Dodaj do ulubionych

John Tindall - czy ktoś coś słyszał?

01.02.10, 16:00
www.hepctrust.org.uk/support/live-chat/question-and-answer-sessions-held-on-19th-june-2005-and-17th-july-at-the-hepatitis-c-trust-with-john
czy ktoś coś, gdzieś, itd.?
przyjmuje m.in. w Londynie, trochę daleko i nigdzie nie po drodze, ale w dobie
tanich linii ... hmmmm
podobno wie co czyni

jeśli ktoś ma jakieś wnioski lub opinie, proszę o nie
Obserwuj wątek
    • jan-w Re: John Tindall - czy ktoś coś słyszał? 01.02.10, 17:50
      Bardzo pouczające. Np informacje na temat bezsenności. Też tak uważam. Nie wiem tylko dlaczego on uważa że uszkodzenie nerek powoduje cukrzycę. No i powinien ochrzanić autorkę wywiadu za picie nalewek alkoholowych ;-)
      W tej sytuacji, mimo że odradza idę włączyć saunę i się pogrzać.
      Dla nie znających jęz. angielskiego kulawe, automatyczne tłumaczenie: tinyurl.com/ybhah6j
      BTW: Jego książka o akupresurze jest dostępna po polsku: www.empik.com/akupresura-w-codziennych-dolegliwosciach-ksiazka,360686,p
      • gilda28 Re: John Tindall - czy ktoś coś słyszał? 01.02.10, 18:24
        google też mi pokazało książkę ... ;)
        ale zastanawia mnie chińska medycyna i "tętna"
        czy wiesz coś może na ten temat? on podobno zaczyna jakąkolwiek rozmowę z
        pacjentem od badania mu tętna i wywiadu co do jego fizjologii, przyzwyczajeń itd.
        wiem, że stosujesz różne naturalne metody wspomagania swojego organizmu - czy
        znasz też te niuanse medycyny chińskiej?
        • jan-w Re: John Tindall - czy ktoś coś słyszał? 01.02.10, 18:48
          Poszedłem kiedyś dawno temu na te zabawne "targi medycyny niekonwencjonalnej"
          czy coś podobnego. Z ciekawości poddałem się za jakieś grosze badaniu pulsu
          przez Wietnamkę. Byłem naprawdę ciężko zaskoczony tym ile dokładnych szczegółów
          na temat mojego stanu zdrowia podała tylko na tej podstawie. Nic jej o sobiue
          nie mówiłem. Szukałem potem informacji na ten temat (jak to możliwe) ale to
          bardzo obszerna dziedzina.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka