Dodaj do ulubionych

Dlaczego "popyt" jest bardziej pro kobiecy?

09.06.19, 09:55
Przeczytałem wątek i nie zrozumiałem tego.

żadanie, wymaganie bardziej wskazuje na męską winę. Mężczyzni chcą przymusić do czegoś. Popyt oznacza tylo ze mają jakieś pragnienia.

Przeoczyłem pierwsz cżłon wypowiedzi o szacunku za pierwszym razem. To istotna kwestia. I może wtedy bardziej bym uznał za dobre słowo popyt, bo w jakiś sposób widzi też problem mężczyzn. ALe jeśli zaczynamy od tego że mężczyzni są źli, to chciałem też na wstępie zauważyć ze są przyczyny rosnącej obsesji seksualnej. Poczucie odrzucenia, prostytucja coraz młodszych dziewczyn, epatowanie wszędzie seksualnością.

Seks jest sprawą prywatną kochanków. Robienie z tego widowiska i sensu życia to nakręcająca się spirala agresji. Wyzwolenie polegające na tym ze wszystko jest na zewnątrz to totalitaryzm.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Dlaczego "popyt" jest bardziej pro kobiecy? 09.06.19, 10:00
   Jeśli przyjdzie wroga armia do wioski i zgwałci wszystkie kobiety to faceci z tej wioski mają być wedle feminizmu cool bo przecież nie mają prawa własności do ciała kobiet? Jeśli jest nakręcająca się prostytucja kobiet w świecie kambodży i coraz mniejsza szansa na szczęśliwe małżeństwo to będzie rosła agresja mężczyzn.
   • fo.e Re: Dlaczego "popyt" jest bardziej pro ko 09.06.19, 10:18
    nie istnieje coś takiego jak szczęśliwe małżeństwo. i nie wszyscy są źli, tylko ci, którzy korzystają z tego typu usług w kraju i za granicą. oni tworzą popyt, którego konsekwencją jest zniewolenie kobiet, dziewczynek i chłopców. z armią pan porumakował.
    • dotera Re: Dlaczego "popyt" jest bardziej pro ko 09.06.19, 10:29
     Nie. Tworzenie popytu nie jest złe. Pieniadz nie ma niewolniczej mocy ty decydujesz jaka dajesz usługę.

     Zło to przymuszanie do prostytucji. Porywanie ludzi, gwałty agresja. To ze dorosła pani decyduje się sprzedawać swoje ciało to jej wybór, mężczyzna nie jest oprawcą.
     • fo.e Re: Dlaczego "popyt" jest bardziej pro ko 09.06.19, 10:42
      dotera napisał:

      > Nie. Tworzenie popytu nie jest złe. Pieniadz nie ma niewolniczej mocy ty decydu
      > jesz jaka dajesz usługę.

      mamma mia. ilu pracowników seksualnych ma wolność decyzji o zakresie i częstotliwości świadczenia usług?

      > Zło to przymuszanie do prostytucji. Porywanie ludzi, gwałty agresja. To ze doro
      > sła pani decyduje się sprzedawać swoje ciało to jej wybór, mężczyzna nie jest o
      > prawcą.

      to zło - przymuszanie - bierze się z tego, że sympatyczni panowie przekonani, że biorą udział w grze rynkowej są skłonni płacić. tam gdzie jest pieniądz, w tym wypadku taki, którego państwo nie dotyka, znajdą się tacy, którzy chcą się nim nakarmić. nawet jeśli pojedyncza dorosła prostytutka jest w pełni świadoma i niezależna w swoim wyborze, to korzystając z jej usług nakręcasz machinę, w której kobiety, dzieci i młodzi ludzie obojga płci są krzywdzeni, niewoleni, maltretowani, sprzedawani, okradani i tak dalej. ale oczywiście nie zakłóci to snu sprawiedliwego. sprawiedliwy jest prawy a prostytutki nie da się zgwałcić. im dłużej pana czytam, tym bardziej mi włosy stają na głowie.
      • dotera Re: Dlaczego "popyt" jest bardziej pro ko 09.06.19, 10:58
       Nie wiem ilu. Prostytucja ma różne oblicza.

       Prosze pani. Kiedyś też wierzyłem w te bajki. Kiedyś rozmawiałem z pewną panią która badała sytuację prostytutek i mówiła ze to były ich wybory. W Niemczech prostytucja jest całkowicie legalna od wieków, taki cywilizowany kraj. Poznałem w swoim życiu trzy panie, które się trudniły tym zajęciem. Nie że poszedłem do nich jako prostytutek. Dwie to były wariatki poznane w sieci. I one nie miały z tym najmniejszego problemu. Jedna więc marzyła zeby się sprzedać u Arabów, tam tylu napalonych mezczyzn na jej grube ciało.

       Przepraszam, bo zaraz pani chyba zacznie szerzyć doniosłą rolę małżeństwa. Czym się różni para która ma seks na imprezie , i para w ktorej pani chce dostać kasę za taki sam seks? Za drugim razem nakręcasz machinę?Za pierwszym nie nakręcasz? Może za pierwszym nakręcasz bo raptem pani z coraz większą ilością partnerów uzna ze właściwie może brać za to kasę.

       To ze przymuszasz i gwałcisz jest czymś innym od tego ze robisz coś dobrowolnie. Po prostu to są rózne rzeczy. No chyba ze pani ogłosi doniosłą rolę ścisłego małżeństwa.
       • dotera Re: Dlaczego "popyt" jest bardziej pro ko 09.06.19, 11:02
        Zawsze niestety będzie ryzyko porywania ludzi. Z prostego powodu. Zgwałcona kobieta nie będzie szukać sprawiedliwości. Dlatego dzieje się to w biednych krajach upadłych. Z ukrainy Rosji są porywane kobiety. One są łatwą ofiarą. Niemki nikt nie porwie. To jest problem tworzenia dobrego państwa, a nie tego ze panie zajmują się tym zawodem.
         • dotera Re: Dlaczego "popyt" jest bardziej pro ko 09.06.19, 11:16
          Jakim problemem? Nie jestem zwolennikiem prostytutek. Panie przeceniają wartość swojego ciała. Natomiast nie jest prawdą, że odpowiada popyt. Jeśli jest poped seksualny to jest popyt. Automatycznie. Jeśli jest głód to jest popyt na jedzenie. Popyt to twoje chęci. Natomiast to ze ktoś tworzy takie usługi to jego wybór. Jesli pani będzie tworzyć taka logikę to prostytuuje pani niejedna z tych dziewczyn z dokumentów. Bo to wybór tej dziewczyny czy obwini mężczyzn i będzie trwać przy łatwej kasie od dziadka z Szwajcarii czy pojdzie do tej pan która chce ją ratować i przeszkoli się do pracy
         • dotera Re: Dlaczego "popyt" jest bardziej pro ko 09.06.19, 11:26
          Obawiam się ze seksmisją zawsze rządzi jakiś facet. I to nie ten który nie ma śmiałości do kobiet jak postać grana przez Michnikowskiego, tylko jakiś Harvey Weinstein szczery propagandzista feminizmu w swoich filmach które produkuje. Seksmisja to łatwe ciała samotnych kobiet.
         • dotera Re: Dlaczego "popyt" jest bardziej pro ko 09.06.19, 11:36
          Czy prostytucja nakręca coraz dalszą prostytucję? Moim zdanie obsesja seksualna nakręca prostytucję. I w przypadku Kambodży jeśli cały region leżąych tam krajów słynnie z prostytucji kobiet, lokalni faceci będą mieli taką obsesję. Jest wtedy szukanie coraz młodszych dziewic skoro coraz wiecej prostytutek majacych mnostwo partnerów.

          Ta pani powiedziała. Najpierw zacznijmy się szanować. I to istotna kwestia. Wtedy zmniejszy się popyt. Bo jak prostytucja będzie się zwiększać coraz trudniej o szacunek wzajemny.
  • dotera Re: Dlaczego "popyt" jest bardziej pro kobiecy? 09.06.19, 10:13
   Słowo popyt jest trochę śmieszne. Czy to naprawdę jest dziwne ze jest popyt na seks? I ze powstaje kultura która głównie przez prostytucje go umożliwia?

   Nie poruszony był jeszcz jeden element społeczny. W Azji ekspres jak mówiłem była ta sielska wioseczka pokazana, z chatek z bambusa ładnych w lesie, szczęsliwe dzieci. Biedni ludzie chcący się dzielić czym mają. Ten brak pieniedzy na który wiecznie się powołują to brak awansu do gett miasta. COś jak w filmie Tess. Zepsute miasto i ambicje powodują że dziewcze traci swoją cnotę i miłość czysta przechodzi obok i zaczyna się droga prostytucji. Na początku filmu skrzyżowane były dwie drogi. Jedną drogą szła niewinna młodzież. Drugą drogą szedł pijak który się dowiedział ze jest upadłym potomkiem najszlachetniejszego angielskiego rodu szlacheckiego. I skrzyżowanie tych dwóch drog doprowadziło do nieszczęścia.
   • dotera Re: Dlaczego "popyt" jest bardziej pro ko 09.06.19, 10:26
    W Tess były dokładnie te same teksty jak u tej dziewczynki która się zaliła ze straciła cnotę. Dokładnie ta sama sytuacja. Tess została uwiedziona przez starszego mieszczanina który kupił sobie papiery szlacheckie, sama chcąc się załapać na swoje szlachectwo, czy będąc na to przymuszona przez rodziców, które odeszło. Nie uważała ze to ważne chwila rozrywki, później jej młody kochanke uważał ze to ważne i ich miłość była tragiczna.

    A czy dzisiaj tak nie jest? Jeśli ludzie się wiążą w wczesnych wieku szczęsliwie są jak jedność. Inaczej małżeństwa trwają dwa lata i nie więcej.Czas na rozwód. I główne dywagacje to dyskusja dwóch marszów : po jednej stronie czarny marsz kobiet, po drugiej stronie marsz łysych nacjonalistów. Jak w mad maxie. . Piekło ambicji zepsutego miasta wisi nad wszystkim
  • dotera Re: Dlaczego "popyt" jest bardziej pro kobiecy? 09.06.19, 10:46
   TO jest dokładnie świat z Taksówkarza. Główny bohater grany przez De Niro widzi wszedzie brud, prostytucje narkomanię. I jednocześnie sam chodzi ciągle do kina z filmami pornograficznymi. Rośnie w nim agresja i obsesja seksualna. Nie może się dogadać z kobietą z którą się spotyka. Chce zabić jakiegoś polityka, żeby posprzątać. Jak Breivik. I na końcu chce ratować młodą porwaną dziewczynę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka