Dodaj do ulubionych

Najgorszy sklep w Rzeszowe

28.01.02, 18:21
Rozpoczynam ten wątek w celu wymiany informacji o placówkach handlowych, gdzie
obsługa klienta jest jeszcze na poziomie PRL-u lub gorszym.
Do miana najgorszego sklepu nominuję sklep Elektrotel przy ulicy Grunwaldzkiej
za panią w wieku powyżej 40, stojącą za kasą w tym sklepie. Chciałem kupić
baterie akumulatorki za kwotę 45 PLN. Ponieważ nie miałem gotówki, bankomat
przy UR (dawny UMCS) był nieczynny, poinformowałem Panią, że będę płacił kartą
(na dobrą sprawę ja powinienem być zapytany jaką formę zapłaty wybieram). Pani
skrzywiła się i powiedziała, że to za mała kwota i że płaci prowizję. Ja na to
odparłem, że po co się obklejała napekami z kartami skoro nie chce przyjmować
kart. Na obsłużenie mnie czekałem około 5 minut. W tym czasie postanowiłem coś
jeszcze dokupić, ten fakt Pani skomentowała słowami "to już lepiej".
Nie polecaam tego sklepu, chyba, że miacie zamiar kupić 5 telewizorów, dwa
magnetowidy, kilka telefonów i suszarki do włosów zalegające witrynę w tym
sklepie, wtedy chyba można się nie narazić personelowi sklepu. Do dzisiaj
żałuję, że nie opuściłem tego sklepu już po pierwszym wsytąpieniu szacownej
pani ekspedientki. Nadmieniam, że mniejsze kwoty opłacam kartą i w innych
sklepach do tej pory taka sytuacja mnie nie spotkała.
Obserwuj wątek
      • Gość: jazoon Re: Najgorszy sklep w Rzeszowe IP: *.pp.rzeszow.pl 29.01.02, 14:03
        Parę lat temu niestety nie pamiętam konkretnie ile, sklepy "Jedynka" jakimś
        cudem zdobyły miano "najbardziej przyjaznych klientom". Ilekroć przy okazji
        wykupowania bonów fundowanych przez firmę żony byliśmy zmuszeni kupować w
        Jedynce tylekroć przeżywaliśmy katusze z tym związane.
        Najbardziej dotkliwy w tym był brak cen na towarze.Owszem gdzieś tam na półce
        podobno miały się znajdować ale odnalezienie ich graniczyło z cudem. Należało
        wręcz studiować kody kreskowe.
        Ochrona sklepu w tak nachalny sposób obserwowała kupujących w tym i nas,że
        czulismy sie z żoną jak potencjalni złodzieje.
        Zawsze przy kasie okazywało sie ze towary które mialy kosztować x złotych
        kosztowały więcej niż głosiła cena z takim trudem odnajdywana.
        W tym roku dzięki Bogu żona dostała talony do innego sklepu i cały ten stres
        nas ominął.
      • Gość: slavres Re: Najgorszy sklep w Rzeszowe IP: *.pm.mielec.ptc.pl 20.02.02, 22:17
        xgor napisał(a):

> Najgorszym sklepem w Rzeszowie jest kasa PKP bo wiecznie jest tam kolejka,
        > panie są na skraju głuchoty wykrzykująć co?? gdzie??, a poza tym jest pierońsko
        >
        > brzydki

Nie zgodzę się, że zawsze są kolejki. Ja najczęściej kupuję w tzw. "tajnych
        kasach" ulokowanych po prawej stronie dworca od wejścia. Ludzie jakoś nie widzą
        ich i można zawsze sobie kupić bez kolejki.
      • Gość: ka Re: Najgorszy sklep w Rzeszowe IP: 192.168.1.* / *.dami-rz.pl 22.02.02, 09:46
        Co do Centrum na baranowce....Nie tylko olewaja klienta ale
        oszukuja.Najwyrazniej nie widza w tym nic zlego ...Kiedys pani probowala mi
        sprzedac gruszki w cenie rodzynek-wyobrazcie sobie roznice:kilo gruszek/kilo
        rodzynek.Po zwroceniu jej na to uwagi nawet nie powiedziala przepraszam...Z
        opowiadan znajomych wiem ze moj przypadek nie jest odosobniony...Niestety.
    • Gość: Resman Re: Najgorszy sklep w Rzeszowe IP: *.dynamic.mm.pl 24.07.21, 20:11
      Carrefour na Rejtana - ochroniarz z wyglądu stary ORMOwiec ochrzania mnie przy kasie samoobslugowej, że nie skasowałem reklamówki jednorazowej od razu... kiedy zwrociłem mu uwagę, że nie skończyłem jeszcze kasować i to moja sprawa kiedy i co kasuję, zaczął na mnie naskakiwać, że nie będzie mnie cały dzień pilnował. Biorąc pod uwagę, że zakupy robiłem za ponad 100zł a reklamówka kosztuje grosze to odrobinę śmieszne. Kierowniczka sklepu poza wydukaniem "przepraszam" jakoś sprawa sie nie przejęła. Zarówno Carrefour jak i ochrona zdaje się Solid (ale mogę być w błędzie) pod kątem jakości obsługi PRL i to w najgorszym wydaniu...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka