Dodaj do ulubionych

studentka zaoczna szukam pracy w warszawie

IP: *.chello.pl 21.09.05, 14:01
szukam pracy od pażdziernika od poniedziałku do piątku.Studjuje pedagogikę
jestem na drugim roku.(tylko poważne oferty)bez ofert
towarzyskich.nr.tel.500-259-164
Obserwuj wątek
    • wesolutka3 Re: studentka zaoczna szukam pracy w warszawie 21.09.05, 18:05
      Zapewne szukasz stałej pracy. To życzę Ci powodzenia. Ale zanim znajdziesz
      stałą pracę mogę zaproponować Ci pracę w Oriflame. To zawsze jakby nie było
      jest pieniądz a nic oprócz żywności nie jest tak często kupowane jak kosmetyk.
      A ponadto pozyskanie nowego klienta to dodatkowy plus. Jestem kosmetyczką,
      wizazystką, stylistką paznokci także służę Ci pomcą i radą. napisz do mnie:
      Maryann@interia.pl
    • tronics Re: studentka zaoczna szukam pracy w warszawie 23.09.05, 16:15
      Witam. Potrzebujemy specjalistów do analizy transferu składek na odcinku ZUS -
      OFE. Atrakcyjna prowizja - od 250 do 700zł za deklarację. Brak norm
      zadaniowych.
      Warunki: wykształcenie min średnie, niekaralność, wnioskowanie i uzyskanie
      wpisu do Centralnego Rejestru.
      tronics@onet.pl tel. 504 075 883
    • Gość: Ais Re: studentka zaoczna szukam pracy w warszawie IP: *.spray.net.pl 27.09.05, 19:50
      A jak u Ciebie ze znajomością angielskiego ? Bo my właśnie zamierzamy rozpocząć
      poszukiwanie studentki (jeszcze nie wiem, czy zatrudnienie będzie na czas
      określony, czy na zlecenie) do obsługi administracyjnej naszego niedużego biura
      - ale warunkiem jest przynajmniej średnia znajomość angielskiego... Rekrutacja
      formalnie jeszcze nie zaczęta, dlatego podaję adres priv - jeśli byłabyś
      zainteresowana, pisz na strawberry_ais@gazeta.pl
    • magda-42 Re: studentka zaoczna szukam pracy w warszawie 02.10.05, 04:43
      Witam Pania,

Wiem ze pisze do osoby z wyzszym wyksztalceniem, prawdopodobnie szuka Pani
      innego rodzaju pracy,ale moze jednak ta praca, choc tymczasowo Pania
      zainteresuje. W sumie nic nie trace piszac do Pani, a Pani nic nie traci czytajc
      moja oferte;-)

Moze jest Pani zainteresowana praca przy pakowaniu
      kosmetykow i czasopism, praca od zaraz, 7 dni w
      tygodniu ( moze to byc pracaod poniedzialku do piatku, lub w weekendy,
      zwlaszacza teraz jest takie zapotrzebowanie).
      Pracodawca zapewnia autokar z Dworca Centralnego do miejsca pracy i w dordze
      powrotnej do centrum.
      Praca na 2
      zmiany od 8 do 18 i od 20 do 6 rano.
      stawka: 5zlnetto w dzien i 5.50 w nocy. PRzy stalej
      wspopracy mozliwosc podwyzszenia stawki.
      ( moze zna Pani inne osoby zainteresowane praca,
      poszukujemy od 15 do 30 osob w takiej sytuacji autokar bedzie zapewniony od
      najblizszej zmiany)
      pozdrawiam i czekam na e-maila

Magda
    • Gość: topbiuro Re: studentka zaoczna szukam pracy w warszawie IP: *.dynamic.chello.pl 07.11.13, 16:01
      Witam serdecznie

Oferujemy dobrze płatną pracę na video - czatach.
      Może to kojarzyć się różnie - są to czaty erotyczne owszem , ale mamy hostessy które jedynie piszą - flirtują - uśmiechają się. Nie ma żadnego przymusu rozbierania się, każdy robi przed kamerką to co uważa za słuszne.
      Do pracy potrzebny jest :
      komputer ( 4GB Ram / najlepiej dwu rdzeniowy procesor )
      internet ( najlepiej stacjonarny )
      kamerka ( może być wbudowana , z czasem istnieje opcja wypożyczenia od studia ).
      Pracę wykonuje się u siebie w domu ( studio zostanie otwarte w Gdańsku styczneń - luty).
      Portale mają blokadę na Polskę, pisze się z osobami w języku angielskim - na niektórych czatach są translatory.
      Nikogo nie zaczepiamy, to klienci sami do nas wchodzą na profil na opcje darmowego czatu lub płatnego.
      Dostarczamy profile ( zdjęcia swoje lub osoby podobnej ), instrukcje oraz pomoc online.
      Zarobki są różne - zależne od poświęconego czasu , zaangażowania i pozytywnego nastawienia.
      Pracują tak studentki, osoby koło 40 , a także 50. Zapotrzebowanie jest różne.
      To bardzo popularna forma zarobku w Stanach i na całym świecie, wszystko zależy od naszej kreatywności i dystansu .
      Najlepiej usiąść z uśmiechem na buzi i rozmawiać na każdy temat :)
      Loguje się każdy kiedy chce - nie ma limitu czasowego , płatne jest 2 razy w miesiącu.
      A zarobki naprawdę spore od 500 do nawet 6tys miesięcznie .
      Najtrudniejszy jest pierwszy miesiąc.
      Zapraszamy do współpracy - jeżeli jesteś zainteresowana odpisz :)
      e-mail :
      topbiuro6@gmail.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka