Dodaj do ulubionych

Dlaczego Budka przegral

11.05.21, 11:34
A zdaje się lewica coś ugrala przynajmniej w sondażach. Są różne aspekty. Brak charyzmy liderów. A także nie wiem czego szuka z wizerunkiem partii elit, bo nawet nie polskiej na wyrost powiedziane klasy średniej.

Ja o czymś innym chciałem. Hasło Tu jest wojna. Czerwone błyskawice. Budka który ciągle tylko nadpobudliwość krytykuje reaktywnie a nie jest liderem czegoś.


Lewica nie wygra na agresji tylko spokoju, a co dopiero centrysci. Nawet odsuwajac Pinocheta, mordercę lewica w Chile stawiała na bardzo optymistyczna kampanie. Do rozliczeń i agresji dobra jest skrajna prawica. Od drugiej strony ludzie oczekują czegoś przeciwnego.

Przecież wystarczy poczytać forum gazeta.pl a nawet wyborcza. To psychopaci.całkowicie inni ludzie niż dekadę temu jeszcze
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Dlaczego Budka przegral 11.05.21, 11:42
   Rozmawiałem z pewną panią na temat formy strajku kobiet. Wizerunku. Oczywiście że mężczyźni chcą narzucić i mówić dziewczynom jak żyć i co czuć.


   Pytanie brzmi kto narzucil. Bo teraz widać ze Budka znalazł sobie przystawkę agresywna Lampertowa. Wyrwanie jak z organizacji terrorystyczne niemieckiej z lat 60tych. Nie wydaje mi się by to był duch kobiet które wyszły na ulicę.

   Gdyby zamiast idiotek z gw dali za twarz protestu pania ginekolog i pokazano nie histeria tylko godność kobiet ruch ten by sam wprowadził swoją partie
   • dotera Re: Dlaczego Budka przegral 11.05.21, 11:49
    Narzucone forma protestu całkowicie pokazała prawdę jak liberałowie traktują lewicę. Jak szmate do wkorzystania. Od wieków to widać w Gw. Całkowicie instrumentalna manipulacja.

    To widać też u demokratów w usa. A podejrzewam ze elity gw są mocniej umocowanie za oceanem niż w Europie i kalki biorą stamtąd.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka