Dodaj do ulubionych

Dzietności nic nie zwiększy

27.05.21, 07:47
Ani 500 plus

Ani przedszkola

Ani nawet mieszkania za darmo

Niska dzietność kultury europejskiej jest w Polsce i Szwecji, Chorwacji i Rosji, Białorusi i Anglii. Jest dokładnie wszędzie. W niektórych krajach statystki podnoszą arabowie.

To jest kwestia wychowania całych pokoleń w propagandzie anty populacyjnej. I podkarmiania narcyzmu przez pop kulturę.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Dzietności nic nie zwiększy 27.05.21, 07:52
   W Polsce kilkanaście lat temu jakby sytuacja była lepsza a była najgorsza ekonomicznie może i by dzieci były co widać po tym ze emigranici do anglii mają dzieci. Ale i to się zmieniło.

   Zachód zrobił z kwestii miedzypłciowych w każdym aspekcie wojnę i problem.
  • metafoe Re: Dzietności nic nie zwiększy 27.05.21, 18:03
   jaka znowu propaganda. czy pan nie potrafi zrozumieć, że niegdysiejsze duże rodziny to nie był wybór? nie rozumie pan, że nawet jeśli chce się mieć dużą rodzinę, to trzeba być pewnym, że będzie się ją w stanie utrzymać? że będą żłobki, że da się wrócić do pracy? że niepewny gospodarczo i politycznie czas opóźnia decyzję o rodzeniu dzieci? gdybym teraz stała przed decyzją o urodzeniu dziecka w Polsce, to nie tylko bałabym się, że płód będzie chory, a lekarz mi o tym nie powie, bo po co mi taka wiedza. bałabym się też urodzić zdrową dziewczynkę, która kiedy dorośnie będzie wyłącznie samobieżnym inkubatorem.
   • metafoe Re: Dzietności nic nie zwiększy 27.05.21, 18:37
    a może kobiety nie chcą żyć jak ich matki? umordowane, bez czasu dla siebie, w nieustającej obsłudze rodziny, często w małżeństwie bez miłości czy choćby szacunku?

    mimo wszystko większość kobiet chce mieć dzieci. więc nie pozostaje nic innego, jak uszanować decyzję - kiedy, ile i na jakich warunkach. można też próbować robić to metodą PiS - przekupstwem, katoindoktrynacją, odbieraniem kobietom podstawowych praw. kto tutaj rozpętuje wojnę?
    • dotera Re: Dzietności nic nie zwiększy 27.05.21, 22:47
     Ja mówię tylko ze nic nie zwiększy populacji. Nic. Choćby się zesraly wagony mędrców i stadiony babincow. Nic. Wiec próże racjonalizacjami nie zwalac na cos winy, . Po prostu tak jest . Rozwinięta kultura umrze. Reszta powtórzy od nowa

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka