Dodaj do ulubionych

szkoły policealne, POMOCY :)

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.09.07, 23:47
Witam, czy mogłabym prosic o podanie nazw szkół policealnych,
publicznych które prowadza nauke w trybie zaocznym znajdujących sie
w Rzeszowie. Szukalem na internecie ale cos kiepsko z info,
znalazlem tylko 4. DZIEKUJE Z GÓRY ZA POMOC i Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: ms Re: szkoły policealne, POMOCY :) IP: *.icm.edu.pl 16.09.07, 11:07
      Ja też jak kiedyś szperałem, to znalazłem niedużo:

www.oswiata.rzeszow.pl/
      www.nsp.org.pl/home.html
      www.teb.pl/
      www.apedukacja.pl/
      www.akademia-zdrowia.pl/
      Za to wybór kierunków jest tu szeroki (ciekawe jak to wygląda w praktyce).

A może więcej osób by się wypowiedziało, zwłaszcza te, którą się uczą w takich
      szkołach, ile to jest warte. Sam mam licencjat, wiec mógłbym iść na
      podyplomówkę, ale po cenach widzę, że informatyka w szkole policealnej jest jest
      dwu- trzykrotnie tańsza, gdybym tylko miał pewność, że trafię na dobrą szkołę, z
      dobrą kadrą, a nie tylko taką od "zaświadczeń z wku", to wolałbym iść do szkoły
      policealnej.
      • Gość: kosmo Re: szkoły policealne, POMOCY :) IP: *.root.com.pl 16.09.07, 18:42
        Ja jestem w apeduakcji na kosmetyce i sobie chwalę, większość zajęć prowadzą
        kosmetyczki, które też są włascicielkami lub pracownikami salonow kosmetycznych,
        więc mówią dużo rzeczy praktycznych, których można się potem spodziewać w pracy,
        poza tym załatwiają praktyki, przynoszą dodatkowe próbki kosmetyków, pokazują
        które są dobre a które gorsze. Generalnie zajęcia tam są prowadzone w miłej
        atmosferze, przyjazna kadra. Nie wiem jak na innych kierunkach, ale tu nie
        można powiedzieć że to dla papierka do WKU, bo na tym kierunku są same dziewczyny.:)
        • Gość: ms Re: szkoły policealne, POMOCY :) IP: *.icm.edu.pl 17.09.07, 16:52
          no ja jestem m, więc zawód kosmetyczki nie bardzo mnie interesuje:D. Ale
          słyszałem już dobre opinie o AP, więc by się potwierdziło, że dobra szkoła. Mnie
          interesują kierunki, które można studiować podyplomowo, a które są także
          dostępne w szkołach policealnych jak informatyka, dziennikarstwo itp., i tu
          ciekawym opinii nt. nauki w tych szkołach.
      • pankracy.krasnal Re: szkoły policealne, POMOCY :) 30.12.16, 09:22
        A ja polecam Blue Education, szkoła z jajem... wiesz po co chodzisz i ludzie ogarnięci a nie to co inne szkoły, gdzie o cokolwiek nie zapytasz to zero informacji od personelu. Reasumując: nauka 10, sekretariat 10, przepływ informacji 10, egzaminy 10, a przede wszystkim zawsze sie mozna dogadać z nauczycielami co do frekwencji i egzaminów!!!
    • pankracy.krasnal Re: szkoły policealne, POMOCY :) 30.12.16, 09:28
      Serdecznie zapraszamy do zapisów do BLUE EDUCATION w Rzeszowie
      Nie czekaj i zapisz się już dziś! Ostatnie wolne miejsca czekają!

Zapewniamy 100% zdawalności egzaminów zawodowych!!!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Sekretariatem Szkoły w celu poznania szczegółów kształcenia 17-300-01-49

A przede wszystkim zapraszamy serdecznie do odwiedzenia Nas osobiście-
      ul. Grottgera 10 w Rzeszowie (Budynek Pionier, II p.)
    • podinio Re: szkoły policealne, POMOCY :) 09.01.17, 15:05
      Ze szkół policealnych w Rzeszowie mogę polecić tylko Żaka. Największa szkoła, z dobrym poziomem. Prowadzą też rekrutację zimą, ale nie wiem czy na wszystkie kierunki. Szkołą za darmo i na pewno nie zapłacisz nic (inne szkoły niby bezpłatne pobierają jakieś pieniądze za zaświadczenia, egzaminy, kary etc.). Byłem tam i zapewniam że się nie rozczarujesz.
    • pankracy.krasnal Re: szkoły policealne, POMOCY :) 23.02.17, 14:43
      w Blue Education w Rzeszowie rekrutacja trwa
      Nie czekaj i zapisz się już dziś!
      Ostatnie wolne miejsca czekają!
      Posiadamy bogatą ofertę rocznych lub dwuletnich szkół policealnych, kursów zawodowych i kierunków medycznych

Zadzwoń zapytaj 17-300-01-49, 794-422-707
      Bądź odwiedź nas osobiście ul. Grottgera 10 w Rzeszowie (Budynek Pionier, II p.)
      Jesteśmy do dyspozycji Państwa pon, śr, pt 8.00-16.00 oraz wt, czw 11.00-19.00

Do zobaczenia!!!!!!

• pankracy.krasnal Re: szkoły policealne, POMOCY :) 07.03.17, 13:09
        Ja jestem na administracji w Rzeszowie, za nami pierwsze zajęcia wszystko super zorganizowane, dograne. Przejrzyście wytłumaczone krok po kroku jak będzie wyglądał organizacyjnie cały rok szkolny. A pierwsze zajęcia? Super prowadzący oraz ludzie! Polecam
    • pankracy.krasnal Re: szkoły policealne, POMOCY :) 11.04.17, 15:03
      Blue Education w Rzeszowie rekrutacja trwa
      Nie czekaj i zapisz się już dziś!
      Ostatnie wolne miejsca czekają!
      Posiadamy bogatą ofertę rocznych lub dwuletnich szkół policealnych, kursów zawodowych i kierunków medycznych

Zadzwoń zapytaj 17-300-01-49, 794-422-707
      Bądź odwiedź nas osobiście ul. Grottgera 10 w Rzeszowie (Budynek Pionier, II p.)
      Jesteśmy do dyspozycji Państwa pon-pt 9.00-17.00
    • novaedukacyjne Re: szkoły policealne, POMOCY :) 21.06.19, 11:47
      Zapraszamy do naszej szkoły na bezpłatne kursy medyczne:

-Asystentka stomatologiczna z certyfikatem ortodoncji
      -Higienistka Stomatologiczna z certyfikatem ortodoncji
      -Opiekun medyczny
      -Technik Masażysta
      -Technik Dentystyczny
      -Technik Farmaceutyczny
      I wiele innych kierunków!
      Zapraszamy!
      al. Nova Centrum Edukacyjne al. Niepodległości 22/2 Szczecin
      Tel: 796400439
    • sylwia876 Re: szkoły policealne, POMOCY :) 16.02.21, 15:57
      Ja polecam Cosinus! Szkoła na wielu kierunkach prowadzi teraz zajęcia zdalne, a do tego jest całkowicie bezpłatna. Posiada wszelkie uprawnienia szkoły publicznej, ma prawo do wydawania świadectw i dyplomów państwowych na wszystkich kierunkach ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka