Dodaj do ulubionych

Podobno Biden niszczy kapitalizm

03.05.21, 12:48
Bo dał w czasie pandemii ludziom trochę jałmużny. Lewicowe mówi ze zabity śmiechem zostanie ktoś kto powie ze nie ma darmowych obiadów. A tego lewicowosc nie zauważył ze korporacje monstrualnie powiększył swoje dochody w 2020 roku. Właśnie dzięki temu że klasę średnia wyłączona i dano jej jałmużnę.

Marzeniem lewicy jest dobroduszny faszyzm. Bo faszyzm chciał korporacjonizmu aczkolwiek z docisnieciem biedoty. Lewica laskawie da biedocie za to żeby nie miała żadnego życia. Zdemoralizowali będzie oglądać Warsaw shore i zlopac piwsko.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Podobno Biden niszczy kapitalizm 03.05.21, 12:55
   Idea ze lewicowosc polega na tym ze da się jałmużnę powstała tylko dlatego żeby ruchy komunistyczne zneutralizować. Wymyślono wiec najpierw idee państwa dobrobytu...i równie szybko zaczęto je likwidować mając już do zarządzania zdemoralizowany prekariat a nie klasę producencka robotnicza. Współczesna lewica to psy łańcuchowe światowego korporacjonizmu który chce złamać wszelkie tożsamości stawiajace jej opór.
   • dotera Re: Podobno Biden niszczy kapitalizm 03.05.21, 13:01
    Proszę zauważyć na politykę Gw. Na początku przemian mamiono zachodem jako państwem dobrobytu. Tylko ze najpierw trzeba rynku. Po czym z czasem każda idea państwa opiekuńczego zostaje przez gw niszczony szybciej niż na prawicy. Elektorat najbardziej hejtujacy to. To na poziomie makrocyklu. Bo w mini cyklach, liberałowie między wyborami kokietuja lewicę i jak tylko wybory się zbliżają zaczynają hejt na nią.

    Oni dobrze wiedzą że lewicowosc jest po to żeby demoralizowac i zarządzać zdemoralizowanymi
  • dotera Re: Podobno Biden niszczy kapitalizm 03.05.21, 13:26
   Co to są usługi publiczne które tak lewica przeciwstawia kapitalizmowi?

   Usługi publiczne to kasa z podatków, która idzie na wielkie korporacje. Usługi publiczne to no. projekty badawcze na szczepionki za które zapłaci ogół podatników a korporacja zarobi. To zamówienia od tych korporacji bo przecież kadry urzednicze od usług publicznych muszą mieć komputery, oprogramowanie, samochody. A prekariat rośnie i rośnie im więcej usług publicznych
   • dotera Re: Podobno Biden niszczy kapitalizm 03.05.21, 13:35
    I im większa będzie przepaść między korporacjami a zwykłymi ludzmi tym będą coraz większe kredyty na to by awansować do klasy średniej. A bez kredytu będzie to coraz mniej możliwe.

    No ale państwo da ci jałmużne. Kasę na żarcie, którego jest nadprodukcja i opłaca się dać na nie kasę bardziej niż utylizować.
    • dotera Re: Podobno Biden niszczy kapitalizm 03.05.21, 13:49
     W zasadzie wspolczesnie najuczciwiej będzie dawać postulaty postępowe sprzed 200 lat. Reformy rolnej. Dawac ludziom ziemie i niech tworzą swoją żywność ekologiczną i od początku budują swoją gospodarkę poza gospodarką high tech.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka