Dodaj do ulubionych

Krótka refleksja o roli kobiety w polityce

14.05.21, 09:29
wyborcza.pl/7,82983,27080016,przemoc-wobec-kobiet-lewicy-wicemarszalkini-senatu.html?disableRedirects=true#s=BoxOpImg1

Strona GW dobrze wie, ze feminizm jest im potrzebny do rozgrywania przeciwnikami.

Tak więc jedna pani się żali, że Czarzasty przemowocowiec coś jej powiedział niegrzecznego.

A Lampertowa agresywna jak terrorystka stawia nieprzyjemnym językiem zarzuty i to jest dobre.

I pytam się co konkretnie przez 30 lat, oprocz podgrzewania resentymentów kobiet, zrobiła dla nich wyborcza?

Propagowany przez nich feminizm je tylko rani.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Krótka refleksja o roli kobiety w polityce 14.05.21, 09:35
   Tak zwana emancypacja lewicowa to podgrzewanie non stop resentymentów zeby wykorzystać niewolników dla swoich celów. Szantaże emocjonalne bierno agresywne zeby wychować bierne jednostki które mozna wedle uznania anulowac nagonką medialną, bardziej przemocowo niż wiekszosc form przemocy realnej. Od walki z przemocą jest policja i wojsko, a nie propagandzista ciągle tropiący jej formy produkując całkowicie bezbronne tchorzliwe jednostki.

   Efektem kultury tropienia przemocy jest to ze w USA studenci, dorosli ludzie aspirujący do elit chcą Safe Space na uczelniach zeby móc dyskutować bez krytyki z drugiej strony
  • dotera Re: Krótka refleksja o roli kobiety w polityce 14.05.21, 09:39
   Jedyny sposób na eliminację przemocy w relacjach jest nauczenie się samemu być zdolnym na nią reagować w zarodku. A często samemu się przyciąga przemoc właśnie za wszelką cenę probując jej uniknąć. I wtedy jak się jest zdolnym do tego nauczyć się ją przekroczyć. Proste zaprzeczenie przemocy to jej eskalacja.
   • dotera Re: Krótka refleksja o roli kobiety w polityce 14.05.21, 09:46
    I w zaden sposób nie mowie tego po to zeby umniejszac ofiary. Tylko gwarantuje ze one najwięcej poczują koszty jeśli będą się nabierać w takie lewicowe bzdury. Im chodzi o to zeby ofiara została ofiarą, ba zeby ilość ofiar się zwiększała.
    • dotera Re: Krótka refleksja o roli kobiety w polityce 14.05.21, 09:49
     W dawnych czasach gdy ludzie byli silni, wiedzieli ze musza być silni byli jednocześnie zdolni do empatii wielokrotnie wiecej niż wspolczesne spoleczenstwo wytresowane ideologią ofiary zdolne jedynie do znieczulicy. Prosze poczytać dawne pieśni ludowe itd. A prosze poczytać wszechobecny wspolczesny cynizm połamanych ludzi.
  • dotera Re: Krótka refleksja o roli kobiety w polityce 14.05.21, 09:55
   Jaki jest mechanizm ze boimy się innych ludzi? Bo pozwalamy im mieć władzę nad sobą, bo tak zostalismy wytresowani. A gdyby na starcie uznać , ze nikt nie ma nademną władzy cokolwiek się stanie, raptem okazałoby się ze władza innych ludzi jest wielokrotnie mniejsza niż się wydaje, a duma z odkrycia tego rośnie. Najwięcej się walczy z wewnętrzym wrogiem w swojej głowie, a zewnetrzni kaci tylko widzą ze mogą się przyłączyć do tego wroga i łatwo wygrać.
   • dotera Re: Krótka refleksja o roli kobiety w polityce 14.05.21, 09:59
    ALe jesli uznamy ze kazdy kto coś powie jest przemocowcem ta władza w głowie będzie rosnąć innych nad tobą.

    I nie zdziw się jak sam za chwilę zostaniesz uznany za przemocowca. Bo tak bywa z "wrogami ludu". Myslimy ze to oni. A pozniej wychodzi ze to my.
    • dotera Re: Krótka refleksja o roli kobiety w polityce 14.05.21, 10:17
     Był taki gej pisarz dość agresywnie potraktowany w pociągu. I się pożalił. I jakaś feministka z niego zakpiła. I raptem lewica zrobiła z niego przemocowca. Łaska lewicy na pstrym koniu jezdzi. Lewicowcy chłopcy nie bardzo jeszcze rozumieją ze resentymenty kobiet feministek wobec nich są jeszcze wieksze niż wobec innych mezczyzn. Sa taką samą zabawką dla nich jak one są zabawką dla sprytnych liberałów nimi manipulującymi. Oni ci szybciej powiedzą ze twoja wina niż sobie zdajesz sprawę gdy mowia ze chcą cie wyzwolić.
     • dotera Re: Krótka refleksja o roli kobiety w polityce 14.05.21, 10:37
      Wysłuchałem dwóch relacji o Szwecji. Po angielsku i po rosyjsku. Po angielsku sam Szwed opowiadał o tuzinie przypadków podobnych. Szwedzi dawali przyjemną przestrzeń medialną jakiemuś imigrantowi w imię lewicowych ideałów. Po czym po jakiś czasie z jakiś powodów był anulowany. To nie było jeden dwa przypadki, tego było pełno. I tak samo wysłuchałem relacji lewicowego Rosjanina, który uciekł przez Putinem do Szwecji. Najpierw było dobrze, pracował jako publicysta , po jakimś czasie zrobili z niego szpiega GRU. W sekundę nikt z całej klasy średniej w Szwecji nie chciał go zatrudnić. Jesteś raptem spalony wszędzie. Nie w jednej firmie, wszedzie jesli system ci tak powie sprawiedliwy ze cie anulował właśnie.

      Lewica nie rozumie doniosłej roli przestrzeni i czasu, chce za wszelką cene te dwa atrybuty zabić w wszechwładzę rozumu. A rozum to tyran. Nie ma krzaczka za którym się skryjesz, nie ma czasu po którym upływie łzy przestaną płynąć
      • dotera Re: Krótka refleksja o roli kobiety w polityce 14.05.21, 10:39
       I akurat nie robie tu zarzutu Szwecji. To silna gospodarka która dba o swoje interesy. Ale pamiętajmy ze w tym lewicowym pieprzeniu chodzi o ochronę interesów pewnych grup z władzą a nie o żadną emancypację. To narzedzie władzy.
   • dotera Re: Krótka refleksja o roli kobiety w polityce 14.05.21, 10:05
    Strach jest zbudowany z reguły na jakiś szantażach emocjonalnych, wedle którego bojący się jest coś winien, a agresywny ma racje. Jak jesteś za krótki to się boisz. Ale rozwiązaniem jest nie to ze ktoś ci dosztukuje długości, a komuś zabierze. To fikcja następnych nadbudowek. Tylko wyjscie z tej fikcji i zaakceptowanie tego kim się jest. Zdolność do przeciwstawienia sie jest w momencie gdy agresję się wycofuje właśnie taką nadbudówką fikcyjnych racji. Sraj na racje wierz uczuciom z czasem będą coraz pewniejsze

    • dotera Re: Krótka refleksja o roli kobiety w polityce 14.05.21, 10:11
     Lewica mówi ze walczy o to zeby dosztukować w imię racji rowności. A tak naprawdę chodzi tylko o wtłaczanie ci do głowy komunikatu : Jesteś za krótki, jesteś za krótki, jesteś za krótki. Po to zeby utrzymać jeszcze bardziej toksyczne racje niż realne. Niby dlaczego dziś lewicę popierają najwięksi miliarderzy?
  • dotera Re: Krótka refleksja o roli kobiety w polityce 14.05.21, 12:53
   Wspolczesnie ideologa lewicy jest prosta jak budowa cepa.

   Siada demiurg nad mapą i patrzy kogo ma przeciwko sobie. A nastepnie zgodnie z regułą dziel i rządź skłóca wszystkich ze wszystkimi, klasowo, etnicznie, płciowo , pokoleniowo. I dba o to zeby zaden problem nie był rozwiązany tylko się pogłębiał przez jego zaklinanie wyobraźnią w nieskonczoność w stałą formę.
   • dotera Re: Krótka refleksja o roli kobiety w polityce 14.05.21, 12:57
    Metodą charakterystyczną propagandy jest zmiana tożsamości za wszelką cenę. Będą mówić ze białe jest czarne, wywracać historie gdzie się tylko da. Nie może być jednego punktu oparcia , tak zeby wszyscy obudzili się w pustce i byli całkowicie zewntrzsterowani
    • dotera Re: Krótka refleksja o roli kobiety w polityce 14.05.21, 13:08
     Ciekawa jest dekonstrukcja historii. Oglądam opozycje rosyjską. Oni już rzygają z niebyt jasnego powodu na całą historię Rosji pradawnych władców.

     Padłem jak przeczytałem na GW ze Gieysztor wyssał sobie z palca mitologię słowian. My nic nie mieliśmy , wszyscy mieli mi nic, tylko wiarę w upiory.

     To jest patologiczna kolonizacja wyrachowana a nie zaden program polityczny
  • dotera Re: Krótka refleksja o roli kobiety w polityce 14.05.21, 17:39
   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27084172,zbigniew-ziobro-u-roli.html#s=BoxOpImg6

   CIekawe ze na innych forach jest dla wszystkich zrozumiale ze jest się Polakiem, a tylko na forum GW narodowość to coś co musi zostać być prześwietlone i niezbyt pewne. No chyba ze to narodowość Izraelska i wtedy zrozumiałe ze mają prawo strzelać do innego narodu.

   Mam dla GW forumerów złą wiadomość. Ludzie rozumieją co to jest wspolnota terytorialno-językowa kulturowa. I niezbyt rozumieją co znaczą cenione przez GW wspolnoty abstrakcyjne, które mają to do siebie, ze rozpadają się jak dmuchawce na wietrze. Tekst o tym ze panstwa narodowe są od 2 wieków oznacza to ze ludzie zaczeli się określać politycznie. Czyzby GW marzy się powrót do chłopstwa bez tożsamości innej niż tutejszy? Ano widzicie i nadal tutejszy. Mowiacy tą sama mową, z tego samego terytorium.

   Inne tożsamości? Poczucie wszechobecnej alienacji mieszczucha.
   • dotera Re: Krótka refleksja o roli kobiety w polityce 14.05.21, 17:48
    Taka jest natura wszechswiata, ze ziemia będzie dzielona i miała granice. Morza niekoniecznie, ludzie pływają łodkami po róznych morzach z roznych krajów , a ziemia będzie. Taka jest natura wszechswiata. To już było w micie o wierzy Babel. I jakoś jest tak ze Europejska kultura roznych narodów jest dla świata atrakcyjniejsza, niż religijna kultura Islamu gdzie wszedzie jest tak samo.
    • dotera Re: Krótka refleksja o roli kobiety w polityce 14.05.21, 17:50
     Bo świat generalnie jest weselszy gdy wiecej mezczyzn jest zadowolonych niż wtedy gdy tylo mala garstka mezczyzn jest zadowolona która zdominuje calą resztę.
  • dotera Re: Krótka refleksja o roli kobiety w polityce 15.05.21, 11:38
   Gw zawyło z bólu


   Że lewica betonuje PiS. Nie, nie betonuje, ale miło widziec ich wściekłość gdy traca swoją ulubioną pozycję. I tylko dzięki swojej koszmarne nieudolności. To ze te manipulacje zaklamane tracą jest wartością sama w sobie.
   • dotera Re: Krótka refleksja o roli kobiety w polityce 15.05.21, 11:58
    Jak jest haj to każdy idiotyzm wydaje się prawda do sprostania. Ale gdy haj mija natura idiotyzm się objawia w całej swojej pustce

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka