Dodaj do ulubionych

Zakaz aborcji zmniejszy dzietnosc

28.01.21, 12:31
W PRL aborcja była masowa i ciągły przyrost populacji. 3rp zakazała i przestały się rodzić dzieci.

Dziś natomiast zakaz aborcji zabije populację. Kobiety nie będą rodzic żadnych dzieci. Będzie wyrwać populacyjna.

Dziś sferę seksalna obłożony tyło ma rygorem ze się ją po prostu zabija. Ekonomicznymi, kulturowymi, teraz dojdzie lęk przed życiem jako pieklo
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Zakaz aborcji zmniejszy dzietnosc 28.01.21, 12:37
   Teza skrajnej prawicy o tym ze aborcja zmniejsza dzietnosci jest wzięta z dupy.

   Zmniejsza ja ekonomia. Pierwszy raz w historii od niemal pół wieku młodzi ludzie którzy powinni być awangarda siły roboczej na starcie okazują się zbędni. Na to narzuca się idiotyczna pop kulturę. I pełno ludzi jest samotnych na koniec.
  • dotera Re: Zakaz aborcji zmniejszy dzietnosc 28.01.21, 12:44
   W jakiś biednych krajach autorytarnych z kulturą macho być może narobisz zbędnych nedzarzy bo kobiety mogą nie mieć wyjścia .

   W Polsce domorosli polscy macho od których kobiety uciekają na co liczą? Odjebalo komuś? Nawet te ukraiński nie będą chciały juz tu się rozmnażać.
  • dotera Re: Zakaz aborcji zmniejszy dzietnosc 28.01.21, 12:51
   Żeby zwiększyć dzietnosci Polski potrzeba dwóch rzeczy.

   Skończyć pograzajaca się psychopatie zawistych Polakow zaszczuwajacych się jak psy w opuszczonym schronisku. Dzieci rodzą się tam gdzie ludzie czują zaufanie społeczne.

   Całkowicie przemodelowac pop kulturę.

   Niestety moje obawy są takie ze to 8dgornie jest tworzone, bo elity światowym zależy żeby Polaków dorznac
  • dotera Re: Zakaz aborcji zmniejszy dzietnosc 28.01.21, 13:28
   Chciałem zauważyć że Stalin, który w eksperymentach seksualnych po rewolucji zakazał aborcji , widząc zapaść demograficzne, później ja przywrócił jednak. I co więcej w krajach arabskich prawicowych autorytarnych aborcje dopuszczają.

   Natomiast propagowal komunizm miłość w swoich filmach , a seks całkowicie wurugowal z przestrzeni publicznej. I ludzie mieli prace.

   Wystarczy ze młodzi ludzie będą mieć pewność że sobie poradzą ekonomicznie, a rynek to nie miejsce które chce ich zabić. A dziś juz nawet nie komunizm ale sam kapitalizm rynek pokazuje non stop jako miejsce gdzie trzeba przegrać. Propaganda agresji, katastrofy w mediach jest non stop. Polacy niech wreszcie wyjdą z feudalizmu mentalnie, bo otworzą go w każdym systemie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka