Dodaj do ulubionych

Dobrodziejstwo 5g

15.03.20, 08:10
m.youtube.com/watch?v=ZiMb3buXYHY
Chcialbym wiedziec jakie korzysci sa z pralki 5g lub kuchenki 5g. Sama wsadzi w drzwiczki towar i sama je wyjmie? Po co komu ten internet rzeczy.

Film ktory ogladasz kilka godzin sciagniesz kilka minut szybciej. Ach ten postep, czyli w duchu jak jebnac klienta na kilkanascie groszy. Polska sztuka zarzadzania malorolnych,
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Dobrodziejstwo 5g 15.03.20, 08:16
      Moja babcia po 90tce kubek z herbata ma zawsze w kuchni, podobnie kanapke. I siedzi w innym pokoju i chodzi co chwile po jeden kes, po jeden lyk. Jest calkowicie sprawna ruchowo. Tutaj postep ze co?
    • dotera Re: Dobrodziejstwo 5g 15.03.20, 08:23
      Przeciez jest z istoty jasne w caym bedzie jedyny realny postep sieci 5g. Z istoty to znaczy jaki jest realny postep w informatyce czyli sztuce zarzadzania danymi. Bedzie zwiekszona kontrola nad obywatelami. Bazy danych beda wiedziec wszystko co robil osobnik w kazdej milisekundzie zycia.
    • dotera Re: Dobrodziejstwo 5g 15.03.20, 08:46
      Korzysci jakie podaja w przemysle jak sadze maja umiarkowany zwiazek z przesylem informacji, tylko z rozwojem innych technologii.

Podstawowa korzyscia z wiekszego przesylu informacji jest kontrola nad spoleczenstwem.

Spoleczenstwo oparte na rozwoju intelektu z istoty uzna istnienie wrogow nad ktorymi musi miec kontrole, czyli ci ktorzy beda przedmiotem technologi a nie jest wlascicielem.
      • dotera Re: Dobrodziejstwo 5g 15.03.20, 10:36
        Taka zwiekszona kontrola bedzie kreatywna na krotka mete. Na dluzsza bedzie oznaczac biernosc spoleczenstw, co pokazuje doswiadczenie wszelkich kontrol. Czy to panstw totalitarnych, czy w rodzinie. Nawet ten maly margines zyskow obroci sie przeciwko spoleczenstwu podobnie jak ten glowny cel kontroli wprost. Im bardziej zajechane intelektem spolecsenstwa tym mnuej kreatywne. Upadek wspolczesny kultury we wszelkich dziedzinach jest ewidentny.
    • wanda5555 Re: Dobrodziejstwo 5g 21.05.20, 07:01
      Wiem że jest wielu przeciwników tej technologii jednak wydaje mi się, że moze być ona potrzebna do wdrożenia najnowszych rozwiązań. Cała przestrzeń będzie w zasięgu jakby wifi i pozwoli to wprowadzić lepszą wydajność pracy. Tutaj przyklad z mojej branzy www.flotman.pl/blog/jak-wykorzystanie-geostrefy-usprawnia-zarzadzanie-flota-pojazdow/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka