Dodaj do ulubionych

Kultura "uniewaznienia" nie jest przypadkowa

20.07.20, 13:33
krytykapolityczna.pl/kultura/cancel-culture-urszula-kuczynska/
Tylko jest istotą współczesnej lewicy, która jest u samych podstaw ideologicznych, ze swoją polityką tożsamości zaburzeniem narcystycznym. I narcysta musi zaprzeczać rzeczywistości która go obraża. To wybija :
mowa nienawiści
kultura nieważnienia
safe zone czyli już całkowity odpał lewicowych dzieciaków ktore idą do koledżu zeby rozmawiać tylko z tymi którzy się z nimi zgadzają bo reszta to przemoc.

To jest w samej ideologii lewicy z ideą , że osoba która się uznaje za ofiarę wie lepiej niż rzekoma strona silniejsza i tylko ofiara ma prawo zajmować więc głos.

To są absurdy które wybijają z samego zrodła lewicowego bełkotu zalewającego uniwersytety


Bojkotowane są wykłady ludzi którzy mają inne opinie.

Wspolczesna lewica to choroba psychiczna, ktora wykorzystują najsilniejsi gracze globalizmu do wytresowania niewolników doskonałych
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Kultura "uniewaznienia" nie jest przypadkowa 20.07.20, 13:37
   Osobiście nie wierze w to o czym opowiada pan z kgb , ktory mowi o subwersji ideologicznej. Przecenia swoją rolę, ale podejrzewam ze po latach 60tych jak najbardziej lokalne służby bezpieczenstwa wewnetrznego państw zachodnich wsadziły swoich ludzi na uniwersytety zeby pieprzyli głupoty i wychowywali niewolników. Jest od tamtego czasu dramatyczny upadek nauk humanistycznych.
   • dotera Re: Kultura "uniewaznienia" nie jest przy 20.07.20, 13:46
    Choć może to też wynikać ze zwykłego zaćmienia umysłowego postmodernistycznych profesorów, których wielu to było ostatnie aktywne pokolenie przyznające się do marksizmu. Pokolenie Baumana. I z marksizmu wywalili ekonomię za to zostawili całkowite absurdy czyli kalki walki klas tym razem bez zadnych klas tylko morzem narcystów z których każdy czuje się ofiarą
  • dotera Re: Kultura "uniewaznienia" nie jest przypadkowa 21.07.20, 05:03
   Lewica zachodnia zrobila dokladnie to samo co prawica w polsce. W imie obowiazujacej poprawnosci politycznej zamknela wszystkim buzie. I nastepnie strzela jak snajper w kolejne cele z oskarzeniami byvia katem. I co najbardziej paradne okazuje sie ze katami dzis sa szaracy, a ofiara szlachetne elity, ktore chca dobra wszystkich.

   • dotera Re: Kultura "uniewaznienia" nie jest przy 21.07.20, 05:09
    Chociaz ostatnio jest tez tak, ze elity dostaja. Czyli odstrzeliwanie kolejnych gwiazd show biznesu amerykanskiego.

    I natura tego zjawiska nie jest jasna. Jakas walka buldogow pod dywanem? Myslalem ze moze Trump chce zalatwic Holywood . To ze oglupiala lewica steruja elity jest jasne. Ale ktore juz nie do konca.
  • dotera Re: Kultura "uniewaznienia" nie jest przypadkowa 21.07.20, 09:41
   Paradoks lewicy polega na tym, że w gruncie rzeczy wyrasta ona z czegoś co hejtuje.

   To znaczy można nawet uznać źródła "ideologiczne" i ich argumentacje. Tylko wtedy należałoby zrobić coś samobójczego z punktu widzenia lewicowego intelektualisty z koledżu. Po prostu go zlikwidować i przejść na buddyzm.

   No dobrze, ale jeśli buddyzm jest o prawie wszystkim nadal nie jest o tym ze jest władza i ekonomia, odpowie taki jegomość. Więc pytanie brzmi dlaczego nie zajmujesz się władzą i ekonomią, obiektywnym światem, tylko bredniami o podmiotowości i jej tożsamości? Odpowiedź jest prosta. Bo zeby się czymś zajmować, trzeba to robić. Czyli konkretnie praktycznie tworzyć technologie, prace , wymiane, polityczną władzę. Dużo wysiłku , skomplikowanego świata i cięzko wtedy krtytykować, że świat niesprawiedliwy.
  • dotera Re: Kultura "uniewaznienia" nie jest przypadkowa 21.07.20, 10:13
   Jeśli ktoś całe życie będzie się martwił o to co inni ludzie powiedza będzie ich niewolnikiem. I hipokrytą, bo będzie musiał się chować w obawie przed osądem. Ludzie powiedzą totalnie wszystko. Zawsze znajdzie się kanalia zdolna do największych pomówień. Ważne jest zeby samemu tego nie robić. Nie legalizmujmy narcyzmu, bo krzywdzimy tylko siebie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka