Dodaj do ulubionych

Lewica oburzona bo Polska Afryka

26.05.21, 13:49
www.plotek.pl/plotek/7,154063,27127470,big-cyc-tlumaczy-sie-z-nowej-wersji-makumby-to-nie-jest.html#s=BoxOpImg5
Ale jak Polacy coś dobrze powiedzą o swojej historii to Lewica tez oburzona.

Może więc nowocześnie afrykaczycy poniżaja się bo chcą być jak kraje europejskie gdzie ponizanie się jest wyrazem intelektualnej wrażliwości.
Obserwuj wątek
   • dotera Re: Lewica oburzona bo Polska Afryka 26.05.21, 14:06
    Lewica przegrywa bo ludzie się już skapowali ze w poprawności politycznej nawet, nawet nie chodzi o to ze jakaś siostra przełożona będzie uczyć manier chamów. choć na marginesie chamy bez tego by się łatwiej dogadały. Bo w ramach tej poprawności są tony absurdu jak wspolczesny sojusz lewicy z islamem. Wszystko tylko bowiem zależy od tego na kogo możni świata wskażą palcem i powiedza tych skłocimy, zebyśmy my mogli rzadzić. I skłócą wedle rasy, wedle klasy, wedle wieku i wedle dowolnego schematu.
  • dotera Re: Lewica oburzona bo Polska Afryka 26.05.21, 14:37
   Na forum GW wpis ze lewica jest jak pis itd itd.

   Ale w tym przypadku drogi przygłupie z gw forum jest dokładnie odwrotnie. Ta cała ideologia poprawności politycznej nie idzie z jakiś tam zamierzchłych złogów lewicy starodawnej tylko z światowego centrum GW liberalizmu. To wasza lewicowość nie ta od kumania się z pisem. Ta od ideologii niszczenia wszelkich tozsamosci zeby rzadzić ludzmi wykorzenionymi ze wszystkiego.
   • dotera Re: Lewica oburzona bo Polska Afryka 26.05.21, 14:43
    Liberalizm GW jest najczystszym spadkobiercą marksizmu. Bardziej niż jacyś tam socjaliści o opowiadaniu o pracy i chlebie. Jedynie co zrobił bowiem to odwrócił bieguny. I teraz kultowa jest książka Atlas zbuntowany, gdzie wyklętym proletariatem już nie jest dół tylko góra społeczeństwa, a klisze marksistowskie są takie same. Książka zresztą napisana przez panią która wyjechała z ZSRR do USA. I w marksizmie bardziej chodziło o internacjonalizm analogiczny do wspołczesnego globalizmu niż o cokolwiek innego.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka