Dodaj do ulubionych

Praca dorywcza. Gdzie szukać? Ile można zarobić?

07.01.13, 18:29
Czy ktoś z was pracuje tymczasowo, albo dorabia do niezbyt wysokiej pensji, jaką ma na etacie? Szukam dodatkowych źródeł dochodu, ale nie do końca wiem jak się za to zabrać. Jest mnóstwo ofert na internecie ale nie wiem jak się w tym odnaleźć, bo jest tego trochę dużo... :) Jakie macie doświadczenia z podejmowaniem takiej pracy? I czy warto w ogóle się angażować w pracę dorywczą? Nie jest to strata czasu? Jak myślicie?
Obserwuj wątek
    • monikatiande Re: Praca dorywcza. Gdzie szukać? Ile można zarob 09.01.13, 21:13
      Ja jestem w nowej firmie TianDe i jestem bardzo zadowolona bo z miesiaca na miesiac jest coraz lepiej.
      www.kosmetyki-tiande.biz.pl
      Dlaczego warto zostać dystrybutorem TianDe?
      - jesteś całkowicie niezależny , ty decydujesz z kim pracujesz w korzystnym dla Ciebie wymiarze czasu
      - firma nieustannie się rozwija ,z myślą o nas tworzy nowe programy motywacyjne, dzięki temu nasza praca jest dodatkowo wynagradzana
      - brak limitu zamówień i obowiązku comiesięcznego ich składania
      - prowizja z obrotu struktury od 5% do 37%
      - możliwość otrzymania dodatkowych premii do 15%
      - zarabiasz 54% na marży, co daje spory zysk na produkcie
      - produkty TianDe ze względu na jakość pozwolą Ci osiągnąć sukces
      - budujesz swoją grupę dystrybutorów, nie tylko w kraju ale i poza jego granicami
      - dysponujesz licznymi materiałami marketingowymi, niezbędnymi do pracy
      - wypisując się do firmy TianDe nie ponosisz żadnych kosztów
      - firma weszła na rynek w tym roku dlatego warto spróbować swoich sił w czymś nowym!

Współpracując z TianDe masz wiele możliwości:
      - dzięki rejestracji w firmie TianDe oszczędzasz kupując taniej kosmetyki dla siebie i rodziny z 35% zniżką(po cenie dla konsultanta).
      - rozprowadzając kosmetyki wśród znajomych i klientów zarabiasz na ich
      sprzedaży - zysk bezpośredni 54% + bonusy z Planu Marketingowego TianDe.
      - budujesz swój własny biznes zapraszając innych do współpracy, dzięki
      czemu masz możliwość osiągać zarobki rzędu kilku, kilkudziesięciu tysięcy złotych.
      - otworzyć punkt dystrybucyjny: centrum dystrybucji lub salon (TianDe zaopatrzy Cię w produkty)
    • cgajewska Re: Praca dorywcza. Gdzie szukać? Ile można zarob 12.01.13, 16:29
      Większość z nas chciałaby zarabiać więcej, ale nie każdy ma na to sprawdzone sposoby.
      Często nie wiemy
      jak się za to zabrać,
      gdzie szukać dodatkowej pracy,
      w co się zaangażować,
      ile czasu chcemy poświęcić na dodatkowe zajęcia.

Wynika to z faktu, że 95% naszego społeczeństwa deklaruje, że zarabia za mało i chciałoby zarabiać więcej. Każdy z nich potrzebuje określonych wskazówek i porad, by dowiedzieć się
      gdzie szukać możliwości,
      dodatkowych źródeł dochodu,
      jak wybrać odpowiednią dla siebie ofertę,
      gdzie zarobić konkretne pieniądze.

Odpowiedzi na wszytskie pytania znajdziesz już w krótce na jedynym w Polsce portalu, który zostanie w 100% poświęcony wlaśnie pracy dodatkowej!

Na addwork24.com znajdą się:
      informacje o wszystkich możliwych formach pracy dodatkowej,
      sprawdzone oferty,
      artykuły, porady i oceny ekspertów,
      lista rzetelnych firm, z którymi warto współpracować,
      propozycje szkoleń i kursów ,
      informacje na czym można zarobić,
      jaki czas należy na to poświęcić,
      na co uważać przy zawieraniu współpracy z pracodawcą

Odwiedź nas na Facebook’u : www.facebook.com/pages/addwork24com/523372494347501?ref=ts&fref=ts i sprawdzaj aktualne informacje na naszej stronie: www.addwork24.com

• addwork24 Re: Praca dorywcza. Gdzie szukać? Ile można zarob 23.01.13, 11:27
        "Media o nas"!
        Pomysł stworzenia jednego z niewielu portali poświęconych pracy dodatkowej nie mógł obejść się bez echa. Serwis rankingmlm.com opublikował informacje na temat nowopowstającego portalu addwork24.com. Artykuł opisuje rolę, jaką będzie pelnił ten nowatorski projekt, cel, w jakim jest realizowany i dla kogo przeznaczony.

Sprawdźcie już teraz i oceńcie!

Link do artykułu poniżej:
        www.rankingmlm.com/managermlm/articles/article?id=rusza_jedyny_w_polsce_portal_poswiecony_pracy_dodatkowej
        Czekamy na Wasze komentarze!
        Sprawdzaj aktualności na www.addwork24.com
        lub Fan Page na Facebooku: www.facebook.com/pages/addwork24com/523372494347501
    • Gość: Młoda mama Re: Praca dorywcza. Gdzie szukać? Ile można zarob IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.13, 16:00
      Witam, ja też pracuję na etacie i moja pensja ma wiele do życzenia, ale o lepszą pracę ciężko tym bardziej z małymi dziećmi. Dla mnie jedynym sposobem dorobienia jest praca z katalogiem Betterware, na pewno znasz Avon czy Oriflame, więc tu zasady są podobne z tą różnicą że nie są to kosmetyki, a praktyczne produkty do domu (jak chcesz to tu link do katalogu: www.betterware.pl/katalog_betterware/0213/) U mnie ten sposób dorobienia się sprawdza, w pracy i wsród znajomych rozdaję katalogi a po kilku dniach zbieram zamówienia, dodatkowo rozbudowywuję sobie sieć, dzięki czemu powoli ten dodatkowy zarobek staje się coraz większy. Nigdy nikogo nie namawiam do zakupów bo produkty są ciekawe i praktyczne. Jeśli chcesz wiedzieć więcej napisz, możesz też poczytać na stronie: www.betterware.pl/zostan_przedstawicielem.php
    • margaritak Re: mam bloga na ten temat 16.02.13, 01:20
      Na moim blogu znajdziesz kilka propozycji oracy wyłacznie przez internet.
      www.domowyzarobek.blogspot.com

tu jedna z nich:
      Zapraszam do AdsProfitReward!
      Zarabiamy tutaj na kilka sposobów. Mozna przystapic za darmo.

Program ponownie ruszył 1 lutego:
      adsprofitreward.com/?grzegorz

AdsProfitReward to portal inwestycyjno –reklamowy , na którym zarabiamy na kilka sposobów.

1. Adpacki (pakiety reklamowe) :
      koszt 10$ =1 szt, można kupić dowolną ilość.

Zarabiamy tutaj klikając 5 reklam dziennie + umieszczenie 1 reklamy w serwisie ogłoszeniowym + abonament 10$ m-e

Mamy podany termin do kiedy jest wazny abonament.
      (treśc reklamy oraz serwisy ogłoszeniowe są widoczne po zalogowaniu się do naszego panelu w programie, można dowolnie zmieniac treść i umieścic po polsku).
      Potem trzeba dać link gdzie umieściło się reklame i już kwalifikujemy się do naliczeń dziennych.

(INSTRUKCJA JAK WSTAWIC REKLAME, ABY MIEC KWALIFIKACJE DZIENNE):
      docs.google.com/file/d/0B_xFXZ4M243OaHdrVkNCTkxvSUU/edit?usp=sharing

Za adpacki płacone jest do 2 poziomu (za zakupyi reinwestycje naszych poleconych). (Można je zakupić z wszystkich procesorów oprócz Payza, ale można wykonać (przynajmniej teraz) pewien nieoficjalny myk i się da tez z Payzy).

Cała grupa idzie za nami, raz wykonana praca a zarabiasz na kilka sposobów.

2. Matryca rezydualna: ściśle powiązana z pakietami reklamowymi
      W tym tygodniu nie trzeba mieć kwalifikacji (2 osoby osobiście polecone) do naliczeń.
      Osoby, które nie opłaciły abonamentu (są na zielono w matrycy) mogą budować strukturę a potem aktywować swoje miejsce i pobrac swoje nalezności.
      Mamy różne abonamenty: srebrny, złoty i diamentowy.
      przykładowo:
      jesli mamy abonament srebrny:
      - polecony bezposredni opłaci tez srebrny to dostajemy prowizje 2$+0,25$.
      - polecony poleconego opłaci srebrny dostajemy 0,25$.
      - polecony opłaci diament dostajemy 20$ +0,25$
      - za zakupy z pierwszej linii 5%
      - za zakupy z 2 linii 2,5%

analogicznie jesli mamy abonament diamentowy:
      - polecony bezposredni opłaci tez srebrny to dostajemy prowizje 2$+0,40$.
      - polecony poleconego opłaci srebrny dostajemy 0,40$.

- za zakupy z pierwszej linii 10%
      - za zakupy z 2 linii 5%

Więc opłata za nasz abonament zwraca się bardzo szybko.

3. Matryca Fast cykler 2x3:
      koszt 29$ jednorazowo. Przechodzimy za sponsorem, dostajemy 25$ za osobe na 3 poziomie. Zarabiamy 200$. Potem przechodzimy do kolejnych matryc z zysków wypracowanych przez matryce. (wstawie tu potem slajdy z matrycami).

4. stronka do klikania na FB (jeszcze trwają prace, ruszy lada dzień).

5. klikamy na reklamy (dodatkowy jeszcze program).

6.program aukcyjny (program partnerski) polecamy i zarabiamy.

wypłaty zlecamy w niedziele od 12.00 do pon do 12.00, przelew idzie 4-5 dni.

link do rejestracji:
      adsprofitreward.com/?grzegorz

Prezentacja na zywo codziennie godz.21.00
      pod tym linkiem (nowy pokój):
      login.meetcheap.com/conference,92082595
      • Gość: ania Re: przyjemne z pozytecznym IP: *.netpower.pl 19.02.13, 11:28
        Zapraszam na internetowe spotkanie! Środa 20 luty, godzina 20.00 Prezentacja w wykonaniu mistrza świata w Taekwondo Chrisa Reid. Zaprezentuje on przykładowy trening według metody, jaką stosuje od wielu lat. Metoda ta jest dostępna w postaci produktu wirtualnego ze znakomitym Programem Partnerskim. Prezentacja pod linkiem. Na prawdę warto! Zmień swoją figurę, zmień swoje życie!
    • wdudek7 Re: Praca dorywcza. Gdzie szukać? Ile można zarob 22.05.13, 20:17
      Już z końcem maja rusza addwork24.com. Pierwszy w Polsce portal poświęcony w całości pracy dodatkowej.

Na addwork24.com znajdziesz kompleksowe informacje na temat dodatkowych źródeł dochodów oraz możliwości, jakie daje praca po godzinach.

Czym jest addwork24.com?
      Addwork24.com to miejsce, gdzie zgromadzone są wszystkie pytania i odpowiedzi, jak zwiększyć swoje dochody, w jaki sposób znaleźć dodatkową pracę, gdzie należy jej szukać i ile można na niej zarobić oraz która opcja pracy dodatkowej będzie dla Ciebie najlepsza!

Na portalu znajdziesz odpowiedzi na pytania:
      • czym jest praca dodatkowa
      • jakie są możliwe formy pracy dodatkowej
      • jak znaleźć pracę dodatkową
      • co robić, aby zarobić
      • jak zwiększyć swoje dochody
      • i czy jest to w ogóle możliwe.

Nie zwlekaj i sprawdź jakie możliwości daje praca dodatkowa. Zrób już dziś pierwszy krok w kierunku zmiany swojej sytuacji finansowej.

Zrób to teraz, już z końcem maja, tu: www.addwork24.com

• aro1974 Re: Praca dorywcza. Gdzie szukać? Ile można zarob 24.05.13, 09:28
      Polecam to: careerdonkey.com/?usr=aremi

Zobacz też: www.bannersbroker.com/aremi

m.banaskiewicz napisał(a):

> Czy ktoś z was pracuje tymczasowo, albo dorabia do niezbyt wysokiej pensji, jak
      > ą ma na etacie? Szukam dodatkowych źródeł dochodu, ale nie do końca wiem jak si
      > ę za to zabrać. Jest mnóstwo ofert na internecie ale nie wiem jak się w tym odn
      > aleźć, bo jest tego trochę dużo... :) Jakie macie doświadczenia z podejmowaniem
      > takiej pracy? I czy warto w ogóle się angażować w pracę dorywczą? Nie jest to
      > strata czasu? Jak myślicie?
      • justatoja Re: Praca dorywcza. Gdzie szukać? Ile można zarob 11.10.13, 17:33
        Ja szukając dodatkowych pieniedzy zostałam konsultantką Fm Group (perfumy, kosmetyki, środki do domu) super sprawa, jeśli ma się fajne grono znajomych, rodziny, znajomych znajomych itp. to można zarobić kilka stówek w miesiącu, (ja zarabiam ok 500zł), można zajrzeć na moją stronę fb, poczytać, napisać do mnie :)
        www.facebook.com/zostankonsultantkafm
    • Gość: Praca jest Re: Praca dorywcza. Gdzie szukać? Ile można zarob IP: 213.192.80.* 12.10.13, 16:53
      Hej! Serdecznie zapraszamy młodych, zdolnych i ambitnych ludzi do dołączenia do społeczności Praca jest.
      Codziennie zamieszczamy najciekawsze oferty pracy, praktyk i staży dla studentów i młodych absolwentów, informacje z rynku pracy, przydatne porady dla zatrudnionych i poszukujących. Na naszym fanpage'u serwujemy Wam również codzienną porcję kreatywności, motywacji i wszystkiego, co naszym zdaniem może pobudzić Was do jeszcze większej produktywności. Serdecznie zapraszamy! www.facebook.com/praca.jest
    • ag-gaa Re: Praca dorywcza. Gdzie szukać? Ile można zarob 31.05.14, 19:52
      Zarob swoj pierwszy 1000$ bez poleconych! Masz ostatni dzien na decyzje!

To moze byc Twoj dzien! Juz 2 czerwca startuje najlepszy program do zarabiania online!
      Nie zwlekaj i zapisz sie jeszcze ZA DARMO!
      Zobacz, ile osob juz do nas dolaczylo, jak szybko rosnie struktura i zajmij w niej czolowe miejsce!
      Zarob swoj pierwszy 1000$ bez poleconych, a kolejne z tylko 1 osoba polecona do programu!

Zarejestruj sie juz dzis: odu.pl/lsn

Jesli potrzebujesz dodatkowych informacji, napisz do mnie:
      agnieszka.wrobelll@gmail.com
      Zapraszam!
    • Gość: Wiola Re: Praca dorywcza. Gdzie szukać? Ile można zarob IP: *.ip89.fastwebnet.it 06.08.14, 14:09
      Witam,
      czasem warto spróbować czegoś nowego i przede wszystkim myśleć o przyszłości. Zapraszam na spotkanie online. Wejściówka jest bezpłatna i wystarczy, że poświęcisz godzinę swojego cennego czasu.
      Napisz do mnie maila, podam Ci link do pokoju konferencyjnego.
      UWAGA: Ilość miejsc ograniczona, ponieważ prowadzimy szkolenia Na Żywo. Informacje, które przekazujemy na szkoleniu są tak wartościowe, że często brakuje miejsc.

Pozdrawiam,
      Wiola
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka