Dodaj do ulubionych

Każda teoria stanie się spiskowa

21.04.21, 14:14
m.youtube.com/watch?v=VxuJydvz5as
Film zdaje się jakiegoś rosyjskiego lewicowca na temat traktowania teorii Marksa jako spiskowej. A tak ja traktuje reżyser Michalkow, który poleciał w skrajny konserwatyzm szukający wszędzie teorie spiskowe.

To czy Marks był spiskowcem utrzymywanym przez kapitał czy nie, nie musi mieć samo w sobie znaczenia. Istotniejsze jest to ze jego teoria doskonale się nadawała do spiskowej roboty mocarstw i po prostu jest faktem że Niemcy Lenina w pociągu wywieźli do Rosji, a zachód zrobił doskonale interesy z bolszewikami rozwalajac zagrazajaca im Rosję która zaczęła dynamicznie się rozwijać. Rewolucja była opłacana sowicie z zachodu. Zarówno ta lutowa jak i ta pazdziernikowa. I ta lutowania też dziś zachód chce powtarzać w rewolucjach kolorowych.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Każda teoria stanie się spiskowa 21.04.21, 14:27
   A jeśli chodzi o tytuł wątku. Każda teoria , kazda idea z upływem czasu pokaże swoją podszewka przeciwna. Taka jest natura świata. I symbolizuje to znak TAO. Tak więc każda z czasem będzie mogła zostać uznana za spiskowa.

   Aczkolwiek Marksizm nadaje się do tego najlepiej. Bo w zasadzie wywrocic chciał wszystko. I symbolicznie można go uznać za króla teorii spiskowych. Wzorzec podstawowy. Ale tu znów kłania się TAO. Zmiana jest natura świata. Dlatego i w fałszywej teorii ziarnko prawdy było. Tyle tylko że zmiany na poziomie materii, a Marks przecież chciał materiałom są najwolniejsze. I z dinozaura powstanie wróbel. Tylko na przestrzeni milionów lat
  • dotera Re: Każda teoria stanie się spiskowa 21.04.21, 14:52
   Marksizm który ukochali sobie słowo dialektyka w zasadzie chciał jej zaprzeczyć, zaprzeczeczyc temu że jak się nie obrocisz dupa z tyłu. To tak jak zaprzeczyć ciemnej stronie ksiezyca. To tak jakby chcieć emancypacji ciemnej strony ksiezyca ku słońcu.

   I na tym poziomie zaprzeczenia ciemnej strony ksiezyca teorie lewicowe często są wykorzystywane jako teorie spisku. Liberałowie w ten sposób wykorzystują oglupiala lewicę. Wiedza ze niewiele zmienia bo natury nie zmienia ale zniszczą coś dzięki czemu dadzą i władze. Współczesne teorie postmodernistyczne to czyste pranie mózgów przez władze,
  • dotera Re: Każda teoria stanie się spiskowa 21.04.21, 15:00
   Tak wiec autor ironizuje ze wedle Michalkowa Marks stworzył teorie żeby obalić cata i 70 lat później obalić komunizm.

   Nie wiem czy Marks stworzył. .,,,ale w 100 procentach zachód realizuje wobec europy wschodniej ten sam scenariusz do którego Marksizm się nadaje doskonale. Ten sam scenariusz cały czas żeby sobie podporządkować wschód.
  • dotera Re: Każda teoria stanie się spiskowa 21.04.21, 15:07
   Lewica nie ma czego szukać u Marksa.


   Chcesz więcej społeczeństwa, chcesz wzmocnić słabych. ...ok....ale Marksizm ci do tego nie jest do niczego potrzebny. To co Marks wnosi to czysta manipulacja.


   Jaja polegają na tym ze lewica umarła, ale istnieje właśnie jako ośrodki tej manipulacji. Lewica umarła manipulacja została. Opłacana przez globalny kapitał.
   • dotera Re: Każda teoria stanie się spiskowa 21.04.21, 17:07
    Manipulacja ta polega na zanegowaniu dekalog i pozbawienia człowieka dziedzictwa i historii. Gdy wymieszać mu się wszelkie tożsamości wtedy jest niewolnikiem który nawet jest skłonny uważać się za wolnego. A także szantazu emocjonalnym produkujący autodestrukcyjnych ludzi ale za to z największą cnota. Bierna tolerancja

   • dotera Re: Każda teoria stanie się spiskowa 24.04.21, 12:17
    Na tle propagandy rosyjskich liberałów to człowiek wielkiego formatu.


    Dlaczego Rosjanie nie lubią tego co zachód uważa za opozycję?

    Ta propaganda to zoologiczny rusofobia, nie krytyka władzy ale pogardą dla ludzi. Odwoluje się do resentymentow. Jest infantylny propaganda nie różnica sie od propagandy władzy z telewizji. Ba, z jedną różnica. Widziałem w necie całukiem racjonalnych od strony władzy. Widać że pracują dla kogoś.
    • dotera Re: Każda teoria stanie się spiskowa 24.04.21, 12:25
     Dziś ogólnie mamy alternatywy wszędzie podobne. Z jednej strony pojeby pracujące dla światowego globalizmu. Z drugiej oszołom mentalnie na skrajnej prawicy. Chyba tylko kraje germanskie europejskie jeszcze mają co wybierać jak u siebie.
     • dotera Re: Każda teoria stanie się spiskowa 25.04.21, 08:14
      Zadziwia mnie, że gdy w innych dziedzinach wykazuje się krytycznym myśleniem, jak dochodzi do Marksa powtarza każda myśl bezrefleksyjnie. Drogi panie. Komunizm nie tylko ma być, ale już byc moze jest. Komunizm kapitału. Tylko ludzi nie będzie tych których chce pan wyzwalac. Bo społeczeństwa będą wymierac jak się dzieje w najbardziej rozwiniętych.
       • dotera Re: Każda teoria stanie się spiskowa 25.04.21, 08:50
        Dziś najbardziej lewicowa jest Szwecja. Ktora na caly swiat moralizuje Greta jak zyc.Czy to nie symboliczne ze to kraj plowych bestii wymarzonych Adolfa? Kraj mnóstwa globalnych marek? Wszędzie zaś lewicowe są elity na zachodzie a nie plebsu. I zawsze lewicowosc przechodzi na następne pokolenia przez uniwersytety. Oddolne w realnym socjalizmie przechodzono na pozycję nacjonalistyczne. Dlatego jest mowa o spiskowej naturze marksizmu. Bo ze swoim internacjonalizmem, gospodarka planowa jak w rodzinie opowiada po prostu o elitach. Zdrowie wasze w gardła nasze
        • dotera Re: Każda teoria stanie się spiskowa 25.04.21, 10:59
         Na innym filmie jest Sobczak która opowiada o marksistowskim Jokerze.

         Ale joker nie był marksistowski. Odwrotnie, demaskował psychologicznie bunt przegranego jako tkwienie w urojeniach schizofrenicznej matki. Czyli nadmiernie sfeminizowana kultura powodująca upadek cywilizacji.
         • dotera Re: Każda teoria stanie się spiskowa 25.04.21, 11:10
          W zasadzie Jokera można uznać za ostateczną prawdę filmów o super bohaterach, tworze kultury żydowskiej w USA, czyli o przebranych panach w rajtuzach robiących za mesjasza czyli wyklęty i bity zostanę bohaterem dla swojej mamy.
          • dotera Re: Każda teoria stanie się spiskowa 25.04.21, 11:28
           Jak w Mad Maxie. Swoją drogą reżyser Mad maxa oprocz Mad Maxa kręcił Bebe świnka z klasą i Happy feet tupot małych stóp. A w Mad Maxie mężczna miał być przeciętniakiem. Jednym z wielu żołnierzy niczym się nie wyróżniającym. Samotny Mad Max zaś ratował ciągle jakieś rodziny.

           Mit rycerza ratującego królewne jest bardzo poplątany. To królewna raczej stawia przeszkody z jednej strony. A z drugiej...czy proba męskości nie zachodzi zbiorowo w gangu? Samotny bohater zawsze ma coś z frajera jak pokazane było w Pulp Fiction gdy znosił pokornie humory mysia ptysia. Dopiero musi dorosnąć w swojej walce.
           • dotera Re: Każda teoria stanie się spiskowa 25.04.21, 11:49
            W tym programie polskim o super parach prawdziwy mężczyzna miał ratować swoją żonę przed wodą z węża strażackiego.

            Obstawiłem którzy to zrobią. A zrobią nie dlatego bo tacy prawdziwi tylko dlatego ze to takie dobre misie dla swoich żon.

            Zresztą ten wąż i związana woda. Wąż jak upadły anioł kusiciel z biblii i wąż tryskający z wodą jak cudzy super fallus przed którym mąż zasłania jak ofiara, a ta łaknie być związana.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka