Dodaj do ulubionych

Zaczyna mnie przerażać lewica niemniej niż prawica

10.12.20, 15:10
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26593793,krakow-celibat-wpisany-w-statut-katolickiej-szkoly-aktywisci.html#do_w=46&do_v=142&do_a=288&s=BoxNewsImg2
Szkoła chce wychowywać w swoich wartościach w dodatku nijak nie kontrowersyjnych, i jest dziki atak na nią przez lewicę i to na serio, nawet nie w żartach.

Wczoraj słuchałem jak jakaś nastolatka mówi ze będzie walczyć z patriarchatem i kapitalizmem. Ta młodzież jest oczadzana fantazjami infantylnymi i jak przejrzy na oczy zerobi taki prawicowy fundamentalizm ze jeszcze się prawica sama zdziwi
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Zaczyna mnie przerażać lewica niemniej niż pr 10.12.20, 15:19
   Młodzież lewicowa amerykańska i polska jest rozgrywana przez liberałów dokładnie tak samo. Chcą ja najpierw oszukać, odciąć od rzeczywistości na tyle silnie, by pozniej jak w kontakcie z realem bańka pęknie, tej juz nie pozostało nic więcej niż zagłosować na liberałów, bo od lewicy uciękną na pewno. Ale może się przeliczyć ta strategia, bo mogą iść jeszcze bardziej w prawo niż liberałowie.

   Ja tak uważam i już słyszałem niezależnie to od 2 osob w internecie ze demokraci mogą bardzo mocno stracić elektorat mimo ze teraz wygrali, teraz już na amen. Trump był falstartem.
   • dotera Re: Zaczyna mnie przerażać lewica niemniej niż pr 10.12.20, 15:30
    Współczesna lewicowość to czysta manipulacja emocjonalna, szantaż.

    Przypomina mi to analogię z wirusem i szczepionką.

    Lewica wcześniejsza ta od ekonomii a nie od wojen kulturowych jest jak wirus. Nie chodzi mi o negatywne wartościowanie, ani pozytywne, ale o coś co działało w jakiś sposób.

    Natomiast dzisiaj jest jak szczepionka. A szczepionka to np. sama obudowa wirusa fragmentaryczna bez "flaków". I dzięki szczepionce twórcy szczepionki wiedzą ze ten kadłubek kulturowy wspolczesny lewicowości całkowicie ją wykastruje, zrobi niezdolną do niczego, oprocz uczynienia własnym niewolnikiem.
    • dotera Re: Zaczyna mnie przerażać lewica niemniej niż pr 10.12.20, 15:34
     Już wcześniej przygotowywano pod to grunt ideowy, ale od czasu kryzysu finansowego w 2008 docisnięto gaz do dechy i całkowicie odwrócono kota ogonem. Raptem lewica stała się klubem miłośników władzy światowych korporacji. A wrogiem zaczęli się stawać zwykli ludzie na dnie. Zaczęło się szczucie na młodych mezczyzn bez opamiętania na przykład. Jako tych od patriarchatu heh.
   • dotera Re: Zaczyna mnie przerażać lewica niemniej niż pr 10.12.20, 15:49
    My dzisiaj chociaż może tego nie zauważamy tego jeszcze do końca silnie, na razie przygrywki , żyjemy w czasach globalizacji silnie zmieniającej społeczeństwa. Coś taiego jak w 19 wieku zachodziły silne zmiany polityczne i społeczne. I załamanie systemów partyjnych może być wyraźne. Demokraci myślą ze rozgrywają przyszłość, a sami mogą być zmieceni

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka