Dodaj do ulubionych

Czego Konfederacja nie rozumie?

26.10.20, 07:42
www.pudelek.pl/zaskakujaca-wypowiedz-posla-konfederacji-calkowity-zakaz-aborcji-nie-moze-miec-miejsca-w-cywilizowanym-kraju-6568437048367808a

Z każdą akcją Konfederaci próbują złapać nowy elektorat, żeby złapać wiatr historii.

Tylko jest jedno ale. Nie można być antysystemowcem dzisiaj prawicowym będąc jedynie turbo-pisem. Moim zdaniem ta partia miałaby potencjał gdyby polecieli w kierunku amerykańskiej ALT PRAWICY. Czyli odpuścili sobie gejów, beton pro life, pisowskie obsesje kościółkowo historyczne i postawili całkowicie na młodych w kontrze do Mainstrimu medialnego.

Jeśli męzczyzna uważa ze aborcja nie jest w jego interesie, a Konfederaci chcą być partią wyrażającą męski punkt widzenia, to znaczy tylko ze wyklucza się z płciowości i zamierza się mścić.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Czego Konfederacja nie rozumie? 26.10.20, 07:48
      PIS wyraził już wszystko jeśłi chodzi o polskie skłonności faszystowsko kościołkowe. Nie wiem co tu pan Braun chce przelicytować antysystemowo. To coś co kiedyś było analogicznego na lewicy. My jesteśmy prawdziwi bo boardziej radykalnie ideowi, ale w gruncie rzeczy mowimy to samo.

      Natomiast powstają oddolnie takie ruchy jak antycovidianie . Sceptycyzm do poddaństwa USA.I tutaj oni mają co ugrać. Pokazując ze PIS nie jest żadną prawicą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka