Dodaj do ulubionych

Mieszanka genetyczna w macicy

23.02.21, 09:14
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26814732,doradca-andrzeja-dudy-kiedy-kobieta-zajdzie-w-ciaze-przestaje.html#do_w=46&do_v=142&do_a=288&s=BoxNewsImg6
Czy jak rodzina dostanie od PIS 500 złotych plus to nie jest właścicielem tych pieniędzy bo to pieniądze PIS-u? Czy jeśli zostawię odcisk palców na klamce od sklepu to jestem wspolwlascicielem klamki? Nie mowiąc już o tym ze slady DNA zostawiamy notorycznie. A czy kobieta nie może zabrać swojego dna , a niech drugie sobie samo radzi?

ale teraz na serio.

Wchodzimy w logikę własności, choć jasne jest ze jest przede wszystkim własność swojego ciała.

Mam pytanie. Ile razy w historii ludzkości była logika ze ojciec dziecka chciał koniecznie dziecko, a matka koniecznie chciała przerwać ciążę? Bo w drugą stronę przytłaczająco często jak sądzę. Nawet na gruncie swojej idiotycznej logiki nie chodzi ci o właśność konkretnego właściciela DNA, tylko własnosc prawicowych mezczyzn nad ciałem kobiety, zeby rodziła żołnierzy, lub też zemstę prawicowych mezczyzn na ciele kobiety ze ich odrzuciła.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Mieszanka genetyczna w macicy 23.02.21, 09:19
      Ta logika obraża kobiety także. Zakłada jakiś świat w którym kobiety chodzi do łóżka z kim popadnie, a biedaki bardzo chcą mieć dzieci i muszą się z tym godzić i jakoś uszczknąć dziecko dla siebie . Zasadniczo chodzą z kimś z kim chcą być i dziecko jest tego konsekwencją. To mezczyzni czesciej są w logice owej ze idą do łóżka z kim kim zasadniczo nie chcą być.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka