Dodaj do ulubionych

Skąd pomysł ze imigrant ma mieć "rowne prawa"?

29.06.21, 11:16
krytykapolityczna.pl/swiat/przyklekanie-w-pilce-noznej-protest-polityczny/
Jeśli jesteś gościem masz się przystosować i żyć tak zeby nie robić problemu lokalnej społeczności. I kolor skóry nie ma tu nic do rzeczy. Masz biały i jedziesz do innego białego jest dokładnie tak samo. Jeśli pracujesz tak, bedziesz miał pod górkę i nie ma w tm nic nienormalnego.

Rasizm jest wtedy gdy jesteś bity obrażany, a nie wtedy gdy nie jesteś uznawany przez kogoś tak jak członek rodziny. Miejscowi tez czesto nie są.

Polacy pojechali do Anglii i wzięli się za najgorsze prace których nikt nie chciał. Nie dostali żadnych pomocy. Uchodźcy przyjechali do Szwecji, dostali mieszkania wsparcje socjalne..po roku robili protesty Black Lives Matter agresywne bo nie są rowno traktowani i rasizm.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Skąd pomysł ze imigrant ma mieć "rowne prawa" 29.06.21, 11:22
   Dodaje dla jasności....to pod górkę oznacza tylko tyle co przezywa większość ludzi także lokalnych...jestes poddany twardym prawom rynku. Nie dostaniesz jak w rodzinie awansu w firmie rodzinnej bogatego taty. I jest arogancją uważać ze ma się zostać miss i misterem tego kraju. I ze nie są kręcone filmy o tobie tylko o historii narodu lokalnego
   • dotera Re: Skąd pomysł ze imigrant ma mieć "rowne pr 29.06.21, 11:31
    Stany Zjednoczone mają swoją przeszłość dyskryminacji rasowej, niewolnictwa które sami stworzyli, a także są państwem imigracyjnym i to jest inny przypadek. Można się zastanawiać nad strategiami walki z dyskryminacją, osobiście sądzę ze są przeciwskuteczne, ale tam jak ktoś uważa niech sobie pisze takie teksty. To jest bowiem szczegolne panstwo na mapie świata a nie panstwo przyszłości. Pokazuje wręcz jak pomysł multikulturalizmu jest toksyczny i jak piękne rzekomo idee liberalizmu zwracają się same przeciwko sobie.

    Tak jak panstwa afrykanskie maja prawo dbać o swoją kulturę w ramach antykolonializmu, tak panstwa europejskie mają podobne prawa do dbania o swoją etniczność. To nie są stany zjednoczone.
    • dotera Re: Skąd pomysł ze imigrant ma mieć "rowne pr 29.06.21, 11:37
     W Afryce zdaje się dotąd jest problem z istnieniem państw narodowych w zachodnim sensie i są wojny klanów o władze. Ale imigranci z tych krajów będą uczyć Europejczyków ze jeśli już zostali przyjęci przyznaniem obywatelstwa to za mało , mają jeszcze być uznani za członków rodziny.
  • dotera Re: Skąd pomysł ze imigrant ma mieć "rowne prawa" 29.06.21, 11:42
   Odkąd się rozrósł multukulturalizm w Anglii jest coraz więcej białych Anglików bezdomnych. Wcześniej robotnicy dostawali tanie domki. I co oni mają powiedziec? Roznica jest taka właśnie ze europejczycy z reguły wiedzą ze jeśli lądują na dnie to raczej to ich osobista kwestia. A nie kwestia "dyskryminacji".
  • dotera Re: Skąd pomysł ze imigrant ma mieć "rowne prawa" 29.06.21, 11:59
   Wniosek z tego jest tylko jeden.

   Jesteś imigrantem wybieraj zawody mocno "policzalne". Czyli nie trener bo to też jest w dużym stopniu uznaniowe, ale takie które mają wymierne wyniki. Inżynier itd. Kwestie ktore dotyczą tożsamosci zostaw tubylcom. I generalnie to jest dobra rada dla wszystkich. mocno niezależny zawód.
  • dotera Re: Skąd pomysł ze imigrant ma mieć "rowne prawa" 29.06.21, 12:11
   Idee "socjalistyczne" działają od biedy tylko w wersji narodowej. I tak było w 20 wieku w krajach europejskich zachodnich.

   Natomiast w wersji neoliberalnej to jest wrecz dyskryminacja tubylców. wymiana narodów. to co dziś proponuje Krytyka Polityczna i tzw nowa lewica to antyludzkie idee popudrowane mgiełką pr-ową dobroduszkostwa.
   • dotera Re: Skąd pomysł ze imigrant ma mieć "rowne pr 29.06.21, 13:41
    Jest roznica między dojrzewaniem do wartości bardziej ogólnoludzkich a tresurą do nich wbrew wartościom bardziej podstawowym. To drugie właśnie robi lewica dzisiaj. Chce zaszantażować do poczucia winy w imię jakiś rzekomych uniwersalnych wartości. To samo robi chrześcijaństwo nieraz co zresztą lewica rzekomo krytykowała heh po to zeby zastąpić dokładnie tą sama manipulacją manipulacje wcześniejszą. Człowiek ma najpierw odpowiadać za siebie, pozniej dobro rodziny, pozniej coraz szerzych grup. Lewica stawia wszystko na głowie, żeby stworzyć jednostkę bierną niezdolną do wejscia na tę ścieżkę, ale za to gotową na przyjęcie wszystkich lewicowych bzdur np. wymianę narodów.
    • dotera Re: Skąd pomysł ze imigrant ma mieć "rowne pr 29.06.21, 13:53
     I to klękanie piłkarzy w imię lewicowych ideałów jest symboliczne. Bo na tym w gruncie rzeczy polega lewica. Na wzbudzaniu poczucia winny zebyś klęknął przed jakimś narcystą który karmi się resentymentami.

     Te same mechanizmy widziałem u robotników, te same mechanizmy w ramach klasy średniej. To jest pogrywanie narcyzmem i klęczą z reguły ci wrażliwsi którzy dadzą sobie wbić poczucie winy do głowy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka