Dodaj do ulubionych

Kościół Katolicki Sp. z o.o. (cz.3)

20.07.06, 01:03
Ponieważ obydwa poprzednie wątki zostały skasowane, zaczynam część 3.
Niestety, mimo zgromadzenia w nich sporej ilości materiałów, ze względu na ich
niedostepność, linków podać nie można.

Wyspowiadał się prokuraturze MINISTRANT z kościoła na osiedlu Piastów Śląskich
w Głogowie. Chłopiec twierdzi, że OBCOWAŁ PŁCIOWO z jednym z pracujących w pa-
rafii KSIĘŻY. - Ta wiadomość spadła na mnie jak grom z jasnego nieba - powie-
dział PROBOSZCZ ks. Janusz Idzik. A potem zaczął działać. Porozmawiał z MINI-
STRANTEM, potem z jego ojcem i w rezultacie rodzina chłopca postanowiła wyco-
fać skargę z prokuratury. PROBOSZCZ uważa bowiem, że sprawą powinien zajmować
się jedynie SĄD KOŚCIELNY. Księdza PROBOSZCZA spotkało jednak spore rozczaro-
wanie. OBCOWANIE PŁCIOWE z neletnimi MINISTRANTAMI jest PRZESTĘPSTWEM ściga-
nym z urzędu w POLSCE WYZNANIOWEJ /nawet gdy dotyczy KSIĘŻY/ - i nawet wyco-
fanie oskarżeń nie zwalnia prokuratury z konieczności wyjaśnienia takiej spra-
wy.

I nie była to DZIĘKI BOGU żadna próba UKRĘCENIA przez KSIĘDZA Proboszcza ŁBA
SPRAWIE MOLESTOWANIA MINISTRANTA przez SUTANNOWEGO PEDOFILA.
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=60&w=38507827
Obserwuj wątek
  • edico Kościelna promocja pedofilii 21.12.20, 05:34
   Opublikowano lista listę hierarchów Krk ukrywających pedofilię. Na liście znajduje się m.in znany ze swych delikatnie mówiąc kontrowersyjny metropolita krakowski arcybiskup Marek Jędraszewski.

   Warto wspomnieć słowa Jezusa :

   „Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili” (Mt 25,40) stanowi przecież zaskakującą i zupełnie nie znaną wśród purpuratów informację.

   "... kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza".(Mt, 18, 6-11).

   I oni śmią się nazywań nauczycielami moralności.
   Jakiej???

   Tęcza to przecież zaraza, ale gwałcenie dzieci i ministrantów, to najwyższe wartości moralne w tym środowisku :)
   Jak widać, czarne wartości moralne z powodzeniem jadą w tym kościele nawet w poprzek Biblii, do której niby tak się odwołują pouczając jednocześnie innych.
  • pkt4a Re: Kościół Katolicki Sp. z o.o. (cz.3) 23.12.20, 09:42
   cześć ed
   na forum Częstochowa jest podobny wątek pt "Z życia Kościoła..." założony przez "dyziek" , ale z Częstochowy pochodzi "taniarada" i na tym forum jest aktywny , na częstochowskim forum spamersko podnosi do góry wątki mające nawet 13 lat , np o szkołach , o zakładach wulkanizacyjnych , o fryzjerach , pajacyk czeka , itp
   Tak spamuje ten zakonnik "taniarada" aby żadne info o ko.ka. nie było u góry

   A tymczasem info , traf chciał że z Częstochowy , salezjanie :

   czestochowa.wyborcza.pl/czestochowa/7,89625,26632505,byly-dyrektor-domu-dziecka-w-czestochowie-i-salezjanin-prawomocnie.html#S.main_topic-K.C-B.2-L.2.maly
   • edico Re: Kościół Katolicki Sp. z o.o. (cz.3) 24.12.20, 23:53
    Witam i pozdrawiam. Sięgnę do wskazanego forum chociaż by z ciekawości. A co do nicku "taniarada", spamuje zawzięcie z różnym dla siebie szczęściem również na forum religia. Merytorycznie poza religijną pianą nic więcej nie wnosi :)
    • edico Re: Kościół Katolicki Sp. z o.o. (cz.3) 24.12.20, 23:56
     P.S.
     Ko.ściół Katolicki Sp z o.o.
     ============================

     https://forum.gazeta.pl/forum/w,69,957503,957503,KOSCIOL_KATOLICKI_Sp_z_o_o_.html
     forum.gazeta.pl/forum/w,69,42755118,42755118,Ko_sciol_Katolicki_Sp_z_o_o_cz_2_.html?s=27#p153264252
     forum.gazeta.pl/forum/w,69,45533115,45533115,Kosciol_Katolicki_Sp_z_o_o_cz_3_.html

     Oczywiście przesiane przez sito :)
   • edico Re: Kościół Katolicki Sp. z o.o. (cz.3) 02.01.21, 12:22
    Nieznany mi osobiście założyciel wątku nie wprowadzał żadnych ograniczeń dla uczestników dyskusji upraszając jedynie o zachowanie czystości polskiej mowy. Nie wypada mi zmieniać intencji autora wątku i niech tak pozostanie. Należy uznać jego niezwykłą trafność w temacie wątku odnoszącego się do etyki, moralności i charakteru funkcjonowania Kościoła katolickiego w Polsce.
   • edico Fałsrze sekty rzymsko-katolickiej 12.01.21, 19:32
    Dlaczego tej sekty?
    Ponieważ ma ona wyznaniowy monopol w naszym kraju, a wielu rodaków jest przez nią manipulowan=ycha przez swoją ogromną niewiedzę. Właśnie Polacy objęci wschodnimi rubieżami ekspansji tej sekty powininni zwrócić na to szczególną uwagę w świetle własnej historii i historii ekspansji Watykanu.

    Powodów, które świadczą przeciwko temu katolicyzmowi jest wiele, a oto niektóre z nich:

    Po pierwsze.
    Katolicyzm nie jest wcale nurtem jednolitym. Jest wiele innych sekt w łonie tego nurtu. Większość – tzw. "posoborowcy" jest bardzo zliberalizowana. Pozostałe sekty tworzą odrębne struktury niepodległe papieżowi, np. starokatolicy, mariawici, polskokatolicy, konklawiści, sedewakantyści, palmarianie etc.
    Istnieją również sekty w łonie samego Kościoła rzymskiego, jak lefebryści, którzy prowadzą "dialog" z Watykanem, ale ich najbardziej bojowy biskup Williamson został przez nich wyrzucony!!!

    Po drugie.
    Katolicyzm nie jest nurtem najstarszym w chrześcijaństwie. Pierwotne kościoły już dawno nie istnieją, zmiecione z powierzchni Ziemi przez rzymski katolicyzm. Z obecnych Kościołów najstarszymi są orientalne i asyryjskie, które trzymają się starych doktryn potępionych przez Watykan i Konstantynopol w V w.

    Po trzecie.
    Katolicyzm rzymski (a właściwie jego odmiana zwana "papizmem") powstał w wyniku długotrwałej schizmy wobec prawosławia, które wyłoniło się w V w. Papieże w imię dążenia do swej dominacji odrzucili zasadę pentarchii i powszechności, a zatem nie przestali być katolikami, w ścisłym znaczeniu tego słowa.

    Po czwarte.
    Katolicyzm ciągle tak powołujący się na "tradycję", od tej tradycji już dawno odszedł, tworząc swoje nowinkarskie dogmaty w sporze teologicznym z prawosławiem i protestantyzmem, np. o nieomylności papieskiej etc.

    Po piąte.
    Wiele wskazuje na to, że pierwszym papieżem był dopiero Damazy (ur. ok. 305 w Rzymie, zm. 11 grudnia 384), a więc jako ostateczny efekt schizmy konstantyńskiej. Jednak w tym czasie nikt by nawet nie pomyślał o takich ekstremach jak nieomylność papieska.

    Po szóste.
    Prawdą jest, że Kościół rzymski mordował niewinnych ludzi, a liczba ofiar była tuszowana. Jednakże nie o ilość tu chodzi, lecz o tzw. "jakość" tego Kościoła!

    Po siódme.
    Wszystkie rzekome cuda i objawienia są w moim przekonaniu jedynie propagandową manipulacją!
    Nawet Medjugorie, do którego katolicka tłuszcza non stop przybywa jest przez niektórych katolików potępiane!
    Fatima, La Salette i inne zaś są uważane za dzieła szatańskie przez ewangelikanów.

    Po ósme.
    Kościół prowadzi kampanię anty-naukową, propagując np. ID zamiast ewolucji. Niechęć wobec rozwoju nauki towarzyszy Kościołowi już chyba od 390 r. – czyli właściwie od samego powstania.

    Po dziewiąte.
    Kolejna ciekawostka tajemnicy wiary - skoro Kościół nie radzi sobie z ewolucją, dlaczego poradził sobie z heliocentryzmem?

    Po dziesiąte.
    Samo Państwo Kościelne powstało na mocy fałszywego dokumentu w VIII w. a obecny Watykan na mocy traktatów z faszystami. A więc trudno jest tu mówić o tradycjach w pełni tego słowa znaczeniu.

    Po jedenaste.
    Współpraca Kościoła z faszystami jest oczywista! Dowódca Ustaszy Pavelić był osobiście pobłogosławiony przez papieża Piusa XII (Pius PP. XII, właściwie. Eugenio Maria Giuseppe Giovanni Pacelli, ur. 2 marca 1876 w Rzymie, zm. 9 października 1958 w Castel Gandolfo), a biskup Alois Hudal (Brunatny biskup i szpieg wodza III Rzeszy Adolfa Hitlera) pomagał nazistom uciekać do Argentyny Perona.

    Po dwunaste.
    Nie dość, że katolicyzm powołuje się na fatalną kompilację ksiąg jaką jest Biblia, to jeszcze stworzył dogmaty całkowicie jej przeczące!

    Po trzynaste.
    Żywoty poszczególnych papieży w tym miejscu można pozostawić bez komentarza! Warto pamiętać, że papież Leon X (właściwie Giovanni di Lorenzo de' Medici; ur. 11 grudnia 1475 we Florencji, zm. 1 grudnia 1521 w Rzymie) był ateistą, który oszukiwał głupie "owieczki".nane jest jego stwierdzenie - "Bóg dał nam papiestwo, zabawmy się!". Noc po koronacji spędził z kochankiem. Potem kazał łamać go kołem.

    Po czternaste.
    Istnienie tak Jezusa jak i apostołów jest co najmniej wątpliwe!
    Nawet jeśli takowy Jezus istniał, nic o nim nie wiemy pewnego!
    Co do Piotra, nawet jeśli istniał, wiele na to wskazuje, że nawet nie postawił swej stopy w Rzymie!!!
  • edico Irlandia chce przejąć majątki Kościoła 17.01.21, 17:30
   Ogłoszony w tym tygodniu raport irlandzkiej komisji rządowej potwierdził, że przez okres ponad 70 lat ubiegłego wieku, w prowadzonych przez instytucje religijne domach opieki, zmarło przedwcześnie około 9 tys. dzieci, a kolejne tysiące zostały odebrane ich niezamężnym matkom. Premier Irlandii wygłosił w parlamencie oficjalne przeprosiny, ale opozycja domaga się, by państwo przejęło majątek Kościoła katolickiego i by postawiono w stan oskarżenia zgromadzenia zakonne za ich rolę w prowadzeniu schronisk.
   www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/irlandia-zadania-konfiskaty-dobr-kosciola-katolickiego-po-raporcie-o-maltretowaniu/w5h99mc,79cfc278
   • edico Katolickie "nasienia szatana" 02.03.21, 09:42
    Od 1922 do 1998 r. w Republice Irlandii istniały tzw. domy matki i dziecka prowadzone przez Kościół katolicki, a wspierane przez państwo. Do tych instytucji trafiały niezamężne kobiety w ciąży, bo w religijnym społeczeństwie nie było miejsca dla "bękartów". Kobiety rodziły tu w fatalnych warunkach, dzieci były siłą odbierane i oddawane do adopcji. Taki los spotkał 56 tys. kobiet i 57 tys. dzieci.
    Niezamężne kobiety nie miały prawa urodzić i wychować dzieci z "nieprawego łoża", Kościół oddawał je do adopcji, często do Stanów Zjednoczonych
    Warunki w domach były fatalne, szacuje się, że 9 tys. (15 proc.) urodzonych tam dzieci zmarło
    Bękarty były traktowane gorzej niż reszta społeczeństwa. Kościół katolicki mówił, że są owocem grzechu. W niektórych szkołach były dla nich specjalne ławki
    Do dziś wiele dzieci poszukuje swoich biologicznych matek, opublikowany właśnie raport pokazuje straszną prawdę o sierocińcach i ofiarach systemu
    noizz.pl/big-stories/raport-o-domach-matki-i-dziecka-w-republice-irlandii-9-tys-dzieci-zmarlo-kobiety/jwsvkl4
  • bknrkw1 Re: Kościół Katolicki Sp. z o.o. (cz.3) 06.03.21, 08:18
   " Dwóch biskupów - abp Depo z archidiecezji częstochowskiej i bp Dziuba z diecezji łowickiej zdecydowało się na połączenie mniejszych parafii . Powód : spadek tzw powołań , aresztowania za pedofilię , odchodzenie księży na emeryturę , albo rezygnacja ze stanu kapłańskiego "

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka