Dodaj do ulubionych

Ok. Wczoraj przesadzilem

26.01.21, 06:51
Przepraszam świat. I dziękuję za łaskę jaka mnie obdarzył podtrzymując w nadzieji.

Nie wiem czemu zaczęła mnie wkurzać jedna rzecz, która w zasadzie powinna mi być obojętna. Nie wkurza mnie milion które powinny. Ta mnie wkurza. To znaczy żadna nie powinna, ale powinny być istotne dla mnie najpierw.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Ok. Wczoraj przesadzilem 26.01.21, 07:01
      Z ponad rok temu dostałem silny znak. Przed tym rokiem marnym, było zresztą dużo znaków nadzieji. Zobaczyłem swojego klona z młodości, a to były całkiem inne czasy. Równie dobrze spotkać mogłem papieża na ulicy .

I dotąd nie wiem co zobaczyłem. Czy swója głupotę i błędy, czy swoją niewinność od której zszedłem i to całkowicie zanegowalem
    • dotera Re: Ok. Wczoraj przesadzilem 26.01.21, 07:52
      Swiat ciągle pokazuje na zmianę dwie strony tej samej monety. Może prawda jest po jednej, zaraz pokaże druga. I tak odwraca nią nieustannie.

A może nie prawda jest ważna właśnie tylko żebym wszedł na drogę bez niej. Bo drogę akurat świat pokazuje prosto.
    • dotera Re: Ok. Wczoraj przesadzilem 26.01.21, 08:31
      Wkurza mnie coś co nigdy nie było z mojej bajki. A co odblokowałem jakiś czas temu, całkiem niespodziewanie dla mnie .I może bardziej powinienem skupić się na tym ze odblokowałem niż nad konkretnymi treściami.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka