Dodaj do ulubionych

Nie ma żadnej rewolucji w USA

10.11.20, 09:36
www.youtube.com/watch?v=wQX3YNeGqdA
Jest histeria pogubionych dzieciaków. WYkorzystuje się je politycznie. Tu nie ma żadnej oddolności. Korporacje chcą rozwalić ostatni bastion. Naród białego człowieka. Stąd idea burzenia pomników. Wtedy już będą miały władzę absolutną nad masą samotnego tłumu.

Obserwuj wątek
  • dotera Re: Nie ma żadnej rewolucji w USA 10.11.20, 09:48
   Elity nie przejmują "lewicowych " haseł. Tylko wtłaczają absolutyzm oświecony masom.

   Tu nie ma rewolucji francuskiej, tylko coś co ją poprzedzało. Rewolucja francuska dziś to raczej nacjonalizmy.

   Przyjeło się ustawiać rewolucję francuską jako lewicową. ZZ punktu widzenia wspołczesności to ruchy narodowe
  • dotera Re: Nie ma żadnej rewolucji w USA 10.11.20, 09:55
   Osobiście progozuje coś odwrotnego.

   CI wszyscy dziś protestujący za kilkanaście lat wprowadzą kogoś na kształt Trumpa na kilka kadencji, gdy zrozumieją jak zostali wydymani. Ogłupiająca dziś jest niemiłosiernie propaganda i będzie przejście radykalnie w drugą stronę. Tak jak europa wschodnia całkowicie pożegnała lewicę.
   • dotera Re: Nie ma żadnej rewolucji w USA 10.11.20, 09:57
    Prosze zwrócić uwagę, że nawet dziś po marszach kobiet nic lewica na tym nie ugrywa . Wszystko poszło na Platformę, która jest całkowicie dziś o niczym. To jest rewolucja? To granie zgranymi kartami bez końca w domu emerytów
    • dotera Re: Nie ma żadnej rewolucji w USA 10.11.20, 10:18
     Co więcej o ile w Polsce wyszło młode nieraz licealne pokolenie, o tyle w USA jest całkowicie odwrotnie lustrzanie. Młodzież tam zaczyna być prawicowa, po lewicowych milenialsach starzejących się. U nas zaś rewolucji nie ma , tylko absurd rządzących którzy sami nie wiem czego chcą, docisnąć skrajnie do prawej ściany sądząc ze nie będzie żadnej reakcji?
  • dotera Re: Nie ma żadnej rewolucji w USA 10.11.20, 10:28
   Dziś doszło do absurdu komiksowego. Lewicowe hasła obsługują miliarderzy, a coś co wyraża trump poleciało w skrajną prawicę choć myśle ze te same treści mogły być wyrażane w języku przeciwnym i miały poparcie o wiele większe. Czy pamiętamy ze antyglobalizm w latach 90tych był lewicowy i nikomu nie przyszło do głowy by miał być prawicowy jak kilkanaście lat pozniej?
   • dotera Re: Nie ma żadnej rewolucji w USA 10.11.20, 10:35
    Jak Trump dochodził do władzy pamiętam artykuł z drugiej strony. Ich najbardziej przeraziła kwestia CHin.

    Wcale nie mur, nie inne rzeczy za które dziś jest atakowany. CHINY ich przeraziły. Bo im chodzi tylko o to zeby utrzymać się ponadnarodowo w globalnej przestrzeni.

    I ktoś serio myśli ze ci ludzie będą budować Skandynawie amerykańskiemu plebsowi? SKandynawia była zbudowana na silnej tozsamosci narodowej, a nie jej rozmyciu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka