Dodaj do ulubionych

Szturm ociezalych chłopców to nie szturm

31.01.21, 23:46
m.youtube.com/watch?v=n0MA5GjR6Zo
Ci panowie powinni znaleźć odpowiedź w sobie dlaczego ameryka umiera.

50 latkowie których jedynym marzeniem jest być napakowanym prostakiem w odzieży militarnej.

Jaki szturm? Przecież oni nie mają siły chodzić.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Szturm ociezalych chłopców to nie szturm 01.02.21, 00:02
   Współczesna polityka nie sprzedaje działań. Sprzedaje emocje. Bo jeśli wydobedzie się z ludzi emocje to zrobi się z nich niewolnikow.

   Prawica sprzedała im gniew grupy mężczyzn w duchu braterstwa iluzorycznego. Lewica sprzedaje swoim seks i iluzje życia jako zabawę w ochronce
  • dotera Re: Szturm ociezalych chłopców to nie szturm 01.02.21, 00:34
   Nie sledzilem tego a to była niezła komedia. Ten koleś z rogami modlitwę przeprowadził jak pastor i cala banda kleczala.

   Moim zdaniem to materiał do wpływu mediów na psychikę. Jak się w tym roku patrzylo na amerykańskie protesty miałem wrażenie ze to nie są naturalne protesty, tylko jakby wszyscy grali przedstawienie o tym jak protestują. I odgrywali rolę jakieś. W tym sensie ten koleś z rogami nie jest bardziej niezwykły niż inni protestujący. Wszyscy sprawiają wrażenie grania w swoich teatrach. Czuć odrealnienie, że nie robią na serio. Jakby byli w oparach mgły.
  • dotera Re: Szturm ociezalych chłopców to nie szturm 01.02.21, 01:25
   Nie widzę żadnej różnicy między nimi i BLM z drugiej strony. Tylko kolor skóry. I dlatego oni sa pokazanie jako diabły a inni jako ofiary bo inne rasy przejmuja władze w Usa.

   Ale grajacy w ofiarę niech nie triumfuja. System usprawiedliwia ich tylko do momentu gdy jako bierni niewolnicy dają im głosy. Na koniec zaś będą takimi samymi diablami dla systemu. System gra w te grę od wielu dekad.
  • dotera Re: Szturm ociezalych chłopców to nie szturm 01.02.21, 09:12
   Na przestrzeni ostatnich dwóch dekad zmieniło się totalnie, biegunowo co lewica uznaje za dobro a co za zło. Oprócz jednego oczywiście. Trzeba nakierowac gniew czarnych i kobiet na białych mężczyzn. Aczkolwiek i tu zmieniło się to kto jest tym białym mężczyzna biegunowo.

   I gdy ta walka dziś zostaje wygrana, biali przegrali. Dlaczego na Trumpa przeniosło głosy 20 procent latynosow i czarnych. Bo dlaczego biała klasa pracująca wiemy, bo biała. I dlaczego coraz więcej kobiet idzie w prawo.


   Dlaczego chiny się rozwijają i stawiają osiedla imitujące Paryż ( czy to nie sen bialych o latach 50tych gdy kultura francuska była marzeniem do którego trump się odwoluje), axjaci teraz najładniej się ubierają na świecie. A kultura bialych ciągle imituje czarnych i pogrąża się w brzydocie, dekadencji. Chiny wychodzą z ubóstwa, biali wyglądają jak kloszardzi.


   Kto jest zdrajca. Oni szturmujacy budynki rządowe, czy korporacje które przeniosły przemysł do Chin. Gdy trzeba było walczyć w ich interesie w imię narodu wysyłają amerykanów na wojnę. Ale gdy trzeba optymalizować zyski raptem nacjonalizm to zło.
   • dotera Re: Szturm ociezalych chłopców to nie szturm 01.02.21, 09:18
    Brzydka współczesnej pop kultury mnie poraża. To coraz bardziej zamienia się we Francję ale ta przed rewolucja francuska z zapchlonymi perukami i tona pudru na twarzy. W telewizji oglądałem jakąś imprezę gdzie gwiazdy miały być eleganckie, no tak w stylu oskary.obrzydliwe ubrania, kobiety ze znieksztalconymi twarzami ciałami od operacji plastycznych.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka