Dodaj do ulubionych

Neokonserwatyści czyli naród wybrany

14.09.20, 11:56
pl.wikipedia.org/wiki/Neokonserwatyzm
Oto kto prze do wojny

Oni parli za Busha.

A za demokratów to oni prą ciagle. Niemal wszyscy Żydzi głosują na demokratów.

I ta agenda "wyzwala" nam wschodnich sąsiadów
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Neokonserwatyści czyli naród wybrany 14.09.20, 12:03
   To nie są ciepłe misie które chcą wolności. To są psychopaci. Chcą światowej dominacji, a krew się leje, leje i leje. Wojny po nic na bliskim wschodzie. Konflikty o nic na Ukrainie i teraz Białorusi.

   Prawda jest taka ze Białoruś bez surowców z Moskwy nie istnieje. Ten kraj jedyny surowiec jaki ma to wody głębinowe ( ponoć w czołówce , co może w przyszłości tez będzie surowcem cennym)
   • dotera Re: Neokonserwatyści czyli naród wybrany 14.09.20, 12:12
    Gazeta WYborcza popierała całym sercem wojnę w Iraku, jak i w Syrii. Wojny które poza terrorem nie przyniosły totalnie nic światu. Aha Zydzi nam wrzucili do europy miliony islamistów. I tu mamy kolejne nazwisko narodu wybranego

    Barbara Spectre powiedziała to wprost

    www.youtube.com/watch?v=9iXh28LVZCg

    www.youtube.com/watch?v=9iXh28LVZCg
  • dotera Re: Neokonserwatyści czyli naród wybrany 14.09.20, 12:24
   W ostatnich czasach był ostry skandal w brytyjskiej partii Pracy.

   Zydzi ją opuścili ze względu na rzekomy antysemityzm. Jeden mówił ze wprost dodstał pytanie skąd jest czy z Izraela.

   Przypominam taką postać sławną. Trocki. I doktrynę zwaną trockizmem : wchodzić do wszystkich partii i spychać je w odpowiednim kierunku.

   Zydzi z reguły związani z Demokratami weszli do Republikanów wedle tej strategii. Zresztą oni w młodości byli trockistami o ironio zanim uznali za konserwatystów. Bo czyż światowa rewolucja i światowy globalizm to nie jedną wyprawa narodu wybranego po władzę na świecie?
   • dotera Re: Neokonserwatyści czyli naród wybrany 14.09.20, 12:34
    Kiedyś się zastaawiałem. SKąd nagle w Polsce taka fala rusofobii.

    Nie twierdze ze mamy Rosjan kochać. Ale nie było kiedyś takiej obsesji antyrosyjskiej, nawet w czasie przemian i zaczeła się ona wcześniej zanim Putin zaangażował się w kwestie Krymu. Jakoś musiała się zacząć.

    I myślę ze przygotowuje się Polaków cały czas na konflikt z Rosją w ramach ewentualnej walki o wschodnich sąsiadów.

    Ciekawa sprawa. Nasza racja stanu rzekoma mówi o potrzebie kordonu sanitarnego. Ukraina, Białoruś Litwa.

    Dlaczego niemiecka racja stanu i rosyjska racja stanu nie mówiła o potrzebie kordonu sanitarnego przed własnymi potęgami nawzajem? Tylko jedno nazwisko to mówiło . Zyd Karol Marks. Polska jako kordon przed azjatycką dziczą. A może raczej przyszłe tereny pod Judeo Polonię?

     • dotera Re: Neokonserwatyści czyli naród wybrany 14.09.20, 12:41
      Resentymenty Ukraińców, Białorusinów Litwinów wobec Polaków są znane.

      Najlepsze jaja polegają na tym ze jest tylko jeden naród na świecie, który szczerze, nie grzecznościowo lubi polską kulturę i są to Rosjanie. To jest jedyny naród u którego słyszałem ciepłe zdania o Polakach, filmach muzyce.
     • dotera Re: Neokonserwatyści czyli naród wybrany 14.09.20, 12:52
      Germańscy sąsiedzi rozgrywali resentymentami przeciwko Polsce nie tylko u sąsiadów wschodnich ale i w naszym ogródku . Czyli rzeź galicyjska Jakuba Szeli. Narody wschodnie to jest ta sama polityka. Zresztą równie udanie dokonana jak rzeź wołynska.
  • dotera Re: Neokonserwatyści czyli naród wybrany 14.09.20, 14:11
   Na marginesie Putin nie wydaje mi się tu osobnikiem z innej bajki.

   Jego naczelny propagandzista Żyd, zdaje się miał przeszłość w USA. Jak to jest ze oni tak straszą ciągle USA, a wywożą na zachód w tym do USA miliardy dolarów?

   Obiektywnie Rosja jest krajem skolonizowanym patrząc na przepływ gotówki i towarów. I to wprost powiedział Brzeziński.

   Wszystkie dzieci elity, dosłownie wszystkie mieszkają na zachodzie, w tym USA ( córka ministra spraw zagranicznych chyba jest wprost amerykanką) . Mają domy w usa ich politycy.

   Moim zdaniem na Ukrainie dokonał się po prostu rozbiór Ukrainy miedzy Rosja i USA z przybiciem piątek.


   U nas też PO i PIS to niby wrogowie a pieprzą to samo. WIadomo zaś na czyich sznurkach skłocają Polaków jak nigdy w historii nie byli skłóceni.
   • dotera Re: Neokonserwatyści czyli naród wybrany 14.09.20, 14:15
    Właśnie to jest paradne, ze dziś Polacy i Amerykanie są podobnie skłóceni.

    Tylko jak się spytać o co właściwie co do obiektywnej treści nie widać żadnych programów a więc i różnic między nimi. Tylko wojenki kulturowe o nic i plemienna agresja.
   • dotera Re: Neokonserwatyści czyli naród wybrany 14.09.20, 14:45
    Bardziej wierzę w szczerość intencji Łukaszenki niż Putina. Zresztą Sierakowski stwierdził ze Łukaszenko jest gorszym psychopatą niż Putin co zdaje się potwierdzać tezę, bo jest w takim przypadku na odwrót.

    Putin to człowiek z wyciągnęty z kapelusza przez ekipę Jelcyna która przecież była blisko z USA. A to ze on później zmienił ideologię.....no cóż mądrość etapu. Jak się długo jest przy korycie trzeba zmieniać ideologie. Po prostu ta ideologia jest mu korzystna do utrzymania władzy. Czyli średniowiecze w sam raz do kolonizowania feudalnych chłopów w interesie sprzedawania ojczyzny Jankesom z Brooklynu.
    • dotera Re: Neokonserwatyści czyli naród wybrany 14.09.20, 14:59
     Mam wątpliwości co do tego czy Nawalny był otruty przez Putina. Bo niby czemu nie był dotąd otruty. Nic nowego się nie dzieje, oprócz tego ze jankesi mogą mieć nadzieje rozlania rewolucji na Moskwę. Nawalny jak na naczelnego opozycjonistę dobrze żyje. A cała historia rosyjskich służb bezpieczeństwa zna jeden manewr podstawowy : przejąć lub stworzyć opozycję i nią kierować.

     Przecież co obiektywnie robi Nawalny? Wali w ludzi Putina. Którzy dzięki temu wiedzą ze musza być lojalni wobec Putina. Go nie będzie ich nie będzie.
     • dotera Re: Neokonserwatyści czyli naród wybrany 14.09.20, 15:01
      Niemcow na przykład walił wprost centralnie w Putina. I ten kulkę zarobił. Nawalny? Cały czas lustruje kolejną marionetkę Putina. I nie ma z tym żadnego problemu. Wszystkie dane na tacy. Jak na państwo totalitarne to dobrze jest poinformowany.
     • dotera Re: Neokonserwatyści czyli naród wybrany 14.09.20, 15:28
      Z Łukaszenką to jak z Lepperem . Wszyscy się śmieli z talibów w Klewkach.

      Polska płaci odszkodowania za wiezionych talibów.

      To dwa chłopaki po prostu z tej ziemi, ze swoimi wadami i zaletami. a nie z nadania narodu wybranego z USA. Więc mają kiepski Pr. Tylko Lepper hejtował wojnę w Iraku

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka