Dodaj do ulubionych

Szukam pracy przez internet, najlepiej pisanie

06.12.11, 16:11
postów (dowolny portal, mogę podpisać klauzulę wyłączności), mogę też pisać opowiadania (każda tematyka), mogę uprawiać szeptany marketing, mogę pisać posty propagujące dowolną partię polityczną i inne.
Jestem bardzo kreatywna tekstowo i pracowita co widać po liczbie moich postów chociażby więc nie kupujecie kota w worku.
Proszę o zgłoszenia na priva, ale bez ofert typu "klikanie w linki" bo za cwana jestem na tego rodzaju oferty.
Obserwuj wątek
    • adimp Re: Szukam pracy przez internet, najlepiej pisani 31.05.12, 10:05
      Witam. Poszukuje osób do współpracy przy piramidzie finansowej. Cała praca polega na promowaniu akcji w taki sposób jak robię to ja teraz. Najlepiej osoby potrafiące szybko przemierzać sieć. Ogłaszając się przez 2h dziennie zarabia się 1400-1800PLN. Kolejne osoby zasilają system która coraz prężniej pracuje dla Nas. Serdecznie polecam i jeśli zainteresowałem Napisz do mnie. adimp@wp.pl
    • sandra-siemianowice Re: Szukam pracy przez internet, najlepiej pisani 18.07.12, 11:05
      gazeta_mi_placi napisała:

> postów (dowolny portal, mogę podpisać klauzulę wyłączności), mogę też pisać opo
      > wiadania (każda tematyka), mogę uprawiać szeptany marketing, mogę pisać posty p
      > ropagujące dowolną partię polityczną i inne.
      > Jestem bardzo kreatywna tekstowo i pracowita co widać po liczbie moich postów c
      > hociażby więc nie kupujecie kota w worku.
      > Proszę o zgłoszenia na priva, ale bez ofert typu "klikanie w linki" bo za cwana
      > jestem na tego rodzaju oferty.
      >
      >
      >
      Witam serdecznie,

Chciałabym się podzielić z Wami ciekawym doświadczeniem jakim jest współpraca z firmą działającą w sektorze Multi Level Marketingu. Dość długo szukałam stałej pracy, do której będę chodzić a raz w miesiącu dostanę wypłatę. Niestety jestem osobą młodą i bez doświadczenia, więc ciężko mi to szło.

Pewnego dnia moja mama zaproponowała mi rejestrację w firmie działającą w MLM. Na jej pomysł wyśmiałam ją i powiedziałam że nie chcę być konsultantką i sprzedawać produkty, bo z tego i tak nie da się zarobić dużych pieniędzy. Powiedziała wtedy, że nie o to chodzi, a produkty tańsze owszem głównej mierze jedynie kupować dla siebie, oczywiście jeśli interesuje mnie sprzedaż to też w ten sposób mogą zarabiać. Ale nie to było najważniejsze. Głównym celem MLM jest budowa własnej struktury sprzedażowej (nie jest to piramida finansowa). Mówiłam jej że się nie nadaję, to nie dla mnie, ja potrzebuje pieniędzy na już, a tu nic nie wiadomo. Kiedy jednak po kilku miesiącach zobaczyłam, że zarabia na tym, a przy tym może siedzieć w domu, pracować ile chce, kiedy chce i jak chce, nikt nie siedzi nad nią i nie mówi jej co ma robić, zainteresowałam się tym na nowo. W obecnej firmie którą chcę Wam przedstawić jestem 3 miesiąc i przy minimalnym nakładzie mojego czasu, którego ostatnio było niewiele – jestem naprawdę zadowolona z wyników.
      Wiele osób mówiło mi, że się nie da, że to bez sensu. Wiele z Was na pewno myśli podobnie. Rejestracja jest darmowa. Szkolenia są on-line dla każdego kto chcę się czegoś nauczyć. Ponadto można liczyć na pomoc tzw „sponsorów” osób wprowadzających. Sama obecnie prowadzę moją grupę.
      Dziś chciałam zaprosić również Was. Współpraca ta jest idealna dla mam które mogą spędzać czas ze swoimi pociechami w domu, a przy tym zarabiać pieniążki. Wiadomo, ze samo nic się nie zrobi, jeśli ktoś będzie czekał na cud, to od razu mówię nie uda się. Za nic nie robienie nikt nikomu jeszcze nie zapłacił.

Produktów używam sama, jak również wśród znajomych cieszą się one dużym zainteresowaniem, gdyż ceny nie są wygórowane a jakość jest bardzo dobra.

Zapraszam do współpracy osoby, które chcą zarobić, lub które chcą po prostu kosmetyki kupować taniej na własny użytek.

Rejestracja jest darmowa, a wyrejestrowanie nie pociąga za sobą żadnych kar np. finansowych. Na stronie www.sandrastachon.klubmariza.pl możecie przeczytać więcej informacji jak również napisać do mnie – wtedy postaram się odpowiedzieć bezpośrednio na Wasze pytania. Do ściągnięcia jest również Poradnik On-line mojej sponsorki Marty.

Pozdrawiam Was gorąco :) Sandra
    • Gość: sandra Re: Szukam pracy przez internet, najlepiej pisani IP: *.mmj.pl 07.08.12, 12:22
      Szukasz pracy dorywczej i nie tylko? Co powiesz na pracę, w której:
      - Ty decydujesz ile czasu na nią poświęcisz,
      - jest możliwy szybki awans skutkujący wyższymi zarobkami a to zależy tylko od Ciebie ?

Chcesz spróbować swoich sił w sprzedaży czy rekrutacji nowych osób spędzając czas przy komputerze ?

Wybierz najlepszą opcję dla siebie
      Praca idealna dla osób kreatywnych, pełnych pozytywnej energii i chęci do działania
      Napisz do mnie sandra-siemianowice@tlen.pl
      • ann2705 Re: Szukam pracy przez internet, najlepiej pisani 11.08.12, 17:44
        Cześć! W internecie jest mase ofert pracy dorywczej-przy komputerze. Klikając w reklamy czy wypełnianie ankiet to strata czasu-zarobi się zaledwie 100zł miesięcznie. Satysfakcjonuje Cię to? Mnie nie. Prawda jest taka, że Ci wszyscy "pracodawcy" zbyt upiększają pracę. Uwga, jeśli chcesz zarobić naprawdę duże pieniądze to tylko i wyłącznie polecając ludziom!!! Tylko siedząc nie zarobisz. :)
        Znalazłam program, który jest naprawdę skuteczny. Zarobisz dzięki zapraszaniu ludzi do programu. Możesz zarobić kilka lub kilkanście tysięcy złotych. To zależy jak bardzo się zaanagażujesz. Chcesz wiedziec więcej? Pisz: pro.pomysl@wp.pl
        Pozdrawiam :)
    • katii008-dwa Re: Szukam pracy przez internet, najlepiej pisani 15.08.12, 19:54
      Tanie zakupy FAMILO

dążeniem FAMILO jest umożliwienie jak największej liczbie osób dokonywania codziennych zakupów przez internet w konkurencyjnych cenach

Platforma oferuje znane produkty, obecne już na rynku, co do których nie ma wątpliwości, że spełnią oczekiwania konsumentów. Są to towary zweryfikowane w realiach rynkowych, a wiec nie wymagające już nakładów związanych z reklamą.

Dzięki polecaniu sklepu znajomym - masz możliwość uzyskania marży od ich zakupów - co prawda niewielki procent, ale zawsze (czy kiedyś ktokolwiek zapłacił tobie za polecenie dobrego filmu przyjacielowi?)

Zakupy na FAMILO ruszają na początku września. Jeśli chcesz to masz możliwość zarejestrować się już dzisiaj.

Jeśli nie jesteś zainteresowany nie rejestruj się ani nie wchodź na stronę.

Strona główna: www.familo.com
      Link do rejestracji www.familo.com/r/kati08
    • lux130 Re: Szukam pracy przez internet, najlepiej pisani 10.10.12, 14:42
      SZANSA DLA CIEBIE

ZARABIANIA POWAŻNYCH PIENIĘDZY
      PRZY NIEDUŻYM NAKŁADZIE CZASU I KASY

ZAROBISZ WIĘCEJ NIŻ PRZY ŻMUDNYM I CZASOCHŁONNYM

KLIKANIU W REKLAMY
      Jest to najbardziej stabilny i rentowny projekt za dzień dzisiejszy

Twoje pieniądze są inwestowane w reklamę i zwracane w postaci odsetek - 4% - 6% każdego dnia swojego zainwestowanych pieniędzy (60% idzie do wniosku, że 40% do inwestowania).
      Po zaledwie 28 dni, możesz zwrócić zainwestowane pieniądze, nawet nie jeden zaproszony!
      Wycofanie pieniędzy codziennie od 2 dnia, przez 24 godziny.
      Pieniądze do pracy 120 dni.
      Minimalna kwota 29 $ - cena jednego dnia pozitsii.v to 4%
      Istnieją pozycje i 50 dolarów - cena jednej sztuki, za dzień, to jest 6%
      Maksymalna kwota 10.000 dolarów.

Zarejestruj.www.bampaid.com/index.php?ref=4335
    • Gość: jason Re: Szukam pracy przez internet, najlepiej pisani IP: 119.32.30.* 17.10.12, 13:12
      Witam
      Oferujemy prace przez internet we wlasnym domu, sam ustalasz sobie sobie ile pracujesz i kiedy pracujesz, chcesz odpoczac przez tydzien, nie ma problemu wez sobie wolne kiedy chcesz I na jak dlugo ci sie podoba, sam jestes swoim szefem.

Nasza firma zleci Posrednictwo w sprzedazy internetowej. Na poczatku godzina pracy w zupelnosci wystarczy, luzna atmosfera pracy.

Atrakcyjne zarobki, pracujac dla nas otrzymasz procent od sprzedazy, czyli im wiecej sprzedaż tym wiecej zyskasz.

Wymagany stały i szybki dostęp do Internetu, znajomosc obslugi serwisow aukcyjnych oraz innych portali umozliwiajacych sprzedaz, wysoka kultura osobista i dyspozycyjność, zaangażowanie.

W sprawie szczegolow prosze o kontakt mailowy
      Jasonchenlu@gmail.com
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka