Dodaj do ulubionych

Kościelna propaganda zakazuje aborcji

25.10.20, 17:09
Połowa Polaków chce jej zakazu. CIekawi mnie czemu inne tematy które propaguje kościół nie są tak ochoczo przyjmowane. Monogamia, przestrzeganie dekalogu.

Dlaczego te wszystkie baby ktore w PRL skrobały się na potęgę teraz rozmodlone chcą innych wrzucić w tragedie życiowe.

Sprawa aborcji to jest najbardziej małostkowe sku....stwo mściwych ludzi oparte na hipokryzji ze wszystkich hasełek moralnych za którymi lubią chować się mali ludzie.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Kościelna propaganda zakazuje aborcji 25.10.20, 17:13
      Niegdyś aborcja była zakazana bo chciano żołnierzy i służących. To nie miało nic wspolnego z zadnym sumieniem. Ludzie przez większość swej historii mieli w dupie dzieci. Z Kochanowskiego się śmiano ze płacze za swoją Urszulką. Dziecko było ważne jak było odchowane i mogło być użyteczne dla rodziny. W irańskim filmie taką frazę słyszałem : Płaczą za tym dzieckiem jakby co najmniej stracili 18 latka.
      • dotera Re: Kościelna propaganda zakazuje aborcji 25.10.20, 17:17
        Chcecie dzietności narodu? Dzisiaj musicie poszerzać dopuszczalną aborcję a nie zmniejszać WŁAŚNIE PRZEZ TO ZE ZROBIONO W KULTURZE FETYSZ UDANEGO DZIECKA. Zrobiono z dziecka bożka któremu trzeba zapewnić to i to i to i to. I te wymogi ludzi przytłaczają. Nie jest po prostu easy ze poznają się ludzie mają dzieci i życie płynie. Tylko to coś przytłaczającego.

Osoboście jestem za osłabianiem tego fetyszu. Jest zabójczy. Niech rodzą się głodni i źli, wolę wielu idiotów niż fetysz uzdolnionych dzieci sukcesu, bo życie jest ciekawsze.
        • dotera Re: Kościelna propaganda zakazuje aborcji 25.10.20, 17:20
          Wspolczesnie mlodzi ludzie wychowani w tym fetyszu są całkowicie bezbarwni, nie mają w sobie zycia. Wszyscy mysla sformatowani tak samo. kiedys jacyś biedacy z getta tworzyly muzykę blusową. Dziś rodzimy klony zdominowane przez nudną wizje zycia z klasy średniej
        • dotera Re: Kościelna propaganda zakazuje aborcji 25.10.20, 17:47
          Jeśli ludzie obudza się w raju, w którym nie ma żadnego oporu być może kobiety będę też chciały mieć dziecko z downem. I opiekować się gromadką w domku z drogi do Avonlea.

Zyjemy w świecie ktorym prawica prowadzi taki hejt ze dzieci popełniają samobójstwo. Wychowanie zdrowego dziecka staje się przytłaczające. W swiecie nieustannej rywalizacji. Prawicowe dzieci prowadzą nieustanną falę wobec odmienności wszelkiej i skurwiel z prawicy mówi o uśmiechniętym Downie. Po prostu nie mogę zrozumieć poziomu tej hipokryzji małostkowości.
    • dotera Re: Kościelna propaganda zakazuje aborcji 25.10.20, 18:02
      Jak się posłucha bliżej tych wszystkich zwolenników zakazu aborcji zawsze po pewnym momencie dochodzi się do sedna.
      ZAWISC.

Wyobrażenie, że ja musze mieć zonę , a gdzieś indziej jest dużo seksu bez zobowiązań i ja tego nie mam.

Albo ja muszę siedziec z dzieciakiem, a laski jezdza wolne za granice mają karierę i chodzą na randki.

Albo ja mam chore dziecko to ty tez będziesz miał chore dziecko.

Przeciwko aborcji są ludzie najbardziej małostkowi zawistni zyjący w swoich urojeniach.
      • dotera Re: Kościelna propaganda zakazuje aborcji 25.10.20, 18:05
        Dlatego mowie : Spoleczenstwu trzeba dawać to czego chcą. Medal za swoj styl zycia.

A lewica za wszelką cenę chce obalać to w mediach. Walczyć z filistrem, walczyć z drobnomieszczańskością. Walczyć z tabu seksualnym.

Pytam się po co? Po prostu zyjcie po swojemu , a oni po swojemu.. Jak lew jest syty lew nie poluje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka