Dodaj do ulubionych

Czy Putin się boi nawalnego?

18.01.21, 01:59
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,26695863,czlowiek-ktorego-putin-boi-sie-najbardziej-kim-jest-aleksiej.html#do_w=60&do_v=143&do_a=287&s=BoxNewsMT

W Rosji giną dziennikarze, politycy, ale nigdy nikt od nawalnego, tak on się go boi. Najbardziej w Rosji są prześladowani ludzie z partii nie tak wyjściowych dla zachodu. Z tej strony ktora zachod kocha zginął Niemców, krytykował Putina. Nawalny krytykuje ludzi Putina a nie Putina, a to różnica zasadnicza.

Patrząc na różne działania Nawalnego, różne, nie jedno, i krzyzujac to z metodami rosyjskich służb dla mnie to stuprocentowy agent służb rosyjskich.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Czy Putin się boi nawalnego? 18.01.21, 02:06
      Hipoteza ze go zachód zabije nie wydaje mi się od rzeczy. Nawet jeśli nawalny nie jest agentem, jest to karta całkowicie zgrana. Taki dyżurny wieczny opozycjonistów, z którego działań wiecznie nic nie wynika. Martwy nawalny to już jakąś kolejna trauma dla społeczeństwa która coś może poruszyc
    • dotera Re: Czy Putin się boi nawalnego? 18.01.21, 02:14
      Kiedyś widziałem nawalnego na demonstracji w rocznicę śmierci Niemcowa. Widziałem twarz cynika, który stał tam jak wrzucony z zewnątrz. Tacy dlugotrwali agenci w końcu sami się demaskuja, ten cynizm wychodzi z nich w ich minach. W Polsce też widzę takich jednych i widzę ich cynizm na twarzach

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka