Dodaj do ulubionych

To było przepowiedziane 7 lat temu

26.10.20, 06:28
Czytałem badania pana socjologa polskiego, że demograficzne jest tak ze PiS musi wygrać wybory najbliższe choć tyle przegrywał, ale za nimi jest już całkiem inna młodzież.

Ewidentnie w Polsce poglądy polityczne są rocznikowe. Wiec tak jak było jasne ze nie uświadczysz młodych na kodzie, tak było dla mnie jasne ze za jakiś czas pisi nie uswiadcza młodzieży na swoich marszach dokładnie lustrzanie.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: To było przepowiedziane 7 lat temu 26.10.20, 06:33
   Po drugie moim osobistym zdaniem prawica ma większy potencjał utrzymania władzy niż lewica ale druga strona zawsze powróci z jednego powodu. Prawica nie umie sobie postawić granicy mając władze. Oni chcą ją pokazać, chcą złamać barierę, pokazać że mogą, bo inaczej są frajerami kiedy lewica pojawiala sie w historii? . Zawsze po piekle wojny rozpetanej przez prawicę. Wiedziałem ze Kaczyński w końcu pójdzie o jeden most za daleko. On nie umie się powstrzymać.
   • dotera Re: To było przepowiedziane 7 lat temu 26.10.20, 06:41
    Wojnę z lgbt rozpetal bez sensu. Tego nie dało się wygrać. Zaś ignorowanie całkowicie rozwiazywaloby prawicy problem. Coraz częściej były znaki. Pobicia na tle homo fobii starsi o dekadę biją młodszych. Ile da się utrzymać sytuacje ze z jednej strony na zdjęciach troglodyci a z drugiej zwykle twarze.

    Bojówki prawicy tez się starzeją, tez brzuszki rosną, to już panowie po 30tce
    • dotera Re: To było przepowiedziane 7 lat temu 26.10.20, 06:54
     Zawsze uważam ze dla polityki najważniejsza jest demografiia. Jeśli nie masz morza zbędnej młodzieży jak chcesz zrobić wojnę choćby kulturowa?

     Kto ma zaprowadzić u nas kontrewolucje Iranu, afganistanu? Janusz z brzuszkiem? Czy niezrownowazeni panowie w wieku średnim na sterydach którzy biją ekspedientka? Za chwile będą kalekami.
  • dotera Re: To było przepowiedziane 7 lat temu 26.10.20, 07:06
   Pisi mieli w pewnych sprawach duch epoki. Kwestia imigracji. Kwestia patriotyzmu. GW całkowicie pragnie go wyprzeć co też jest nieuzasadnione ekonomicznie, co pokazuje rozłam na Europę wschodnia i zachodnią radykalnie ekonomiczny. Ale trzeba było to robić pozytywnie a nie przeciwko połowie społeczeństwa przy czym nawet ta pisia połowa jak wieś średnio to czuje kulturowo.
   • dotera Re: To było przepowiedziane 7 lat temu 26.10.20, 07:09
    Sojusz wsi z pisem jest bardzo płytki, taktyczny. Nie na rewolucję kulturowa moim zdaniem. Kaczyński narzuca obsesję swoje wąskiego środowiska na cały naród i na końcu okazuje się ze popierają go tylko doły bo jedyne co umie to uruchomić Resentyment, a obsesję nie dzialaja

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka