Dodaj do ulubionych

Co złego jest z mężczyznami w wieku średnim?

31.05.21, 00:37
m.youtube.com/watch?v=DBR4AxCZbt0

A jacy mężczyźni was opłacają chłopcy z vice? Po prostu spanie mózgów było takie ze się pobudzili w wieku średnim. A jakby były kobiety w wieku średnim nie nazwaliśmy tego seksizmem?


Skrajna prawica rządzi od dawna tylko opowiada innym narodom ze to bajki. Skrajna prawica właściwego narodu
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Co złego jest z mężczyznami w wieku średnim? 31.05.21, 07:59
   W każdym kraju afrykańskim i arabskim lewica będzie pouczać o ważności ich tożsamości etnicznej

   W europie będzie wyjaśniać ze to największe zło. W zasadzie istnienie męskiego pierwiastka w kulturze jest złem chyba ze są to mężczyźni innej kultury. To jest ideologia lotu nad kukulczym gniazdem. Coś trzeba zrobić z tymi nie pasujacymi do koncepcji chlopcami
   • dotera Re: Co złego jest z mężczyznami w wieku średnim? 31.05.21, 08:06
    Absurdy tego są coraz bardziej z charakteru tragifarsy.

    Lewicę dziś głównie wprowadzają korporacyjne media

    Lewica kocha Islam, skrajnie patriarchalne kulturę

    Lewica tłumaczy ze przeludnienie jest źle, upycha imigrantów w europie ile wlezie w leku ze zabraknie taniej siły roboczej.
    • dotera Re: Co złego jest z mężczyznami w wieku średnim? 31.05.21, 12:11
     Największą szansa na roznowazony rozwój jest właśnie istnienie państw narodowych. Bo one wiedzą że muszą odpowiadać za swój kawałek podłogi. Nie ma wtedy masowych migracji jest szansa na zrównoważona politykę demograficzne.

     Ile możesz wywalić śmieci za okno? A wywalaja złom do biedniejszych krajów. A tak każdy zrozumie ze musi budować najnowocześniejsze spalanie śmieci bo utonie pod śmieciami.


     Globalizm to akurat konsumpcja zwiększona. Elit z jednej a plastiku dla plebsu bezwartosciowego z drugiej. I ten globalizm mówi o zrównoważonym rozwoju. To świat orwela. Lewica dziś znów taki buduje
     • dotera Re: Co złego jest z mężczyznami w wieku średnim? 31.05.21, 12:32
      Państwa narodowe to małe piramidy bogactwa. Globalizm to jedna duża piramida bogactwa. W państwach narodowych dodatkowo można splaszczac te piramidy juz małe. W globalizmie jest całkowita wolna amerykanka bez żadnych instrumentów do polityki socjalnej.

      Całkowity chaos globalizmu ostatecznie tak rozvhwieje łódka ze niektóre terytoria wymra. Inne zagęszczanie ze nie da się w nich żyć.


      W Polsce lekarze specjaliści właśnie idą na emeryturę. Podobnie nauczyciele . Zaraz tu nic nie będzie do zbierania. Nie mądrej sfery która daje stabilność życia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka