Dodaj do ulubionych

Narzekają ze nie chcą astry

06.05.21, 08:44
A jednocześnie ciągle nią sami straszyli. Czy to dziwne ze ludzie wyciągają wnioski z newsów prasy?

Schizofrenia?


Po co miesza się ludziom w mozgach? Nie mogą być po prostu szczepionki na covid? Jeśli dajesz ciąg info ze ktoś umarł, to chyba logiczne ze ktoś nie chce umrzec.

Najwięcej tworzy foliarzy dziś sama nauka, bo co chwile nowy narcystyczny profesorek musi wyskoczyć z podwazeniem naukowego mainstreamu.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Narzekają ze nie chcą astry 06.05.21, 08:50
   Jest tylko jeden problem. Gdyby media zaczęły się zastanawiać czemu służy ich papka informacyjna i analizy sprowadzające się do grzebania kijem w gównie to by się rozwiązały. W zasadzie bowiem było o tym chyba drugie przykazanie o zakazie obrazów, które zostało skrócone.
  • dotera Re: Narzekają ze nie chcą astry 06.05.21, 09:03
   Jedna z glupszych opowieści jest mit którymi ciągle się żywią media, filmy. Bohater przeciwko systemowi. Jest to produkcja paranoikow i ludzi z resentymentami.

   O tym bym film po trosze Dwa Bilbordy za ....gdzie klasycznej bohaterce z lat 70tych przeciwstawia się szerszą perspektywę drugiej strony. U nas o tym był Amator Kieślowskiego.


   W królu Arturze pokazana była jego nieokrojona lepsza wersja. Najpierw dzieciaku zdobywaj swoją sile latami, a wtedy może pojawi się ktoś kto powie ze jesteś wyjątkowy i masz misję. A nie zaczynaj od buntu
   • dotera Re: Narzekają ze nie chcą astry 06.05.21, 09:13
    Próba która bohater musi przejść na wstępie nie jest pro forma żeby pokazać jego wielkość. Żeby wejść na szczyt wielkiego bohatera przeciwko systemowi najpierw musisz zrobić dużo rzeczy których nikt z nas robić nie chce. I wtedy dopiero zaczynaj obalac władze . Dziś jest wszechogarniajaca "kultura krytyki" . Każdy idiotą musi pokazać że wie najlepiej zamiast zrozumieć ze nic nie wie i ma długa drogę do przejścia.
    • dotera Re: Narzekają ze nie chcą astry 06.05.21, 09:16
     Jak był szturm na Capitol widać było właśnie takich buntowników wychowany na mediach. Oni odgrywali sceny z filmów. Jakiś się skaleczyl i leżał pod mownica jak ranny żołnierz ciężko ranny na filmach umierający za sprawę. Klekali jak rycerze . Kurwa, żeby stać się rycerzem 10 lat bądź giermkiem.
     • dotera Re: Narzekają ze nie chcą astry 06.05.21, 09:30
      Współcześni antysystemowcy to takie właśnie dzieci wychowane na mediach. A tacy adepci telewizji to idealne właśnie stado idiotów do zarządzania. Odkąd media stworzyły tzw kulturę młodzieżowa żeby zarobić na resentymentach nastolatków stado baranów jest niezdolne juz do żadnego poważnego wejścia w realna politykę. Ale w odgrywaniu teatrzyka buntowników wszyscy pierwsi.
      • dotera Re: Narzekają ze nie chcą astry 06.05.21, 13:42
       Kultura krytyki wszechobecnej ma coś z filmu Jokker. Czyli agresja w świecie wyobrazonym. Taka idea super bohatera najlepiej była pokazana w filmie Kariera Nikodem Dyzmy. Dam w mordę I zostane zbawca. Jest to raczej na poziomie zaburzeń psychicznych. Poziom minus jeden.

       Poziom zero król Artur od dziecka uczy się walczyć, działać planowo, zwiększać swoją sile dbać o bliskich w ramach świata w którym żyje. Tu nie ma obalenia władzy.

       Ale jest tam też level plus jeden. Juz bycia kimś z misją i obalenie władzy. Ma być bohaterem. On nie chce, walczy z swoimi demonami.ale do tego lewej żeby dojść, trzeba na poziomie zerowym , realizmu róże pchać się do końca. Bo inaczej miota się tylko w podziemnej schizofrenii,


       Ja tu pisze o bohaterach, ale chodzi mi o mniej widowiskowe sprawy. O wiedzę. Na którym lewej jesteś. Swojej paranoi, mieszania milionów faktów klejem nadpobudliwość analizy bez zastanawiania się co niby ma z niej wynikać praktycznego?

       Człowieka który chce w pełni zrozumieć rzeczywistość w której żyję i umieć w niej działać.


       Czy kogoś kto obali paradygmatu naukowe dochodząc pod podszewka świata w którym dziala

  • dotera Re: Narzekają ze nie chcą astry 06.05.21, 09:57
   Po panice która media rozkrecily powinno się dać kobietom w wieku rozrodczym prawo do innej szczepionki. Natomiast reszta niech się zastanowi czy jesienią nie obudzi się jak hindusi. I jak będą szukali tlenu to nie u tych samych których autorytet wiedzy dziś podważają.
  • dotera Re: Narzekają ze nie chcą astry 06.05.21, 15:21
   Gazeta opisuje ze system nie działa szczepień bo Polacy kombinują .

   Moim zdaniem system działa sprawnie, tylko jedna rzecz go psuje. Wymyślono która szczepionka jest lepsza a która gorsza. Największą głupota medialna dekady
  • dotera Re: Narzekają ze nie chcą astry 07.05.21, 15:17
   Kultura krytyki jest czystym resentymentem wobec męskiej psychiki. I tylko z tego powodu stawia na feminizm. Bo chce wykorzystać resentymenty kobiet. To świat Jokkera ostatniego. No nie do końca bo tym razem Jokker ma kasę. DlA tego obudziła w nim się męska ambicją. Resentyment wobec braku swoich na pomniku.

   Dlatego teraz wzięli się za projekt obalanie pomnikow. I pierwsze pomniki które osmieszano to nie te handlarzy niewolnikow, ale feministki w Szwecji swojego króla.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka