Dodaj do ulubionych

Tarantino, zabojczy hipisi, mineapolis

02.06.20, 15:01
Tarantino w ostatnim filmie stawiajacym z kolan nieszczesliwych bialych chlopcow ogladajacych mma wskazal na przyglupich hipisow, ktorzy obwiniaja swoja przrmoc mediami.

Chcialbym wiedziec czy gdyby Holywood, teledyski nie odwolywwlo sie do motywu ulicznej romantycznej rewolty w ktorej leca butelki z benzyna, ktis z tych protestujacych dzieciakow wpadlby na taki pomysl?

Mi sie zdaje ze obie strony rozgrywaja teatrzyki ktore im wmawia propaganda medialna
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Tarantino, zabojczy hipisi, mineapolis 02.06.20, 15:06
      Ludzie palili papierosy masowo bo pokazywano mediami caly czas atrakcyjnych ludzi palacych papierosy. Gdyby pokazywali tylko ze grubi emeryci charczacy pala nikt by nie palil. Tak jak nikt dzis nie uwaza ze cool jest pluc do spluwaczki w barze jak kowboj.
    • dotera Re: Tarantino, zabojczy hipisi, mineapolis 02.06.20, 15:20
      Ciekawi mnie jak filmy o jokerze, trylogia batmana, wplynely na amerykanska mlodziez ktora dzis zyje w poczuciu rewolucji klasowej jak w czasie rosji bolszewickiej. Raptem rozgorzaly kwestie rasowe o wiele bardziej niz dekade dwie temy.

Dzis jak sie patrzy na usa mam wrazenie ze jest rozgrywany jakis spektakl.

Ktos ladnie napisal pod filmikiem protesujacych amerykanow przeciwko kwaramtannie.nten protest wprost wygladal jak z filmu animowanego simsonowie. Jakby kadry rysunkowe zagrac realnie.

Jak ogladalem kiefys propagande prawicy, ludzi wzglednie mlodych 30 40 latkow w usa to mialem wrazenie ze wchodza w kostiumy starodawne, przrbieraja sie w cos. Nie sa naturalni
    • dotera Re: Tarantino, zabojczy hipisi, mineapolis 03.06.20, 07:36
      Gebels powiedzial:Dajcie mi srodki masowej informacji i z kazdego narodu zrobie stado swin.

I im dlusej patrze na swist mysle ze to jest prawda. Zdajie slawne o bycie ksztaltujacym swiadomosc jest mniej prawdziwe niz to ze informacja ja ksztaltuje. Zwlaszcza ta niewerbalna

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka