Dodaj do ulubionych

31. 08. 2008 rok - 3. urodziny Szczura

24.07.11, 14:25
forum.gazeta.pl/forum/w,69731,84067849,84077338,Re_mam_propozycje.html
Obserwuj wątek
      • ex.mila Re: 31. 08. 2008 rok - 3. urodziny Szczura 24.07.11, 18:39
        flaczku napisał:

> 3 lata, to podobno tyle zyja szczury. to zdechnac mu przyjdzie zaraz

Odkąd skonczyłam 18 lat nie obchodzę urodzin. Zresztą mam wrodzony wstręt do jakiejkolwiek celebry.

Nie rozumiem co znaczy, że Olga o tym przypomina. Moja paranoiczna natura ostrzega mnie, że na pewno w związku z tym wyjdą na jaw moje próby zamachu na szczura, które raczej nie miały miejsca, ale nigdy nie mów nigdy.

I przecież jeszcze miesiąc do ewentualnej celebry, która, jak wiemy nie będzie miała miejsca...ale chcę się mylić.
    • olga_w_ogrodzie Re: 31. 08. 2008 rok - 3. urodziny Szczura 24.07.11, 19:06
      o, jak ładnie.

po prostu tylko wspomnieć o 3. rocznicy i już jest wszystko zwyczajowo : i o zdychaniu,
      i o paranoi każącej wywąchiwac co tkwi poza tym zwykłym przypomnieniem, a dla niekórych,
      poinformowaniem.

ja pierniczę.
      uciekać jak najdalej od tej wiecznej zgryźliwości
      i zamknąć się w szafie z pluszowym misiem.
    • dolor Re: 31. 08. 2008 rok - 3. urodziny Szczura 25.07.11, 16:12
      Zgłaszam chęć celebrowania. Może realnie by tak? W każdym razie czymś z tej okazji toast wzniosę. A Szczurowi życzę, żeby mu się takie okaleczenia
      img84.imageshack.us/img84/2197/skaleczenie.jpg
      już nigdy nie zdarzyły. Przynajmniej odkąd nie widzę tych [...] kwadracików, zaglądam tu dużo chętniej.
      • olga_w_ogrodzie Re: 31. 08. 2008 rok - 3. urodziny Szczura 25.07.11, 17:28
        dolor napisał:

> Zgłaszam chęć celebrowania. Może realnie by tak? W każdym razie czymś z tej oka
        > zji toast wzniosę. A Szczurowi życzę, żeby mu się takie okaleczenia
        > rel="nofollow">img84.imageshack.us/img84/2197/skaleczenie.jpg
        > już nigdy nie zdarzyły.

widzę, że tendencje do szczuju muju dzikie węże Cię nie opuszczają.

/zapewniam, iż przy ewentualnym następnym, podobnym nalocie
        nie będę już czekać 2 dni.
        nie będę czekać, aż przyjdzie admin zawodowy i powycina.
        nie będę czekać , aż mi da wytyczne, że mam ciąc dalej, bo, jak nie,
        to link do regulaminu i obowiązków założyciela./

Przynajmniej odkąd nie widzę tych [...] kwadracików, za
        > glądam tu dużo chętniej.

pluju muju dzikie węże.
        nie zaglądałeś od bardzo dawna, choć
        do czasu jatki stalkerów, żadnych kwadracików
        nie było.
        teraz zajrzaleś nimi zwabiony właśnie.

• dolor Re: 31. 08. 2008 rok - 3. urodziny Szczura 25.07.11, 18:27
            Ech, żebym się tłumaczyć miał. Zaglądać nie znaczy od razu pisać. Żeby pisać, musiałem się logować. Jak się logowałem, wyskakiwało to cholerstwo i pisać się odechciewało. Zwłaszcza że długo prawie wcale dostępu do netu nie miałem. Nie te czasy, kiedy pracowałem sam i miałem laptopa i darmową sieć bezprzewodowa pod ręką. Inne miasto, inne życie.
            No i teraz mi po prostu nic irytującego już nie wyskakuje.
            Jakie znów szczucie, coś zaraźliwego tu panuje? Po cholerę miałbym? Wolę szczura bez skreśleń, już tak mam. Więc życzę mu wszystkiego najlepszego. A zrzut jako memento dla wszystkich stron. I tyle w przewidywalnym wątku paranoidalno-rocznicowym.
            • dolor Re: 31. 08. 2008 rok - 3. urodziny Szczura 25.07.11, 23:43
              A żeby poudawać, że się nie tylko czepiam, dla kontrastu wyjątkowo zacnym i w najlepszym szczurzym stylu wydaje mi się pociągniecie tego wątku:
              forum.gazeta.pl/forum/w,69731,127170697,127170697,Gabinet_Psychoterapii_Zacisze.html
              i oby utrzymanie tego poziomu zawsze się udawało, tego szczurowi życzę oraz znikam na jakiś czas. Co złego to ja (się naczytam).
                  • olga_w_ogrodzie Re: 31. 08. 2008 rok - 3. urodziny Szczura 26.07.11, 00:32
                    już ja nie wiem po tych wszystkich hockach klockach co tu pisać, a co nie, skoro nawet mój wątek informacyjny był wycinany bez uprzedzenia ostatnio.

czekam z ustęsknieniem, naprawdę, na powrót Siwej z urlopu, bo ona wie więcej o pewnych sprawach.
                    w tym, o Szczurze.

/ pani chce wycięcia całego wątku.
                    odmówiłam.
                    napisała drugi mail stwierdzając m.in. iż w wątku jest treść "patologiczna",
                    a post założycielski miał być "informacyjny".
                    kopie przesłała do adminów.
                    póki co jest milczenie z ich strony.
                    mam nadzieję, iż dlatego, że widzą i wiedzą./
                    • dolor Re: 31. 08. 2008 rok - 3. urodziny Szczura 26.07.11, 00:46
                      Świetne. W najgorszym razie treść jest łopatologiczna, jeśli wątek informacyjny. Co najwyżej złamany został regulamin, bo złamana netykieta, bo sarkazm nie został oznaczony ";)"
                      (na wszelki wypadek i ja żartowałem, naprawdę, co zaznaczam ;), bo nie wiem, kiedy ta Siwa wrócić zamierza i wszystkich nas wytną w pień.)
                      Swoją droga ciekawe, czy zamknęli by nam forum po samowolnym przywróceniu wątku informacyjnego. Chciałbym to zobaczyć.
    • kefirka.de Re: 31. 08. 2008 rok - 3. urodziny Szczura 18.08.11, 21:33
      Szczur strasznie młody jest. Nawet nie przypuszczałam. Wiele On dobrego dla mnie zrobił i wdzięczność czuję. Tym serdeczniej Mu życzę żeby żył w ZDROWIU i SZCZĘŚCIU wiele lat następnych.
      Tobie Matko Aktualna życzę cierpliwości i zyskania pewnej pewności, że bardzo dobrze sobie radzisz.
      Starym Opiekunom podziękowania za włożony trud i życzenia czucia dumy z dzieła dokonanego.
      Forumowiczom, żeby zaglądali, pisali z pożytkiem dla siebie, czasem dla ogółu.
      Nie wiem czy w dniu urodzin będę mogła tu być , więc tekst powinszowań awansem umieszczam.
      PS. Po dopełnieniu miłego obowiązku wyrażam zdziwienie, że ktoś tu coś udawać musi i boi się wpisów do siebie kierowanych. Zdziwienie również powstało w związku z dialogiem Olgi i Dolora. Nic nie rozumiem, widocznie nie muszę, też dobrze.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka