Dodaj do ulubionych

towary luksusowe

12.06.21, 15:27
twitter.com/galopujacymajor/status/1403655209725931520
Na marginesie na początek. Mniej mnie zaskakuje ze Wojewódzki ma te samochody, choć pewnie pożyczone, a bardziej skąd miałby mieć taki duży garaż w mieście. Skoro zdaje się taki tryb życia preferuje. Czy ma cały apartamentowiec?

A tych których drażnią towary luksusowe czy oni nie bardzo wiążą tego ze ktoś kto je wyprodukował i drogo sprzedał drogo na nich zarobił czyli jego płaca była dobrze opłacona. Jakby lewica się martwiła zasobami jak ziemia, surowce to byłoby to bardziej racjonalne niż jak towar luksusowy. Po prostu ktoś wykonuje dużej jakości prace. To nie są towary z zasobów naturalnych nieba i tylko niektorzy mają pieniadze zeby do nich dotarły.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: towary luksusowe 12.06.21, 15:30
      Nie rozumiem czego chce lewica. Przecież jej idee promują dwa ośrodki : WOjewódzki i PIS. Cały program te dwa osrodki szczerze realizują oraz skutecznie. i.....? w czym jest problem ze ich hejtują? Jeszcze swojej schizofrenii nie dojrzeli?
    • dotera Re: towary luksusowe 12.06.21, 15:37
      Można jeszcze inną logikę dorobić. Energia ludzka idzie w produkcję luksusu, zamiast lewicowego dobra społecznego. Mam wiec pytanie Czy Jaś Kapela zamiast propagować ćpanie i balangowanie w Warszawie zaniósł już emerytkom zakupy do domu. Oddał krew. Pozbierał śmiecie nad Wisłą. I skoro ma już 30 metrów na głowę czy zaprosił do siebie bezdomnych zeby z nim zamieszkali?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka