Dodaj do ulubionych

Mieszkańcy ul. Owocowej wpuszczeni w kanał

IP: *.tx.res.rr.com 16.07.09, 04:35
to dopiero promocja miasta LOL a im sie jakies kolejki snia przy
ktorych bedzie okazja troche ukrasc kasy. Wies i tyle.
Obserwuj wątek
    • Gość: ciekawa Re: Mieszkańcy ul. Owocowej wpuszczeni w kanał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.09, 13:28
      może ktoś z mieszkańców wie jak uregulować rachunek za wodę bo ostatnio
      dostaliśmy pismo od developera że zapłacił ponad 34000 za wodę i żeby mu to
      oddać tylko nie bardzo wiem na jakiej zasadzie bo chyba nie po równo do podziału
      na wszystkie domy. To jakiś śmiech na sali, najpierw gadał że będzie wystawiał
      faktury za zużyte media dopóki nie podpiszemy umów z odpowiednim operatorem,
      potem nigdy żadnej faktury nie wystawił, a teraz każe oddawać tylko nie wiadomo
      ile. Ja bardzo chętnie zapłacę tylko może najpierw ten pan się określi ile i za ile.
    • Gość: Jan Z. Mieszkańcy ul. Owocowej wpuszczeni w kanał IP: 84.38.160.* 16.07.09, 23:42
      Oczywiście, w artykule są niedomówienia - nikt nie mówi o tym, że
      deweloper DOMAGA SIĘ od miasta Rzeszowa 800 tys. zł za "przekazanie"
      kanalizacji, za którą już raz zapłacili mieszkańcy, a on nadal jest
      jej właścicielem!!!!. Kanalizaja według ekspertów MPWiK jest źle
      zbudowana (rozmawiałem z jednym). Poza tym, ktoś nie płaci za
      ścieki.. kto???? - Deweloper!!!! Czy skończy się tak, że mieszkańcy
      Reszowa zapłacą za inwestycje dewelopera??? bo jak miasto wykupi
      sieć, to kto za nią zapłaci??? Będzie w cenie wody i ścieków!!!
      Wszyscy zapłacą!!!! Deweloper nie może dogadac się z Głogowem, bo w
      Głogowie wiedzą, iż będzie chciał sprzedać im sieć. A niech sprzeda
      komu bądź - ale za 1 złotówkę!!!!
      • Gość: Zenon Marchewka Re: Mieszkańcy ul. Owocowej wpuszczeni w kanał IP: *.111.241.163.static.crowley.pl 17.07.09, 15:33
        Trzeba być idiotą aby wydać pieniadze na budowę sieci i oddać ją za darmo.
        Jaką kwotę stanowi według umowy Twój wkład w sieć wod-kan?
        Żle zbudowana to znaczy jak, nieszczelna z niewłaściwych materiałów?
        Ścieki są Dewelopera że ma za nie płacić, czy Twoje szanowny mieszkańcu?
        Jeśli miasto zapłaci za sieć, to na pewno nie będzie to rozliczone na domy tylko
        z tego osiedla. MPWiK musi mieć składnik w cenie 1 m3 na rozbudowę i
        modernizację. Oczywiście wszyscy zapłacą, całe miasto.
        Deweloper nie może dogadywać sie z ZGKiM, bo nie ma prawa prowadzić dystrybucji
        wody.

Na koniec jeśli okaże sie że nie możesz dogadać się z sąsiadami nie ważne w
        jakiej sprawie to sprzedaj swój dom ale za 1 złotówkę :)
        • Gość: Mieszkaniec ul Owo Re: Mieszkańcy ul. Owocowej wpuszczeni w kanał IP: *.197.158.213.umts.dynamic.eranet.pl 28.07.09, 00:05
          Myślę że 1 ar działki na tym osiedlu kosztował wystarczająco dużo aby liczyć na
          ostateczne rozwiązanie problemu przez Developera.Chcę płacić za swoje ścieki
          tylko z jaką instytucją mam podpisać umowę? Ścieki płyną przez sieć która jest
          własnością Developera i w związku z tym to on winien poczuwać się do uzgodnienia
          porozumienia z MPWiK lub ZGKiM w kwestii ich odprowadzania z jego sieci.
          Sprzedaż sieci jest sprawą pomiędzy Developerem a MPWiK i nie jest etyczne że
          powoduje to mój dyskomfort mieszkania na tej ulicy oraz poczucie bierności
          Urzędów które powinny dbać o interesy wszystkich mieszkańców Rzeszowa i w
          jakikolwiek sposób zapewnić odbiór ścieków. Co do umowy to myślę, że ten
          przypadek może być pouczeniem dla innych klientów tego Developera.
          • Gość: Morelowa-Miłocin Re: Mieszkańcy ul. Owocowej wpuszczeni w kanał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.09, 10:47
            Nauczka dla Was i ostrzeżeniem powinno być postepowanie "developera"
            na ul. Morelowej w Miłocinie. Każdy rozsądny, który był i widział to
            osiedle nie powinien nawet zblizać sie do tego człowieka. A jego
            opowiadania, ze my sie tu sami nie mozemy dogadać trzeba było między
            bajki włożyć, nie mielibyscie problemów. U nas sytuacja była
            identyczna z wodą i ściekami, przez ponad trzy lata nie mielismy
            umowy na wode i ścieki i de facto robilismy to nielegalnie. Różnica
            polegała jednak na tym, że MPwiK nie odciął nam wody i nie zakręcił
            dostępu do miejskiej kanalizacji. W tym czasie p. Bieńczak kłocił
            sie o kase z gmina w Głogowie. Jego gadki i ekskluzywnym osiedlu to
            nic innego jak puste słowa, my to mieliśmy mieć nawet zamkniete
            osiedle ale biedaczek "zapomniał" nam powiedziec, że dogadał się z
            właścicielem innej działki i w ramach tego "eksklizywnego osiedla"
            tamten wybudował ośrodek sportowy czynny od 8 do 22 a nawet dłużej...
            • Gość: Mieszkaniec-Owocow Re: Mieszkańcy ul. Owocowej wpuszczeni w kanał IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 28.07.09, 18:23
              W trakcie zawierania umowy (2005) wiedzieliśmy o waszych problemach z drogą,
              pewnie problem wody i kanalizacji "wypłynął" później (?).
              Porównując Wasz (ul Morelowa) i Nasz (ul Owocowa) przypadek, nasuwa się
              przypuszczenie że ten Developer stosuje taki sam sposób na sprzedaż sieci
              wodno-kanal. Dzisiaj, mam nadzieję że sprawa uzyska ta tyle duży rozgłos iż
              podobna "sztuczka" firmie Eleo Development się nie uda w przyszłości.
            • Gość: Mieszkaniec-Owocow Re: Mieszkańcy ul. Owocowej wpuszczeni w kanał IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 28.07.09, 18:30
              W trakcie zawierania umowy (2005) wiedzieliśmy o waszych problemach z
              drogą,pewnie problem wody i kanalizacji "wypłynął" później (?).
              Porównując Wasz (ul Morelowa) i Nasz (ul Owocowa) przypadek, nasuwa się
              przypuszczenie że ten Developer stosuje taki sam sposób na sprzedaż sieci
              wodno-kanal. Dzisiaj, mam nadzieję że sprawa uzyska ta tyle duży rozgłos iż
              podobna "sztuczka" firmie Eleo Development się nie uda w przyszłości.
            • Gość: Owocowa Re: Mieszkańcy ul. Owocowej wpuszczeni w kanał IP: 91.199.30.* 26.08.09, 16:19
              Faktem jest że Andrzej Bieńczak jest bardzo niesolidnym Developerem. Należy
              przestrzec wszystkich zainteresowanych zakupem domu lub mieszkanie, że
              transakcje z tym Panem przysparzają bardzo wielu problemów. Należy także
              zaznaczyć, że sprawa wody i kanalizacji to nie koniec problemów. W przypadku ul.
              Owocowej wiele domów zostało zbudowanych z opóźnieniem a także posiadały wiele
              wad, których developer nie usunął w ustalonym wg umowy terminie. Dodatkowo
              Andrzej Bieńczak często próbuje wyłudzać od mieszkańców dodatkowe pieniądze za
              prace których nie wykonał lub za które już zapłacili! Bezczelność tego człowiek
              posunięta jest tak daleko, że kieruje przeciwko mieszkańcom sprawy do sądu.
              (pewno je przegra ale marnuje wszystkim czas i nerwy).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka