Dodaj do ulubionych

przedszkole w rzeszowie

20.07.07, 01:11
Witam!
Stworzmy razem ranking przedszkoli rzeszowskich. Bardzo proszę o Wasze
opinie,gdzie warto zpisać dziecko,a które przedszkole lepiej omijać z daleka.
Może taki ranking wymusi też poprawę usług przedszkolnych w naszym mieście.
Pozdrowienia
Obserwuj wątek
      • entliczek72 Re: przedszkole w rzeszowie 22.07.07, 00:59
        Słyszałam bardzo dobre opinie o żłobku na Krzyżanowskiego, ale nie wiem tego ze
        swojego doświadczenia. Nie jestem przekonana do tego typu instytucji z różnych
        względów. Moją córeczką w wieku żłobkowym zajmowała się niania.
        • sekretariatgint Re: przedszkole w rzeszowie 14.01.14, 12:44
          Polecam Żłobek w Rzeszowie na ul. Armii Krajowej i Zapolskiej
          Żłobki dofinansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach
          Europejskiego Funduszu Społecznego. Koszt miesięczny żłobka to tylko 460 zł. Żłobki posiadają system monitoringu dla rodziców do bieżącej obserwacji dziecka.
          Żłobki posiadają wykwalifikowaną kadrę, opiekę pielęgniarską oraz przestronne słoneczne sale dla dzieci.
          Każdy żłobek jest czynny w godzinach od 6:30 do godziny 18:30.
          • 1malgorzata42 Re: przedszkole w rzeszowie 06.08.14, 14:19
            Witam
            Zapisałam swoją córkę do nowo otwartego przedszkola Mała Syrenka. Mieści się ono na Baranówce na ul. Jastrzębiej 9. Placówka jest otwarta od 6 30 do 17 30. Czyli każdy rodzic przed pracą może zaprowadzić dziecko i później to dziecko odebrać po pracy albo brat lub siostra może dziecko wcześniej odebrać. Dziećmi opiekują się bardzo miłe Panie z dużym doświadczeniem. Panie podchodzą do dzieci bardzo przyjaźnie z dużym zaangażowaniem Nie ma jakiś prostackich odzywek typu ucisz się cz itp. Miesięcznie za każde dziecko tylko 400 zł Porównując do innych przedszkoli to cena jest bardzo atrakcyjna.
            Bardzo polecam to przedszkole
            www.mala-syrenka.pl
      • moyyra Re: przedszkole w rzeszowie 05.08.07, 21:38
        słyszłąm dobre opinie o żłobku na ul. Pieknej
        teraz świezo wyremontowany
        czeka na dzieci

czy ktos orientuje się co do przedszkola prowadzonego przez siostry zakonne
        (ul. Dębicka)?

ciekawą ofertę ma to przedszkole
        www.maliodkrywcy.edu.pl/
      • metrzeci Re: przedszkole w rzeszowie 22.09.14, 20:11
        Witam
        Zaprzaszamy do naszego przedszkola w Rzeszowie "Przyjaciela z Podwórka".
        Wiecej informacji na stronie przedszkola <a href="www.przyjacielezpodworka.pl">Przedszkole w Rzeszowie</a>
        Wiola
    • buniaws Re: przedszkole w rzeszowie 10.08.07, 18:06
      świetne przedszkole jest na baranówce przy Obrońców Poczty Gdańskiej, ale
      oczywiście nie ma miejsc, nie polecam tego przy Hoffmanowej, na samą myśl o nim
      dostaję gęsiej skórki - ciągle zgnuśniałe panie, może z dwoma wyjątkami, z
      którymi ciężko się w jakikolwiek sposób porozumieć...zresztą szkoda gadać
    • jndrk Re: przedszkole w rzeszowie 11.08.07, 22:32
      Polecm przedszkole nr 4 przy ul. Śniadeckich. Ja tam chodziłam,
      teraz chodzi tam moja córka i jest bardzo zadowolona, a za rok
      pójdzie tam mój syn. Mam nadzieję, że jemu też się tam będzie
      podobało.
    • pilchowa Re: przedszkole w rzeszowie 24.08.07, 10:17
      Ranking byłby dobry jeśli mamy wybór, a nie w sytuacji, kiedy są problemy z
      przyjęciem dziecka do przedszkola czy żłobka.

Mogę napisać o żłobku na Puławskiego - jest bardzo dobre, począwszy od kadry
      (miła, ciepła, oddana i profesjonalna) po wyposażenie. Od września moja młodsza
      córka idzie do żłobka na Pięknej, jest pięknie odnowione, zobaczymy jak będzie.

Co do przedszkola, to na ul. Kochanowskiego jest przedszkole nr 16, słyszałam
      same dobre opinie, a że mieszkam w tej okolicy zapisałam tam dziecko, które nie
      zostało przyjęte, nic by w tym nie byłoby dziwnego, ale wkurzyło mnie to, że
      pani kierownik zapewniała mnie że nie będzie problemu z przyjęciem mojego
      dziecka, więc nigdzie więcej nie składałam wniosków i niestety musiałam dziecku
      szukać miejsca w innym przedszkolu. Jakoś tak niemiło wyszło>
      • monikak78 Re: przedszkole w rzeszowie 14.04.08, 21:43
        Nabór do przedszkoli trwa ,myślę że każdy kto chce zapisać dziecko
        do przedszkola pewnie już się zdecydował.Polecam przedszkole nr. 2
        na ulicy Szopena(budynek 3 LO)Jest super ,panie bardzo fajne dzieci
        zadowolone. Dwójka moich dzieci też tam chodzi.Naprawdę
        warto.Pozdrawiam.
        • madzienka_27 Re: przedszkole w rzeszowie 20.01.09, 22:54
          witam,
          do jakiej grupy chodzi Twoje dziecko i w jakim jest wieku. Możliwe ze mój
          Pawełek tez pójdzie do tego przedszkola (mieszkamy na Podwisłoczu)
          7987734 to moje gg w wolnej chwili prosze napisac mi cos wiecej o tej placówce,
          np. na str. internet. jest napisane ze jest otwarta do 16.30, podobno nawet do
          17 sa dzieci
      • habina Przedszkole i zlobek na os Pulaskiego - OK 15.04.08, 11:09
        pilchowa napisała:
        >
        > Mogę napisać o żłobku na Puławskiego - jest bardzo dobre,
        począwszy od kadry
        > (miła, ciepła, oddana i profesjonalna) po wyposażenie.

Pulaskiego ;)
        Jedno moje dziecie w zlobku na Pulaskiego nr8 - od stycznia.
        Jestem zadowolona, panie ok oprocz jednej takiej.... :/

Drugie moje dziecie chodzi do Przedszkola nr7 na Pulaskiego, od
        wrzesnia Zuza bedzie juz w zerowce w w/w.
        Jestesmy bardzo zadowoleni!

• habina Re: przedszkole w rzeszowie 19.07.08, 17:45
        ankawojcik napisała:

> Moje dziecko chodzi do Żłobka nr 8 na Pułaskiego od kwietnia i do
        tej pory nic
        > nie mogę złego powiedzieć wręcz przeciwnie :)

Moze mamy dzieci w jednej grupie? ;) (Maks w najmlodszej) W zlobku
        od stycznia jest.
        A Zuza nadal do przedszkola nr 7 chodzi, zadowolona pod warunkiem,
        ze nie jest 'łączona' lub "dzielona" jak to nazywa i kiedy ma swoje
        panie:)
            • kianea Re: przedszkole w rzeszowie 11.02.09, 22:40
              odradzam to przedszkole, słyszałam o nim straszne historie, naprawdę
              jesli już chcesz dac do prywtnego to chatka puchatka lub miś- te są
              sprawdzone polecane przez znajomych którzy maja tam dzieci.
              wątpliwści budzi też Akademia Małych odkrywców- bardzo różne i
              rozbiezne opinie więc coś jest na rzeczy
              • maryska1980 Re: przedszkole w rzeszowie 22.11.09, 10:53
                trudno mi uwierzyć w to co piszesz, bo moje dziecko od 3 lat chodzi
                właśnie do tęczowej polany i często jak odbieram je do domu to nie
                chce wyjść z przedszkola:)Zresztą mieszkam w bloku obok przedszkola,
                często spotykam dzieci na placu zabaw i widzę, że panie się nimi
                bardzo dobrze opiekują. Po tych kilku latach jestem bardzo
                zadowolona z usług tego przedszkola.
    • jaszczka Re: przedszkole w rzeszowie 02.12.08, 10:06
      Polecam przedszkole nr 38 na Nowym Mieście, to to między gimnazjum a
      Millenium 2000.
      Mój syn chodził tam 4 lata, teraz poszła córka, chodzi juz 2 rok i
      tam tez mam zamiar zapisac kolejne, jeszcze nie narodzone dziecko.
      Nigdy nie miałam żadnych zastrzeżań, panie kochane, pani dyrektor
      tzw. baba z jajami ( z góry przepraszam za wyrazenie :): konkretna,
      wie czego chce i uwielbia dzieci.
      • bszalacha Planuję założyć prywatne przedszkole 21.02.09, 22:42
        Słuchajcie Mamusie:
        oto ja,dobra kobieta,majaca dorosłe dzieci,odpowiednio wykształcona
        itp myslę,żeby na starośc załozyc prywatne
        przedszkole/żłobek/ognisko opiekuńcze/może jeszcze inna forme
        wymyslę/.Zależy mi na Waszym zdaniu,podpowiedziach,co wg.Was
        przesądza,że jakać placówka jest oceniana dobrze?
        Napiszcie o konkretnych doświadczeniach,pomysłach do zmiany.Gdy będę
        się czuła przygotowana do tego przedsiewzięcia,dam Wam znać na
        forum.Zaproszę chętnych na spotkanie i spróbujemy ruszyć z pomysłem.
        Myślę o placówce integracyjnej,dopuszczajacej opieke na
        godziny,dzieci w róznym wieku,oczywiście na poczatek niewielka
        grupa,może nawet w moim mieszkaniu.
        Dawno temu chodziłam do takiego przedszkola.
        Co Wy nato?
      • habina Re: przedszkole w rzeszowie 28.04.09, 10:40
        anna19799 napisała:

> Najlepsze są prywatne przedszkola , ja mam zamiar zapisać mojego do
        > www.przedszkole.rzeszow.pl przynajmniej nowe czyste i kontrola nad
        dzieckiem

Uwazasz, ze w panstwowych jest odwrotnie? A masz porownanie??
        Ja napatrzylam sie na dzieciaki i panie nimi sie 'opiekujace' z
        prywatnego przedszkola, ktore miesci sie na moim osiedlu i.... wole
        nie komentowac :[ :/
    • jolamar.1 Re: przedszkole w rzeszowie 27.11.09, 11:31
      Moja córka chodzi do przedszkola nr 7 na Pułaskiego. Bardzo polecam
      to przedszkole, miłe Panie, kompetentne,proponują dzieciom dużo
      ciekawych zajęć,dość indywidualnie podchodzą do każdego dziecka.
      Przedszkole ładne, ładny nowy plac zabaw, na który dzieci bardzo
      często wychodzą, a nie patrzą przez okno.
      Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola.
      • kiero_k Re: przedszkole w rzeszowie 12.08.10, 21:40
        Witam Panie, moja pociecha od września będzie chodziła do żłobka na ul. Rataja
        (Krakowska - Południe). Czy jest ktoś na forum kto mógłby coś opowiedzieć o tej
        instytucji i wychowawczyniach? Będę bardzo wdzięczna.
    • v_vectra Słodki Bobasek ul.Reformacka odradzam!!! 18.10.12, 10:20
      zdecydowanie odradzam i żłobek i przedszkole!
      moja mała chodziła tam najpierw do żłobka, później do przedszkola.
      Właścicielki są miłe i cudowne jeśli zapisujecie dziecko ale późnej jest dramat:
      nic nie jest tak jak było ustalane, o wszystko trzeba sie wykłucać, sale są przepełnione i czasem panie nie dają sobie radę z taka ilością dzieci, niby płaci się za wyżywienie ale dziecko wracało mi do domu głodne! Dodatkowo mają bardzo mały budynek i cały korytarz jest wiecznie pozastawiany wózkami. W lecie panie wynosiły wózki na pole i stawiały na słońcu lub pod drzewem tak, że po roku wózek nadawał się do wymiany gdyż był tak wypłowiały i obsr*** przez ptaki a niejednokrotnie i zalany przez nagły deszcz!
      Zabrałam dziecko do państwowego przedszkola - co prawda muszę poświęcić więcej czasu na dojazd tam i z powrotem ale jestem bardziej zadowolona.
      Myślalam, że oddając dziecko do prywatnej placówki i płacąc tak duże pieniądze moge oczekiwać wysokiego standardu ale, niestety, widać, że ktoś chce na dzieciach tylko zarobić a wysoki standard jest tylko w reklamie :(
      • ruchislowo71 Re: Słodki Bobasek ul.Reformacka odradzam!!! 14.02.13, 08:31
        Drogie mamy.
        czytam te wasze opinie i wnioskuję, że każda z was ma rację.
        Tajemnica sukcesu tkwi w drobiazgach.
        bardzo ważny jest uśmiech Pani Dyrektor, kolor ścian wystrój i dekoracja, posiłki.
        Ale najważniejsze jest serce, kompetencje, umiejętności tych którzy z waszymi dziećmi pracują.
        I nie od adresu przedszkola czy żłobka zależy wasze zadowolenie a od rąk które codziennie opiekują się waszymi dziećmi i oczu które potrafią patrzyć i dostrzec to co istotne. Ile pracy, miłości, poczucia odpowiedzialności, zrozumienia dla tych najmniejszych będą potrafiły włożyć.
        Wiem co piszę. Sama jestem nauczycielem i mam dzieci . I bardzo marzę, żeby moje dzieci były zaopiekowane, słuchane , rozumiane, by rozwijały się na miarę swoich możliwości.
        W każdym przedszkolu i żłobku znajdziecie te wyjątkowe, jedyne kochające , ale też te , którym praca jest kulą u nogi.
        To wszystko zależy od powołania.
        Serdecznie Was pozdrawiam i życzę nie tyle dobrych wyborów co szczęścia by wasze dzieci spotkały na swojej drodze mądrych dobrych uważnych nauczycieli.
        Maria
      • ewelin.ka121 Re: Słodki Bobasek ul.Reformacka odradzam!!! 28.08.13, 19:25
        ZDECYDOWANIE POLECAM! Wspaniała rodzinna atmosfera! Z prywatnych żłobków Słodki bobasek jest najlepszy ! Ty z jakiś powodów też korzystałaś z opieki tam od żłobka aż do przedszkola Wygląda na to że głównym problemem są pieniądze(brak dofinansowania od miasta) Ciasny korytarz? To drobiazg w porównaniu z tym że dziecko otoczone jest troską i fachową opieką . Dla mnie wyznacznikiem jest to że dziecko wyciąga rączki do opiekunek i czuje się tam bezpiecznie!
    • natalia836 Re: przedszkole w rzeszowie 09.06.13, 21:19
      Polecam przedszkole "Pałacyk Malucha" w Rzeszowie na ul. Pułaskiego. Byłam tam w ubiegłym tygodniu zapisać swoje dziecko i przedszkole jest bardzo ładnie urządzone. Sale bardzo kolorowe i warunki bardzo dobre dla dzieci a co najważniejsze jest monitoring. Jakby ktoś chciał uzyskać więcej informacji to podaje link do strony: rzeszow.palacykmalucha.pl/
          • alinka81 Re: przedszkole w rzeszowie 17.07.13, 14:44
            Hej. Mój synek już zaczął chodzić do Pałacyku Malucha i mogę ci polecić z czystym sumieniem. Opieka jest super, mają dużo ciekawych zajęć i pyszne jedzonko w przedszkolu:) Mały jest zadowolony, dobrze znosi rozstania ze mną, pewnie dlatego, że nie ma tam czasu na nudę. Od drzwi rzuca się na zabawki:)
            • mamajulia12 Re: przedszkole w rzeszowie 26.07.13, 11:33
              Też się wybieram aby zapisać dziecko do Pałacyka Malucha, ale obecnie pracuję w takich godzinach że nie mam możliwości aby podejść. Jeżeli ktoś zna jakieś cenne szczegóły to będę bardzo wdzięczna :)
      • mamajulia12 Re: przedszkole w rzeszowie 05.09.13, 12:58
        Witam :) Udało mi się zapisać dziecko do Pałacyka. Dziś to dopiero 4 dzień ale jak na początek to jesteśmy zadowoleni. Synkowi bardzo sie tam spodobało i z chęcią tam chodzi. Mam nadzieje ze tak zostanie do końca :)
      • eg8 Re: przedszkole w rzeszowie 14.10.13, 21:34
        A ja polecam przedszkole Pinokio na Baranówce, miła atmosfera, profesjonalna opieka, cena odpowiednia, zniżki przy drugim dziecku. Moje dziecko najchętniej by tam zamieszkało :D Gorąco polecam !!!
    • jastrzab100 Re: przedszkole w rzeszowie 15.01.14, 11:24
      Ja się teraz rozczytuję o przedszkolach dla córki, więc piszcie proszę. O rzeszowskich przedszkolach jest tak mało informacji w necie,że to aż przerażające. Od 1,5 roku córka chodzi do żłobka nr 1 na Pięknej i jestem bardzo zadowolona. Dziecko uwielbia tam chodzić, zna mnóstwo zabaw i piosenek, smakuje jej jedzenie. Przynosi angielskie słówka. Z czystym sumieniem mogę polecić!
    • eg8 Re: przedszkole w rzeszowie 20.01.14, 17:56
      Witam

Serdecznie polecam przedszkole Pinokio www.pinokio.rzeszow.pl/ na stronie można zobaczyć jak funkcjonuje to przedszkole (zdjęcia i aktualności). W przedszkolu jest bardzo dobra opieka super zajęcia edukacyjne i dodatkowe a najlepsze to wycieczki i różnego rodzaju wyjścia a także wizyty w przedszkolu różnych osób (magik, policjant, klaun itp.) Moje dziecko jest zachwycone :D
      • beatrycza22 Re: przedszkole w rzeszowie 04.06.14, 14:42
        Moja córka chodzi do Pałacyku od października, teraz na wrzesień zapisałam również synka, bardzo jesteśmy zadowoleni z tej placówki, która przede wszystkim dba o prawidłowy rozwój dzieci, organizują interesujące zajęcia, tak aby dzieci się nudziły, mam stały podgląd na to co się dzieje w przedszkolu, przyjazne nastawienie do rodzica. Polecam
    • madziorka_hihi Re: przedszkole w rzeszowie 04.06.14, 19:41
      Witam. Czy są tutaj mamy dzieci z orzeczeniem o potrzebie specjalnego ksztalcenia, ktore korzystaja z przedszkola prywatnego? przed nami wybor przedszkola od wrzesnia. Zdania sa rozne jesli chodzi o dzieci wymagajace. Czy pałacyk malucha przyjmuje dzieci z orzeczeniem?
      Pozdrawiam
    • rzeszowianka72 Re: przedszkole w rzeszowie 29.07.14, 14:21
      Ja serdecznie polecam przedszkole- z tych niepublicznych - Bajkowa Przygoda. To okolica Słociny, niedaleko Capital Parku - Powstańców Styczniowych 57.
      Fajna atmosfera, dość przystępne czesne ( 400 zł w tym zajęcia dodatkowe angielski francuski tance tenis itp.).
      Ja mam synka Jasia w tym przedszkolu od dwóch lat.. Nie dostał się do publicznego przedszkola, wiec bylismy "skazani" na szukanie prywatnego" ale tu Jasiu jest bardzo zadowolony i ja też sobie chwale..
      Jeśli chodzi o "złe renomy" to słyszałam, że z kolei przedszkole Czerwony Pomidor, notabene też na Słocinie, przejęła jakaś sieć z Krakowa i już robią jakieś dziwne sytuacje...
      • nati3888 Re: przedszkole w rzeszowie 15.01.18, 11:15
        Byś może kilka lat temu Bajkowa Przygoda na Słocinie była dobrą placówką, ale teraz wszystkie moje koleżanki z okolicy mówią, że NIGDY nie wyślą tam swoich dzieci! no naprawdę - oszczędzają na jedzeniu dla dzieci, rozliczają się na "lewo" bez potwierdzeń zapłaty i tak naprawdę zdarzyły się przypadki, że dwa razy kazano zapłacić rodzicom za to samo!!!!!! Oni teraz prowadzą to przedszkole, żeby tylko ZAROBIĆ na dzieciach i z rodziców wycisnąć całą kasę jak z cytryny! NIE POLECAM ABSOLUTNIE. Traktują pracę z dziećmi jak jakiś przymus i do tego podpisują jakieś umowy z zakładami fotograficznymi na sesje zdjęciowe z dziećmi, drukują te zdjęcia bez wiedzy rodziców, a rodzice muszą płacić za to ciężkie pieniądze, bo jak wytłumaczyć 5-latce, że nie kupimy jej podobizny w kształcie bombeczki na choinkę itp.????!!! radzę się mocno zastanowić przed wysłaniem tam swoich dzieci...
    • 1malgorzata42 Re: przedszkole w rzeszowie 06.08.14, 15:04
      Witam
      Moja córka chodzi do przedszkola Mała Syrenka na Baranówce jest z tego przedszkola zadowolona Jest tam miła atmosfera 100 zł wpisowego, 400 za miesiąc. Przedszkole ma dobrą lokalizację niedaleko jest mały park Dzieci mogą wyjść na spacer pooddychać świeżym powietrzem Dzieci mogą uczestniczyć w dodatkowych zajęciach tj. gra na pianinie cz też w zajęciach artystycznych. Bardzo jestem zadowolona ze tam posłałam swoje dziecko
      Polecam to właśnie przedszkole
      • kasiu-la25 Re: przedszkole w rzeszowie 07.05.15, 08:39
        Mogę polecić złobek i przedszkole Clever Kids - powstańców listopadowych, mój maluch jest tam w żłobku i jestem bardzo zadowolona. Świetna kadra, zajęcia językowe, maluszek czasami nie chce wychodzić :P:) a ja jestem spokojna w pracy. Polecam
      • mama_beata Re: przedszkole w rzeszowie 07.03.19, 11:10
        A ja wręcz przeciwnie, bardzo polecam przedszkole nr 15 w Rzeszowie na ul.Kochanowskiego. Sama chodziłam do tego przedszkola i teraz posyłam swoje dzieci. Bardzo miła atmosfera. Parterowe bezpieczne przedszkole. Sympatyczne panie. Dzieci z radością chodzą to tego przedszkola.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka