Dodaj do ulubionych

Szukam pracy z językiem bułgarskim

03.02.11, 11:49
Znam doskonale język Bułgarski, mam doświadczenie w obsłudze klienta
Obserwuj wątek
    • Gość: Liz Re: Szukam pracy z językiem bułgarskim IP: 213.134.164.* 05.02.11, 17:07
      a w jakim mieście?
    • Gość: lki Re: Szukam pracy z językiem bułgarskim IP: *.dip.t-dialin.net 16.05.11, 21:04
      Betreff Anforderung von Bewerbungsunterlagen

Wir suchen laufend Personal. Bewerben Sie sich bei uns.
      Ihre Bewerbungsunterlagen können uns per Post oder E-Mail zugestellt werden.

Mit uns haben Sie einen starken Partner an Ihrer Seite, denn wir vermitteln Ihnen Einsätze
      in Privathaushalten gemäß den von Ihnen angegebenen Wunscheinsatzzeiten und -regionen.

Damit wir Sie in unsere Kartei aufnehmen können, übersenden Sie uns bitte eine Bewerbung mit folgenden Unterlagen:

* Persönliches Anschreiben (mit Bezug auf Stellenausschreibung)
      * Tabellarischer Lebenslauf
      * aktuelles Lichtbild
      * Zeugnisse / Referenzen und letzte Tätigkeiten
      * Nachweise über Fort- und Weiterbildungen
      * Kopie vom Deutschen Pass oder Personalausweis
      * komplette Anschrift mit Telefon und E-Mail-Adresse
      * Hinweis auf Gesundheitszustand z.B. Allergien, Chronische Krankheiten, .......
      * möglicher Arbeitsbeginn und Gehaltsvorstellungen.

Es werden nur komplette Bewerbungsunterlagen berücksichtigt.

mit freundlichen Grüßen

info@24-Std-Betreuung.de
    • Gość: Janusz Re: Szukam pracy z językiem bułgarskim IP: 46.238.231.* 24.05.11, 14:27
      Możesz budować swój biznes w Bułgarii.
      Wiem,że mogę Ci pomóc
      witkowskijanusz@poczta.onet.pl
    • Gość: Michał Re: Szukam pracy z językiem bułgarskim IP: *.satfilm.pl 20.08.11, 23:41
      Proszę o kontakt, 534 287 006, pozdrawiam
    • Gość: trans Re: Szukam pracy z językiem bułgarskim IP: 78.133.167.* 09.02.12, 09:45
      szukasz nadal???
      • Gość: artur Re: Szukam pracy z językiem bułgarskim IP: *.215.207.165-internet.zabrze.debacom.pl 15.02.12, 16:11
        Może on już nie,ale mnie to interesuje
    • Gość: DataContact Re: Szukam pracy z językiem bułgarskim IP: *.ip.netia.com.pl 25.07.12, 14:24
      Szanowna Pani,
      Szanowny Panie,

nazywam się Justyna Kazimierczak i zajmuję się rekrutacją w firmie DataContact (www.datacontact.pl). Obecnie prowadzimy rekrutację na projekt linii lotniczych WizzAir dla osób ze znajomością języka bułgarskiego.

Praca polega na telefonicznej obsłudze klientów tych linii lotniczych, są to połączenia przychodzące (infolinia), a do zadań naszych Pracowników należy rezerwacja biletów lotniczych i udzielanie informacji o lotach.

Gdyby był/a Pani/Pan zainteresowana/y naszą ofertą, do czego serdecznie zachęcam, proszę wysłać na adres JKazimierczak@datacontact.pl swoje CV, a ja na pewno się z Panią/Panem skontaktuję.

Serdecznie pozdrawiam i namawiam do aplikacji,

Justyna Kazimierczak | Specjalista ds. Rekrutacji | Dział Call Center |
      JKazimierczak@datacontact.pl | www.datacontact.pl | +48 22 763 6000 | fax +48 22 763 61 00

Grupa DataContact Sp. z o.o.| ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa | KRS 0000365070 | Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego | Kapitał Zakładowy 1000 000 PLN | NIP 522-296-15-53 |
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka