. Domowy smak, jakiego nie znajdziecie w żadnej
      cukierni w Rzeszowie, a dla dzieci niejadków rewelacja. Polecam- sama pokonuję
      ok. 30 km dla nich ale warto, a na grubsze uroczystości też się sprawdzają.
    • gwiazda_podkarpacia Re: Najlepsza ciastkarnia w Rzeszowie 22.12.05, 10:18
      ja bardzo lubię lody z cukierni na miodowej. mogłabym teraz zapodać tekst jak z
      reklamy i powiedzieć, ze to smak mojego dzieciństwa =)
      potwierdzam też opinię o flerynce. pracuję w pobliżu więc jestem stałym
      bywalcem. zawijańce orzechowe, bułeczki z czekoladą, no i pączki paryskie -
      chociaż baaardzo słodkie, to jednak moje ulubione. pozdro
      • Gość: B. Re: Najlepsza ciastkarnia w Rzeszowie IP: 195.136.92.* 22.12.05, 10:39
        Lubię ciasteczka z Santosa - mój hit to figa z makiem. Co do Keksa - nie zgodzę
        się z oceną obsługi, dla mnie te dziewczęta nigdy nie były niemiłe, a ich
        makijażom się nie przyglądam, bo nie po to tam chodzę. Natomiast w Santosie
        czasem się ślimaczą, jak jest duża kolejka to od razu rezygnuję i idę do Keksa -
        mają tam super serniczek :-) We Flerynce potwierdzam - zawijaniec orzechowy to
        pychota, a ostatnio posmakowała mi też makowa nuta :-)
        • Gość: sos Re: Najlepsza ciastkarnia w Rzeszowie IP: 81.15.189.* 22.12.05, 16:30
          Co za czasy . Chłopcy zajmują się ciasteczkami. I to z jakim przejęciem.
          Ale jaja.
          • prawdziwy.polak Re: Najlepsza ciastkarnia w Rzeszowie 22.12.05, 16:31
            No ba.
            • Gość: B. Re: Najlepsza ciastkarnia w Rzeszowie IP: 195.136.92.* 22.12.05, 17:03
              to jeszcze nie wiesz, że prawdziwy mężczyzna to smakosz i koneser? :-DDDDDD
              • prawdziwy.polak Re: Najlepsza ciastkarnia w Rzeszowie 22.12.05, 17:03
                No ba.
              • prawdziwy.polak Re: Najlepsza ciastkarnia w Rzeszowie 22.12.05, 17:04
                Tyle że Gwiazda Podkarpacia to kobieta, drodzy państwo.
                • Gość: B. Re: Najlepsza ciastkarnia w Rzeszowie IP: 195.136.92.* 22.12.05, 17:26
                  No i jak na prawdziwą kobietę przystało, zna się na ciasteczkach :-))))
          • Gość: Cornetto Re: Najlepsza ciastkarnia w Rzeszowie IP: *.intertele.pl / *.intertele.pl 22.12.05, 22:05
            sos chłopca to możesz sobie znaleźć jak w nich gustujesz, a jak byś nie
            wiedział kuchnią zajmują się faceci i są w tym najlepsi. Co do jaj to mam je w
            przeciwieństwie do Ciebie.
    • jetpilot1 Re: Najlepsza ciastkarnia w Rzeszowie 22.12.05, 21:40
      Santos-szczerze mówiąc (nie obrażając oczywiście nikogo:) )to już wymiotuję
      tymi ciastkami stamtąd,cały czas tylko jem te ciastka i po pewnym razie
      doszedłęm do wniosku że wszystkie te ciastka są robione na bazie czegoś tam i
      dlatego one są bardzo do siebie podobne.Jedynym ciastkiem które nigdy mi sie
      nie znudzi z Santosa jest drożdżówka z serem i brzoskwinią(to nic że
      brzoskwinia mi zawsze wypada po drodze;)

Bulanda na 3 maja-tam bywam rzadko i z tego powodu smakują mi tamte ciastka

Fleury Michon-jak byłem młodszy to zawsze chodziłem tam na pizzerinę-nie wiem
      czy teraz jest coś takiego ale kiedyś to było pyszne

Ciastkarnia na Jagielońskiej-tam też są batdzo dobre rzeczy

Leclerc i Tesco-w leclercu często kupuję bułki z czekoladą(takie pakowane
      podwójnie kosztują chyba ok2.40zł:)poza tym ciastka w stosunku do swojej wagi
      są nawet tanie więc jeśli ktoś nie wybrzydza to może kupić takiego eklerka
      czekoladowego i sie nim porządnie najeść(inna sprawa że później siedzisz pół
      dnia w WC :P:P:)w leclercu też są dobre pączki:) A w tesco...no cóż,tam są
      chyba dobre tylko cebularze i nic więcej:)(no i kurczaki myte w ludwiku:P)

Skoro już jesteśmy przy temacie to warto wspomnieć o lodziarniach-takich co się
      sprzedaje lody-chyba każdy przyzna mi rację że najlepsze lody w rzeszowie są w
      myszce na 3 maja,a poźniej z mcdonalda ale wstyd sie przyznawać że tam czasami
      chodze:P
      • Gość: B. Re: Najlepsza ciastkarnia w Rzeszowie IP: 195.136.92.* 22.12.05, 21:47
        Mnie lody smakują na Kanałowej, w tej malutkiej cukierence. Stamtąd też dobre
        są rurki z kremem. :-)
    • Gość: asia Re: Najlepsza ciastkarnia w Rzeszowie IP: *.osk.enformatic.pl 22.12.05, 22:00
      cukiernia na Miodowej moim zdaniem to nr 1
    • Gość: betty Re: Najlepsza ciastkarnia w Rzeszowie IP: *.nyc.res.rr.com 22.12.05, 22:02
      Chcialam powiedziec cos na temat cukierni na Miodowej. Lody i ciastka sa OK
      tylko NIE polecam zamiawiac tam tortow. Zamowilam na swoj slub i myslalam, ze
      sie porzygam. OCHYDA !!!
    • Gość: Ziutek Re: Najlepsza ciastkarnia w Rzeszowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.05, 22:09
      No widać że nie byłaś (łeś) w hotelu rzeszów Tam mają najlepsze ciasta ( nie
      ciastka), normale, bez żadnych udziwnień i polepszaczy! Ja kupuje je od lat!
      • gwiazda_podkarpacia Re: Najlepsza ciastkarnia w Rzeszowie 23.12.05, 10:50
        <lol> mój staruszek kupował tam sobie kiedyś ciastka bez cukru hehehe
        szybko mu przeszło O_o

• Gość: Beatkaa90 Re: Najlepsza ciastkarnia w Rzeszowie IP: *.play-internet.pl 14.07.22, 13:44
      Ciacho bez cukru w Rzeszowie na Rejtana 27g - lekkie i smaczne wypieki, tort mango rewelacja a moim faworytem jest ciasto runo - mistrzostwo 🤗 Ja nie mam żadnych alergii, spokojnie konkurują smakiem ze zwykłymi słodyczami ale osoby uczulone na gluten, czy cukrzycy będą zadowolone.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka