Dodaj do ulubionych

Zabrakło krzesła dla pani przewodniczacej

27.04.21, 09:46
Na spotkaniu z politykami Islamu. I żali się ze poczuła się skrzywdzone bo potraktowano ja tak jako kobietę.

Droga pani. To jest polityka zagraniczna z patriarchalna skrajnie kultura, a nie pani przepychanki z sfeminizowanymi kolegami w europie. I pani żeński system wartości nie działa. Proszę ich potraktować adekwatnie i przestać wlazic w dupe. Bo oni traktują tak panią bo czują ze maja przewagę. W zasadzie czują ze Europa będzie ich.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Zabrakło krzesła dla pani przewodniczacej 27.04.21, 09:52
   Tak zwany pierwszy szwedzki rząd feministyczny założył chusty na spotkaniu z władzami Iranu. Wyglądało to jakby szejk sobie gąski do haremu wprowadzil

   Melanie Trump powiedziała ze tego nie zrobi, rozumiecie czemu lewica zaczyna przechodzić na Trumpa?

   Jeśli się wyrzuci męskie wartości z kultury europejskiej najpierw zabraknie dla pani fotela. A nadtepnie żeński system wartości zostanie przyciągnie przez meski i arabowie przejmą władze.


   Chcesz feminizmu? Man up
  • dotera Re: Zabrakło krzesła dla pani przewodniczacej 27.04.21, 10:13
   Widziałem kiedyś taka dyskusje w telewizji. Duńska kobieta około 60tki narzekała ze w europejskiej polityce wyastrowano męska psychikę. Pokazali byli politycy w euro parlamencie którzy przytulali się jak kobiety albo zachowywali jak chlopcy. To było po tej akcji gdy arabowie molestowal Niemki na placu chyba Kolonii. I protest był a na nim mężczyźni przebrani za kobiety i wyrażali solidarność czy coś takiego, wyglądało to żenująco.

   Taka kultura będzie umierać. I to robi.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka