Dodaj do ulubionych

Resentyment przeciwko białym wygrał

02.02.21, 11:20
Ostatnie więc pytanie :

Czemu wszyscy się pchają do kraju białych? I uciekają przed supremacją nie białych tylko wewnątrz swojej rasy.

Kraj białych miał demokracje i wraz nimi ona umiera właśnie. Zajmiecie ich miejsce? Nie, wasze głosy są potrzebne tylko do tego, żeby można było nad wami postawić władzę absolutną.

Biorą was do wojska i traktują jak gowno. Już na starcie Biden kazał spać żołnierzom na podłodze w garażu. I ktoś im łaskawie doniósł kilka pudełek pizzy. Jak bezdomnym. A zaraz chłopcy pakujecie się na wojnę na drugi koniec świata. Demokraci o to zadbają.

Obserwuj wątek
  • dotera Re: Resentyment przeciwko białym wygrał 02.02.21, 11:37
   Jak w filmie Sieć, lewicowość demokratom jest potrzebna tylko do odstrzelenia swoich wrogów i zdobycia głosów.

   Ich swiat to inwigilacja absolutna korporacji informatycznych. Dzisiaj twarz po twarzy pokazują białe twarze, inne ukrywają. Teraz będą pokazywać wasze twarze. I jak najbardziej będą najezdzać inne kraje, być może wasze ojczyzny. Nie tylko robotnik nie ma ojczyzny, kapitał tym bardziej.
   • dotera Re: Resentyment przeciwko białym wygrał 02.02.21, 12:01
    Władza którą wybieracje nie będzie miała bladej twarzy. Przynajmniej widzieliście jej twarz. Więc ona się musiała predzej czy pozniej ograniczać. Ciezko pokazywać twarz i czynić zło cały czas. Ta władza jest niewidoczna. Jak moderator sieci spolecznościowej. Ona o was wie wszystko. Wy o niej nic. Będziecie bali się odezwać bo może się okazać ze to mowa nienawiści. A kultura anulowania będzie jak wielka czystka. Wczoraj widziałem filmik. 18 latek doniosł na swojego ojca ze szturmu na kapitol. Jak Pawlik Morozow.

    Czy nie widać ze po tej stronie zawsze jest motyw rewolucji kulturalnej w której dzieci mają wystapic przeciwko swoim ojcom? Kiedyś obyczaje, teraz młodzież walcząca o klimat.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka