Dodaj do ulubionych

Co ludzi odraża w prawie przyciągania?

17.06.19, 13:12
To że myśl może powodować działania?

Mamy bowiem mocno zakodowane : Myśl to fantazja, marzenie, a rzeczywistość do ciężka praca. Najpewniej wbrew naszym pragnieniom, ale za to ku rozsądnym celom.

Podczas gdy wszystko co robimy zaczyna się od myśli.

I sądzę ze to co robią orędownicy prawa przyciągania to promocja masterowania naszych myśli. Gdy będą jasne precyzyjne takie też będzie działanie w końcu. Wolne, a nie wymuszone gwałtem przez innych z rozpadniętą świadomością, która chce czegoś innego.


Ale ja myślę ze jest coś więcej. Jest też element przyciągania. Naginania rzeczywistości pod naszą wolę. Wbrew temu co nam się wydaje dostajemy od życia to czego chcemy. Tylko uczymy się, że to czego chcemy nie wygląda jak w oprawie hollywodzkich filmów, albo że to czego chcemy tak naprawdę jest ucieczką od tego co naprawdę chcemy. Jest tak rozczarowujące ze nawet nie uswiadamiamy sobie ze tego chcielismy. I dlatego nie wierzymy w spelnienie marzeń.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Co ludzi odraża w prawie przyciągania? 17.06.19, 13:25
      Prawo przyciagania wydaje się magiczne bo ludzie doszli do takiej alienacji, że nie wierzą już ze własne myśli mają związek z rzeczywistością, z własnym działaniem. I nie wierzą, że jesteśmy kompatybilni ze światem w którym żyjemy. Njbardziej ludzkie sprawki wydają się z innej planety, a na tej nieosiągalne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka