25.01.21, 04:08
Pod wyborcza zachwyt ze Brytyjczycy mają droższe zakupy z unii .

No tak ale przed wejściem do Unii żyli w nędzy? Teraz jakaś pani zapłaci cło za płaszcz z Paryża a może wcześniej zrobiło To społeczeństwo za nią. Z całą pewnością globalizm kocha elita. A może się okaże że zmniejszy się liczba bezdomnych Brytyjczyków za kilka lat.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Brexit 25.01.21, 04:33
   Liberalni globalisci mają dla ludu narrację bliżej nieokreślonego w przyszłości "postępu" w postaci jałmużny. To obiecuje Biden. Która nawet jakby się spełniła q nie spełni przecież nie spowoduje nikogo awansu.

   A te wszystkie złote czasy które wspomina lud zachodni były w ramach państw ksenofobicznych , obłożony clami, narodowymi.
  • dotera Re: Brexit 25.01.21, 04:38
   Nie wiem czy brexit będzie korzystny dla Brytyjczyków, ale już zdążyłem się przekonać ze argumentacja drugiej strony jest klamliwa i cyniczna, nieludzka wiec poczekam z ocenami posmiania się z glupawych brytoli którzy nie skojarzyło ze po zamknięciu granic wrócą cła.
   • dotera Re: Brexit 25.01.21, 04:51
    Dziś to mówi wiele osób właśnie. Nawet jeśli nie do końca wiemy jak jest wiemy juz ze wy tak kłamiecie w różnych dziedzinach, że może z tego faktu juz wynikać możliwość prawdy drugiej sttrony. Może, choć też nie musi.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka