Dodaj do ulubionych

Potrzebni psychologowie i pedagodzy

IP: *.rzeszow.mm.pl 08.01.07, 21:35
tyle jest bezrobotnch pedagogow a kto ich zatrudni,pora dać szansę młodym pedagogom ponieważ w szkołch pracują ludzie ktorzy nic nie pomagają,a wręcz niszczą dzieci ,dotyczy się to gimnazjow w rzeszowie
Obserwuj wątek
    • Gość: Mama Potrzebni psychologowie i pedagodzy IP: *.rzeszow.mm.pl 09.01.07, 15:56
      Absolutnie się z Tobą nie zgodzę.W szkole podst.nr 10 jest Pani pedagog z
      prawdziwego zdarzenia a nie taka która ucieka kiedy pojawia się duży problem.Ta
      kobieta to oprócz tego,że jest dobrym pedagogiem jest też wyrozumiałym
      człowiekiem.Pomaga dzieciom,spędzając w szkole naprawde dużo czasu-nawet jak
      widziałam i sama się przekonałam-po godzinach pracy.Jestem rodzicem-a mnie
      również bardzo pomogła w trudnej sytuacji z dzieckiem.Nie jest to Pani tuż po
      szkole a kobieta która kilka lat pracowała na świetlicy-zna więc dzieci i jest
      im oddana całym sercem.Nie podkreślajmy wszystkich pedagogów jedną kreską-
      niektórzy naprawde potrafią pomóc i starają się to zrobić.Pozdrawiam.
    • Gość: Rodzic Re: Potrzebni psychologowie i pedagodzy IP: *.rzeszow.mm.pl 09.01.07, 16:04
      Pedagogom szkolnym potrzebne są odpowiednie szkolenia i więcej pieniążków aby
      ich zmotywować do pracy z trudnymi dziećmi.A w gimnazjach ale i podstawówkach
      są niejednokrotnie bardzo rozwydrzone-(nie bójmy sie mocnych słów)bachory.I kto
      musi się z nimi uzerać?Nauczyciele,pedagog szkolny,dyrekcja.A rodzic przychodzi
      i mówi"ja preferuję bezstresowe wychowanie,proszę mi nie krzyczeć na
      dziecko!"po tym jak chłopiec w 4 klasie post. napluł nauczycielce w
      twarz.Chcielibyście tak? I kto tu niszczy dziecko?Pedagog? A kiedy na podwórku
      szkolnym jedna dziewczyna kopie drugą leżącą na ziemi?WIĘCEJ SZKOLEŃ DLA LUDZI
      PRACUJĄCYCH Z DZIEĆMI I WIĘCEJ DYSCYPLINY!!! Mam wrażenie patrząć na wydarzenia
      które mają ostatnio miejsce,że Ci ludzie kompletnie już nie mają szacunku w
      oczach uczniów.Dawniej takie rzeczy się nie zdarzały!!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka