Dodaj do ulubionych

praca sezonowa w Austrii czy ktoś pomoże załatwić

IP: *.komserwis.com / *.internetdsl.tpnet.pl 03.06.05, 17:54
Czy ktoś pomoże w załatwieniu pracy na miesiąc lub dwa.Gdzie szukać?
Obserwuj wątek
    • dcio Re: praca sezonowa w Austrii czy ktoś pomoże zała 03.06.05, 22:01
      tez chetnie podejme za 3 EURO za godz, mechanika, malowanie farbami toksycznymi,
      prace rolne, spawanie.
      Moge sie przesopac gdzie popadnie.
      • Gość: donkai Re: praca sezonowa w Austrii czy ktoś pomoże zała IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.06.05, 22:21
        oj wy desperaci przynosicie tylko wstyd naszemu kochanemu krajowi, fe
      • Gość: krzyś Re: praca sezonowa w Austrii czy ktoś pomoże zała IP: *.komserwis.com / *.internetdsl.tpnet.pl 04.06.05, 15:05
        Czy ktoś na takich warunkach już wyjechał ?
        • Gość: pati Re: praca sezonowa w Austrii IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 04.06.05, 21:27
          ja byłam na sezon zimowy w Austrii, praca legalna w super sklepie sportowym.
          • Gość: krzyś Re: praca sezonowa w Austrii IP: *.komserwis.com / *.internetdsl.tpnet.pl 05.06.05, 14:25
            najbardziej zależy mi na rolnictwie.
            • Gość: dcio Re: praca sezonowa w Austrii IP: *.cebit.com.pl / *.cebit.com.pl 07.06.05, 23:01
              Odstapie 25% zarobkow w zamian za zalatwienie pracy
              • viedion Re: praca sezonowa w Austrii 09.06.05, 20:09
                dcio..ale Ty desperat jestes. 1/4 tego co zarobisz chcesz rozdac ?..druga 1/4
                (jesli nie wiecej wydasz na mieszkanie pewnie a trzecia 1/4 na jedzenie a
                czwarta ..wlasnie co zrobisz z czwarta ?.
                zobacz moze tutaj Ci sie uda
                www.polonika.at/informator.php?op=sz&id=1300&pid=1299
                albo moze tutaj
                informacje.polonia-austria.at/ogloszenia.php?id=42
                a najpredzej..to tutaj
                www.bazar.at dasz sam ogloszenie i bedziesz czekal na telefon
                • dcio Re: praca sezonowa w Austrii 10.06.05, 12:10
                  viedion napisał:

> dcio..ale Ty desperat jestes. 1/4 tego co zarobisz chcesz rozdac ?..druga 1/4
                  > (jesli nie wiecej wydasz na mieszkanie pewnie a trzecia 1/4 na jedzenie a
                  > czwarta ..wlasnie co zrobisz z czwarta ?.
                  > zobacz moze tutaj Ci sie uda
                  > www.polonika.at/informator.php?op=sz&id=1300&pid=1299
                  > albo moze tutaj
                  > informacje.polonia-austria.at/ogloszenia.php?id=42
                  > a najpredzej..to tutaj
                  > www.bazar.at dasz sam ogloszenie i bedziesz czekal na telefon

dzieki :o)
              • viedion Re: praca sezonowa w Austrii 09.06.05, 20:45
                do poczytania
                Praca jest do du...y,trzeba jak najszybciej szukac czego innego. Placa 30
                centow za kg, a dziennie jestem w stanie zebrac od 10 do 50 kg,to jest
                normalnie smiechu warte. Na polu jest nas w sumie ok 80 ludzi,i dowodza nami 2
                rumuni,zaden z nich nie zna slowa po niemiecku. Pracujemy od 5 rano czasami
                nawet do 21 choc szefowa powiedziala max do 18,a jest tak dlatego bo ci rumuni
                maja placone za godzine. Szef jest bardzo niemily. Ludzie spia w barakach i
                dostaja 1 posilek dziennie ok 20 wieczorem , wode na pole przywoza w takich
                beczkach jak sie bezyne wozi. Na pole woza nas w przyczepie co jest
                niedozwolone. Jednym slowem jest masakra,musisz caly dzien tyrac jak wol by
                zarobic marne 15 euro,musze jak najszybciej szukac czego innego,nawet mam juz
                cos na oku ale narazie nie zdradze szczegolow,mam tylko pytanie: wie ktos moze
                gdzie znajduje sie jakas stojka polakow? mam na mysli 21 bezirk. Dzieki za
                wszelkie info.
                a znalazlem to tutaj
                forum.polonia-austria.at/thread.php?threadid=1141&boardid=11&styleid=1&sid=a4eee4116a465db8355717a32de49ba2
                • Gość: Krztś Re: praca sezonowa w Austrii IP: *.komserwis.com / *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.05, 11:47
                  To co napisałeś jest po prostu straszne.Uciekaj z tamtąd jak najszybciej.Krzyś
                  • viedion Re: praca sezonowa w Austrii 10.06.05, 15:11
                    Krzys ...ja sobie zyje jak paczek w masle....to co cie tak poruszylo znalazlem
                    na forum.
                    • Gość: dcio Re: praca sezonowa w Austrii IP: *.cebit.com.pl / *.cebit.com.pl 10.06.05, 15:39
                      No ja wiem ja zbioeram jak jest wysyp po 7 skrzynek truskawek na godz to chyba
                      niezle bym sie oblowil, szkoda ze w Austrii juz sie koncza.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka