Dodaj do ulubionych

Obejrzałem dwa filmy

28.04.21, 21:52
www.youtube.com/watch?v=DxJ9JPFwCK0
rosyjskie na temat męskości.

Jeden był egzystencjalny, dotyczący wartości, stworzony przez faceta.

Drugi przez psycholożkę. Techniczny. Opowiadał o hormonach. Oczywiście szybko pojawiła się kategoria idealnego mężczyzny i sarkazm. Jak to u sióstr oddziałowych. Treści tego filmu też trochę mało wiarygodne. Przeciwstawienie testosteronu i oksycotyny. Prosze pani a nie słyszała pani o tym ze meżczyzni w czasie wojny mają wysoki poziom oksycotyny i nazywamy to braterstwem broni?

Porownanie tych dwoch filmow pokazywało absurd wspolczesnosci. Całkowity upadek kwestii egzystensjalnych na rzecz rzekomej wiedzy naukowej sprowadzajacej człowieka do mięsa. W dodatku o niczym.

Wiedza o hormonach jest bzdurą. Po prostu jeśli masz korzystniejszą sytuacje będziesz miał korzystniejsze to co nazywasz rownowagą hormonalną. Ale same podawane hormony ci nic nie zmienia, więc po co ta wiedza? Ludzki organizm lubi hoeozstaze i ma małe okienka zeby coś zmienić pigułą jeśli nie jesteś zasadniczo chory, a nie psychologicznie. Po drugie już jeden rosyjski film widziałem ze skrajnej prawicy ze geje są od diety wegańskiej, a mezczyzni powinni jesc diety katogeniczne.

Obserwuj wątek
    • dotera Re: Obejrzałem dwa filmy 29.04.21, 08:28
      Jeśli mężczyzna ma różne hormony to znaczy ze różne hormony go tworzą a nie jeden. Trywializuje pani i odpowiada sobie pseudonaukowe bzdury oparte na wolnych skojarzenia prosta intuicję ze mężczyzna w jakiś sposób trzeba się stać, a nie jest się. Bo kobieta prędzej po prostu jesteś . I owszem trzeba. Tylko są różne etapy. I jak na jednym trzeba to co pani kojarzy z testosteron em, tak na kolejnym to co z oksycotyne. Bo bycie 60 letnim wiecznym porucznikiem jak tom Cruise tez nie jest szczytem męskości. Tak jak wcześniej nie jest nim bycie szeregowym chcącym pograć w grę komputerową.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka