Pani Clinton ostrzega

19.03.14, 08:38
"inne kraje zagrożone, jeśli Putin uniknie konsekwencji "

Jak łaskawie z jej strony. Czy nie w zeszłym roku słyszałem z jej ust, że USA nie musi zwracać uwagi na ten region świata, bo region jest całkowicie ustabilizowany? Jak na absolwentkę prestiżowych uczelni, osobę mającą władzę i informacje o świecie z centrum światowej władzy ,ostrzeżenia i proroctwa ma na poziomie przeciętnego zjadacza chleba. Coś coraz bardziej się będzie wsłuchiwać w paranoicznych ex doradców rosyjskich, którzy mogli dotąd uchodzić za sekciarzy, a ich ostrzeżenia się sprawdzają. Bo amerykańskie mocarstwo to nawet nie umie przewidzieć ataku na swój teren jak WTC.
    • miesz2 Re: Pani Clinton ostrzega 19.03.14, 09:02
      Niestety jest tylko jeden sposób na Rosjan, którzy zdaje się nie wyjdą z paranoicznej mentalności, tak jak Arabowie, bo bóg ich narody ukarał złożami, więc chamy mafiozi mają władzę, a narody muszą żyć w mafijnych stadach. Zbudować antyrakietową tarczę.
      • miesz2 Re: Pani Clinton ostrzega 19.03.14, 09:47
        Na Krymie samoobrona Krymu bije ludzi po twarzy. Liaszko łapie za twarz kolesia z partii regionów. W armii rosyjskiej w ktorej są masowe dezercje i samobójstwa normalną procedurą szkoleniową jest dostanie kopa w twarz. Na demonnstracji jakiś grubasek drze się na starszą panią, kto jej kurtkę wydał, łaskawie nie chwycił jej za twarz. Tak jest zbudowane to społeczeństwo, na tym, żeby pokazać swoją władzę i głośnym krzyku. A władzę już masz jak stoisz za ladą w mięsnym i ktoś chce kupić mięso. Wtedy ekspedientka wydrze się tak samo na klienta jak grubasek na starszą panią.

        Upokorzenie, paranoja władza. U nas też to nie są obce klimaty. Różnica jest tylko między tym, że Polak poleci w martyrologię bo z nikim nie wygrał, a Rosjanin w imperializm bo wygrali.
        • miesz2 Re: Pani Clinton ostrzega 19.03.14, 10:24
          Temat zakończony. Na youtubie na głównych stronach, nie ma żadnych filmików w sprawie Krymu.
          • miesz2 Re: Pani Clinton ostrzega 19.03.14, 10:31
            za to na głównej stronie rosyjskiego youtuba jak polacy biją ruskich kibiców.
    • miesz2 Re: Pani Clinton ostrzega 19.03.14, 16:06
      Już wysiedlają Tatarów. Ale niech krymskie ruskie będą spokojne, niedługo ich też wysiedlą, jak przyjdą nowi panowie...Jakby Ruscy wzieli przykład z Chińczyków już by rządzili całym światem. A tak mafijna władza psychopatów, która daje narodowi iluzoryczne poczucie godności, swoim złodziejstwem na narodzie.
Inne wątki na temat:
Pełna wersja